Diversija pret valsti

Komentāri [16]

 
Asais
Beidzot patiesība apstiprināta ar cipariem no ViršiA. Tas pats būs ar tabaku un alkoholu. ZZS kretīni un populisti!
9.maijs 2017, 9:40 Atbildēt
!
Šmiga leišiem veikalā ir lētāka un "Laimas" konfektes Ziemassvētkos arī par 30% lētākas, kā ražotājvalstī Latvijā, tikai izvēle mazāka.
9.maijs 2017, 13:30 Atbildēt
Urciks
Vēl jau ir elektrība, mobilie sakari, tulīt arī dabas gāze.
9.maijs 2017, 14:29 Atbildēt
Fēlis
Man galvā ienāca ķecerīga doma- var būt atlaižam no darba valsts aparātu par kaitnieciskām darbībām? Gan jau paši visu sakārtosim sākot ar pašvaldībām. Sanāks lētāk un efektīvāk, jo kad viens no galvenajiem pienākumiem ir kafijas dzeršana cauru dienu un šļaucīšanās no kabineta uz kabinetu, cilvēks jūtas noguris un morāli iztukšots, tāpēc uzskata, ka saņem pārāk mazu algu un sāk meklēt variantus, kur vēl kādu varētu aplaupīt.
9.maijs 2017, 9:52 Atbildēt
Antiņš
Sestdien dīzelis Lietuvā bija par 7 centi lētāks, kā LV.
9.maijs 2017, 13:24 Atbildēt
Zemnieks
God. Paiders varētu uzrakstīt, kāpēc Igaunija tik strauji palielināja akcīzi visam kam. Mums taču igauņus min kā veiksmes stāsta piemēru. Kas attiecas uz Latvijas nodokļu reformu, šķiet, patiesā jēga ir sekoša- valdība izrēķinājusi, ka budžeta caurums mūsu parex veiksmes stāstā aug aizvien milzīgāks, un drīz vairs nespēsim nomaksāt pat %. Mēs neesam demokrātijas šūpulis grieķi, mums neko neatlaidīs. Tāpēc arī šādas manipulācijas cerībā, ka pēc inerces pamatmasa tomēr paliks uz vietas un maksās paaugstinātos nodokļus.
9.maijs 2017, 17:12 Atbildēt
Fredis
Vismaz viens raksts, kur pieminēta šodien valdības apstiprinātā nodokļu reforma. Tiesa, tikai viens tās aspekts. Bet pat Kučinskis un Dana nav neko, pavēstījuši kāda mārrutka pēc tāda reforma vispā vajadzīga! Nerunājot jau par kaut kādiem aprēķiniem.Izskatās, lai DAŽI ZZS pietuvinātie uzņēmēji varētu krietni nopelnīt. Laikam jau dāsni daloties ar politiskajiem labvēļiem. Izskatās, ka top vērienīga valsts apzagšanas afēra! Līdzīgi kā "Latvenergo"3 miljonu afēra, tikai daudz vērienigāka.Par to liecina Kučinska maniakālā neatlaidība bez kādas objektīvas motivācijas.
9.maijs 2017, 22:53 Atbildēt
Laura
Es nesaprotu ,kas te ipašs ,latvijas tautsaimnieciba jau regulari tiek iznicinata jau kopš iestāšanās europas savienibā , teritorija tiek merķtiecigi attirita kaut kam ipašam ,jaunie dziti begļu gaitās ,vecie un slimie merdeti uz vietas ! Ja ,ir izveidojusies dienaszagļu kasta ,kas turpina nesoditi grābt ,grābt ,grābt ! Kampeji !
10.maijs 2017, 5:09 Atbildēt
bs
Autoram derētu pakonsultēties ar praktiķiem pirms publikācijas.Degvielas cena sastāv no veselas nodokļu buķetes un krāšņākais ir pvn.Iepērkoties dzimtenē,to var norakstīt,bet ar Lietuvas čekiem var iet ieskrieties.Tāpēc visi uzņēmēji tankojas dzimtenē.
10.maijs 2017, 5:54 Atbildēt
Oto
Latvijā dīzeli neprot lietot. Šo auto īpašnieki nemaina gaisa filtrus, izvaro kvēpu uztveres filtrus, utt. Rezultātā jācieš iedzīvotājiem, kuru plaušās uzkrājas tie sūdi un citu auto īpašniekiem kuriem piecūkā gaisa un salona filtrus !!!!!!!!!!!!!
10.maijs 2017, 7:53 Atbildēt
Oto
Latvijā dīzeli neprot lietot. Šo auto īpašnieki nemaina gaisa filtrus, izvaro kvēpu uztveres filtrus, utt. Rezultātā jācieš iedzīvotājiem, kuru plaušās uzkrājas tie sūdi un citu auto īpašniekiem kuriem piecūkā gaisa un salona filtrus !!!!!!!!!!!!!
10.maijs 2017, 7:53 Atbildēt
TRAMPISTS
PIEKTA KOLONNA.
10.maijs 2017, 10:15 Atbildēt
mareks
piekrītu ,saeimā aģenti ceļ cenas lai tautā vēl vairāk augtu neapmierinatība ar režīmu , Kremļa cilvēki tie ir vai kā citādi ,kāpēc jau tā zemais dzīves līmenis mākslīgi vēl jāpazemina jo dāgākas cenas jo sliktāk cilveki dzīvo
10.maijs 2017, 17:40 Atbildēt
Kāpēc rīkojamies pretēji?
Latvijai pati piemērotākā būtu ne tikai Beļģijas akcīzes nodokļa piemērošanas kārtība degvielai,bet arī Beļģijas iedzīvotāju ienākuma nodoklis pēc maksātspējas principa,Beļģijas 6% PVN likme visai pārtikai,Beļģijas obligātā veselības apdrošināšana,Beļģijas obligātā balsošana vēlēšanās,Beļģijas pensiju sistēma utt.
10.maijs 2017, 12:01 Atbildēt
opis no laukiem
Ja palasām likumu Par Latvijas banku,tad likuma 3.pants nosaka,ka LB galvenais uzdevums ir nodrošināt cenu stabilitāti . Ja valstī ir fiksēts valūtas kurss,tad prasība pēc stabilām cenām ir pamatota un loģiska,jo valūta var būt stabila tikai tad,kad arī cenas stabilas. Taču Latvijas centrālā valdība realizē pavisam citu ekonomisko politiku ar administratīvām un nepārtraukti augošām cenām!? Tā nav normāla situācija ja divas svarīgākās valsts pārvaldes institūcijas strādā viena pret otru un realizē pretējus politiskos savstarpēji nesaderīgus ekonomikas modeļus. Ja tā ir administratīvā ekonomika,tad fiksēts valūtas kurss un fiksētas cenas,bet ja tā ir brīvā pašregulējošā tirgus ekonomika,tad brīvas tirgus cenas precēm ,pakalpojumiem,darbaspēkam un brīvs ,peldošs nac valūtas kurss,kurš atkarīgs no LB valūtas rezervju stāvokļa stabilitātes. Kāpēc valsts tiesībsargājošās institūcijas pieļauj šādu nejēdzību,kas rada pilnīgu anarhiju ekonomikas un finanšu sistēmā ? Lūk,tieši šeit ir tā vieta kur jāveic nekavējošu reformu,panākot,ka visas valsts institūcijas strādā vienotam mērķim - valsts labklājībai! Un tikai pēc šo jautājumu sakārtošanas var sākt domāt par nodokļu reformu. Nodokļu ieņēmumiem jāaug augot ekonomikai,nevis tautas demokrātiskā vairākuma nabadzībai un parādiem!
10.maijs 2017, 20:30 Atbildēt
Mechāniķis
Dīzeļdegvielas izmantošanu automašīnās vispār vajadzētu aizliegt, un visas problēmas atrisinātos pašas no sevis.
Tikai krievijā un tās ietekmes sfēru pavalstīs automašīnās vēl izmanto dīzeļdegvielu. Civilizētā pasaulē brauc ar mazlitrāžas benzīndzinējiem vai elektrību.
10.maijs 2017, 20:34 Atbildēt

Viedokļi Vairāk >

Kaut kas traks!