Latvijā jānovērš organizētā noziedzība īpašumu politikas jomā

Komentāri [11]

 
C.E.N.Z.Ū.R.A ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS
Latvijas Republikas SATVERSME.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
...
89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

=======

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
10.maijs, 17:41 Atbildēt
septiņžuburu svečturis
Atkal komentos Mazp!sāns ar Sandranu pārojas ...
11.maijs, 9:09 Atbildēt
tu
izēd ateju, kārtējo reizi, mazp!sānu nesapārotā ālava un treknā samazgu baļļa.
11.maijs, 14:24 Atbildēt
Imants
Portālā Manabalss.lv ir trīs iniciatīvas par kadastrālo vēfrtību divas un viena - par zemi zem daudzīvokļu mājām:
1. PAR PAMATOTU NEKUSTAMA ĪPAŠUMA NODOKLI
Saite uz to: manabalss.lv/par-gro..likuma-67-panta/show

2. PAR PIESPIEDU NOMAS ZEMES KADASTRĀLO VĒRTĪBU
Saite uz to: manabalss.lv/par-pie..astralo-vertibu/show
Iniciatīvas paredz grozīt likumu un Ministru Kabineta attiecīgos noteikumu, jo:
- vienotam īpašuma - zemei un būvei uz tās jābūt vienai kadastrālai vērtībai;
- kadastrālo vērtību jānosaka no ienākumiem no zemes vai būves, kas gūti pēdējo trīs gadu laiku. Nav ienākumu – vērtība nemainās.
Trešā iniciatīva - ZEMEI ZEM DAUDZDZĪVOKĻU DZĪVOJAMĀM MĀJĀM JĀBŪT TIKAI ŠO MĀJU IEDZĪVOTĀJU ĪPAŠUMĀ, saite uz to: manabalss.lv/zemei-j..ivotaju-ipasuma/show, ir guvusi sevišķu atbalstu, savākti vairāk kā 10 000 nepieciešamā minimuma parakstu. Kaut cilvēciski patiesa ir šī iniciatīva, tā ir bez juridiska pamatojuma un maz ticams, ka varas iestādes ņems vērā galveno pamatojumu tajā: „mums vajag, mums pienākas”.
10.maijs, 19:56 Atbildēt
...
Valsts varas iestādes nekad neļaus vienkāršajai tautai iztaisnot ''mugurkaulu'' ... Saeimas deputātiņi labāk rūpējas par dzīvnieciņiem ... nekā par savas tautas tiesisko drošību nekustamā īpašuma (mājas, zemes jautājumos). Ja tā turpināsies, tad sāksies tautas lumpenizācija (aplaupīšana caur Nekustamo Īpašuma Nodokli) ... vēlos nomest šīs uzspiestās pašvaldību sakas ...
11.maijs, 13:47 Atbildēt
Kendjuks
Banku?
11.maijs, 22:28 Atbildēt
Piespiedu Noma
Pilnībā pievienojamies LIKUMAM un TAISNĪBAI! Papildus varam tikai piebilst, ka jābūt ļoti aprobežotam cilvēkam, lai pateiktu ka tagadējā zemes nomas maksa ir pārāk augsta, ja pašreiz jau tā ir tikai 1/4 daļa no taisnīgas samaksas, kuru pašlaik saņem brīvo zemju īpašnieki Rīgā!!! Un samazinot šo likmi no 6% uz 3%, tātad uz pusi, tas nozīmē, ka piespiedu zemes nomas īpašnieks varētu saņemt tikai 1/8 daļu no taisnīgas atlīdzības cenas!!! Un pastāvot likumam, ka samaksa jāprasa katram dzīvokļu īpašniekam atsevišķi izveidosies situācija, ka prasīšanas izdevumi būs lielāki nekā iespējamā nomas maksa, kas novedīs vēl vairāk zemes īpašniekus pie maksātnespējas un tādā veidā zaudēs arī valsts nodokļus utt.!!!
18.maijs, 12:17 Atbildēt
nepūderē smadzenes!
Taisnīga samaksa, daudzuprāt, būtu striķis ap tavu badīgo kaklu, no Alkatības Grūtupovnas ratu pakaļas izbirušais parazīt!
19.maijs, 9:00 Atbildēt
Cilvēks
Cilvēki (dzīvokļu pircēji, mantinieki un citi ieguvēji) netēlojiet taču IDIOTUS vai pilnīgus INVALĪDUS, ka jūs neko nezinājāt, neredzējāt, nedzirdējāt, bez maz vai bijāt uz citas planētas, kad ieguvāt dzīvokli uz cita zemes...!!!
Atceraties arī to, ka dzīvokļa īpašniekam nav tikai tiesības, bet ir arī pienākumi utt....!!!
Commoon...!!!
18.maijs, 12:25 Atbildēt
Hmm
Tu tik "gudrs", ka izlasot gribas iet uz poda un pasēdēt un nolaist ūdeni, lai tavs komentārs noslīktu mēslu bedrē. Tu esi nevis cilvēks, bet vcitplanetietis, kurš nejēdz nekio no situācijas. Privatizējot dzīvokli tev neviens nejautāja un neviens neko nezināja, kas notiek - tika nolaupīts paļāvības princips, ka vara rīkosies godīgi - apgrūtinātu zemi nevar ne atņemt, ne atdot vienīgi kā mājas iedzīvotājiem, jomāja ar likumu tika piesaistīta zemei un spēka ir Civillikuma 3.pants. Notika bandītisks risinājums. K''dēl laukos katrai būvei piešķīra zemes gabalu -2 - 3 ha vismaz ,mājas uzturēšanai? Rīgā lēma bandīti, laupītāji? Vai tu arī "cilvēks" bandīts"?
19.maijs, 0:06 Atbildēt
lai zemes īpašnieks maksā - viņam ir zeme !
man nekā nav - pienākuma, naudas, izglītības, goda sajūtas...
20.maijs, 15:32 Atbildēt

Viedokļi Vairāk >

Kaut kas traks!