Pilnīgi bez bremzēm

F64
  • F64
1 / 1

Latvijas jaunāko laiku vēsturē ir bijuši visādi gadījumi, kad dīvaini politiski spēki uznāk uz skatuves un kādu laiku pat tur paliek, veikdami visādas jokainas darbības. Taču pašlaik jau sāk izskatīties, ka cilvēki, kas sevi virza uz politiku, zaudējuši jebkādas bremzes un kauna izjūtu.

Viena šāda partijas ir Ģirts Kristovskis Ventspilī, kas aģitē par pārmaiņām, bet pats nav nekāds pārmainītājs. Gan jau vēlētāji Kristovski novērtēs. Nevar nekas rasties un notikt tā, ka kaut kāds no citurienes atnācis tēls tagad ņems un rullēs.

Vēl viena šāda partija ir Jaunā konservatīvā partija (JKP), kas sevi pieteikusi kā antikorupcijas skaistā partija, kas konkurēs ar Nilu Ušakovu uz mandātiem un varu Rīgas domē. Ušakovam šī partija neko gaužu nevar nodarīt, jo uznāciens ir par vēlu un nav pārliecinošs. Taču JKP var nodarīt gauži Vienotībai, kas līdz šim bija galvenā antikorupcijas karoga vicinātāja. Tagad JKP rauj šo karogu Vienotībai no rokām ārā.

Tomēr tas ir mērens ārprāts. Piemēram, interneta portāls kompromat.lv ziņo, ka viens no šīs partijas dižajiem, Juris Jurašs, uzstājies kā «rešala» konfliktā starp tiesībsargiem un sporta būves īpašniekiem.

Bijis tā, ka Skonto stadionā ieradies Juris Jurašs kopā ar savu sievu, advokāti Allu un neadekvāti iznesies - draudējis un visus savus oponentus solījis iemest cietumā. Ja netiks atrisināts konflikts, Latvija izskatīsies jokaini - 9. jūnijā paredzētā futbola spēle ar Portugāli būs jāpārceļ uz kādu citu stadionu. Tikmēr stadionā saimniekos kādi Gruzijas izcelsmes krievi, kas nojauks tribīnes un aizvāks caurules zem futbola laukuma, lai stadiona klājums pārtop par purvu.

Jurašam uzstāšanās «rešalas» lomā nav nekas jauns. Ir bijuši gadījumi, kad šis personāžs parādās kā Krievijas seriāla varonis, kam likumi nav rakstīti. Tāds gadījums bija, kad nevis viņš pats, bet viņa nosū tīti suņi kratīja laikrakstu redakcijas, domājot kaut ko atrast par tā saucamo oligarhu lietu. Neko viņi neatrada. Bet radīja «stindzinošo efektu» - iebiedēja žurnālistus. Nelietīgā veidā žurnālistiem tika pausts, ka viņi nav pareizajā vēstures pusē un aizstāv it kā koruptantus. Vēlāk gan ir atklājies, ka koruptantu kvēlie apkarotāji paši ir koruptanti.

Uz mana galda pašā papīru augšā stāvēja dokumenti par Juraša ne visai glītajām darbībām ar viņa tēva zirgu biznesu. Jurašs bija ņēmis kredītu no apšaubāmas, nodokļu parādos ieslīgušas firmas. Dokumenti gan liecināja, ka kredītu ņēmis tēvs, nevis Jurašs pats, taču bija jaušams, ka ne jau tēvs, bet Jurašs pats bijis tas, kurš šo kredītu dabūjis un «sakārtojis».

Kratīšanas laikā izmeklētājs ļoti gribējis šo dokumentu pievākt, taču mans kolēģis, kas bija tur klāt, to nepieļāva.

Var jau par visu ko balsot un ievēlēt, taču nevajadzētu uzķerties uz galēji marksistisku partiju piedāvājuma, kādu prezentē JKP. Tas ir par daudz vājprātīgs. Šie puiši un meitas piedāvā tikai visu atņemt visiem un izdalīt visiem, ietaupot miljardu eiro. Tad jau labāk par Vienotību.

Bet arī Vienotība ir gauži un galēji izgāzusies. Tāpēc laikam jāmeklē pēc kā cita.Komentāri [25]

 
Badathors
Tieši otrādi. "Bremzes". Okupanta Vatikāna krustnešu "kungu pirmās nakts proves" tiešie pēcteči.
Vakar, 21:10 Atbildēt
nu-nu
Nav īsti gudrs ,ja uzskata,ka vienotība un JKP ir divas dažādas partijas
Vakar, 19:35 Atbildēt
Nja
Nav īsti gudrs, ja uzskatam, ZZS un Saskaņa ir divas dažādas partijas. Abas komandē lielais naftas produktu piegādātājs.
Vakar, 23:14 Atbildēt
Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)
> savādnieks, 23.aprīlis 2017 18:13

Nu tad - lai iet ar' "uz klausītāju (skatītāju / lasītāju) vēlēšanos", kā saka. ;)

Cita starpā - attiecībā uz to, ka "visuvarenā NRA cenzūra ir Tev labvēlīga" - esot sacīts šitā: "JA Tu zinātu to, ko pašreiz vēl nezini, TAD Tu neblamierētu to, ko pašreiz vēl blamierē". Izvērstāku komentāru par šo "NRA labvēlības" tēmu nebūs (vismaz vēl pagaidām).

========================

“Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

=====

Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpeņu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašvaldoņu SILES trekni rijošus “vienlīdzīgĀKos cūklopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

=====

Mediju ziņa (2012. gads): Šīs valsts “centrālās vēlēšanu komisijas” (CVK) “ilgtspējīgais” priekšsēdētājs A. Cimdars, komentējot tā dēvētās “tukšo aplokšņu kustības” šķietamo “nozīmi un lietderību”, esot “paskaidrojis, ka tukšās aploksnes tiek pieskaitītas kopējam vēlēšanās nodoto balsu skaitam un, līdz ar to – uz “tukšo aplokšņu akcijas” dalībnieku rēķina palielinās kopējais vēlēšanās piedalījušos vēlētāju un viņu nodoto balsu skaits, kā arī palielinās absolūtais balsu skaits, kas partijai jāsavāc, lai pārvarētu liktenīgo 5 % barjeru un iekļūtu saeimā”. “Tāpēc – balsošana ar tukšu aploksni varētu apdraudēt tikai tās partijas, kuru popularitāte svārstās tieši ap “parlamenta slieksni” (5% barjeru), savukārt partijas, kuras atbalsta lielāks procents vēlētāju, šāda rīcība var ietekmēt tikai pozitīvi”, esot “norādījis” Cimdars, vēlreiz “uzsverot, ka neatkarīgi no tā, cik daudz būs tukšo aplokšņu – saskaņā ar pašreiz spēkā esošo šīs valsts likumdošanu, parlaments vienalga būs ievēlēts”…
—–
Mediju ziņa (2015. gads): “Izgāžot dusmas uz Latviju par sadzīvi, mēs spļaujam katlā, no kā paši ēdam. Jo vēlēšanas ir vienīgais nevardarbīgais veids tāpat kā referendums, lai patriektu zagļus, blēžus, kakla kungus (…), kangarus, komunistus, čekistus, neliešus, un pat ir iespējams mainīt valsts iekārtu. Ja nav tuva partija, tad ir mazākais ļaunums, par ko balsot. Nevienam mājas sēdētājam nav tiesību lamāt ievēlētos, jo viņi paši ir līdzvainīgi.” … ( cit.vied.aut. – “importa latvijietis” un “gudrais no rietumiem” Lotārs Stūre, publikācija “Daudz laimes Mātei Latvijai” w-bedrē PIETIRST-com )
—–
Mediju ziņa (2010. gads): Šīs pašreizējās Latvijas valsts sabiedrības zināmā daļā savulaik populārajam “banānpolitiķim” Joahimam Zīgeristam latvieši bija lieliski izmēģinājumu trusīši – apbrīnojami vientiesīgu “vēlētāju” elektorāts, kas ir tik pat vienkārši, cik lēti apčakarējams. Kad Zīgeristam šāda izklaide kļuva garlaicīga, viņš no Latvijas aizdevās uz savu etnisko “fāterlandi”, bet – pa lēto apčakarējamais, ar neticami “īsu” atmiņu apskādētais, uz polittehnologu pasviestajiem “plikajiem āķiem” uzķerties un jau kuro reizi “vecajam grābeklim uzkāpt” joprojām gatavais šīs valsts “apzinīgo vēlētāju” elektorāts gan nekur nav pazudis…
—–

Vecā Grābekļa ‘hīts’.
( Iz “O.M.© arChīva” )

Ņirdz ATKAL Vecais Grābeklis:
“Tas, kurš man vienreiz uzkāpis ~
Kaut ‘smagi bietē norāvies’,
Kā muļķis vēlreiz meklēt skries!…”

Kad aizmirsts iepriekšējais puns ~
Kā plika kaula alkstošs suns,
Sāk grābekļkāpējs ošņāties,
Kur ATKAL ‘bietē atrauties’:
Ar ZOMBĒJUMU saskaņā ~
Skries “patrEJota apziņā”,
‘Ņemt “urnu talkā” dalību’,
Par “svaigu” pases zīmogu.
(Pa ceļam – badīgs “ēsmu” rīs,
Ko ‘SILES biedri’ pasviedīs,
Uz plikiem āķiem uzspraustu ~
Tas “nospēlē uz publiku”…)

Jo – ATKAL šim ir ‘ieborēts’:
“”valsts” ‘rullēs’, ja būs “novēlēts”,
Par “mazāko no ļaunumiem” ~
Tiks “pareizie” pie mandātiem!
(JEBKURA “izvēle” MUMS der,
Jo – tikai MUĻĶIS VELTI CER,
Ka “vēlēšanu” FARSS, jebkāds,
Var “izšķirt, kāds būs rezultāts”…)
TAD Muļķu Zeme ATKAL “plauks”!!!…”
(Bet “vaukšķis” – “ilgtspējīgi” kauks,
Ka – ATKAL “uzkāpts grābeklim”,
Un puns – vēl lielāks, kā līdz šim…)

Lūr Vecais Grābeklis uz tiem,
Kam patīk (?!) palikt VIENTIEŠIEM,
(Dēļ aumež ĪSĀS atmiņas):
“Ko – ATKAL ‘blieziens’ kārojas?…”

“Jauns” Grābeklis? Bet – vecs šim ‘hīts’:
“Par maz (VĒL!?…) jūties ‘apdauzīts’?
Kāp VĒLREIZ virsū, ‘nerausties’ ~
Prieks MUĻĶIM pierē “piešauties”!…”

=====

‘ANNO’ ~ 07.2006. / (…) 04.2017. (neilgi pirms kārtējā “vēlēšanu” FARSA)

oriģinālversijas = "O.M.© blogā":
[cenzēts]
u.c.

MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju”, nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” un taml. necilu biogaļas izstrādājumu zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox.lv .
Vakar, 18:48 Atbildēt
Skatīt visus 25 komentārus >

Viedokļi Vairāk >

Kaut kas traks!