Komentāri / Mīkstinātos noziegumos apsūdzētais
 

10 komentāri

NNja
Kāds "lielisks žurnālista" darbs.
28.aprīlis 2017, 12:43 Atbildēt
ZZini, izmanto un aizsargā savas LIKUMĪGĀS TIESĪBAS!
Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem"

I nodaļa
Vispārīgie noteikumi

7. pants. Nepublicējamā informācija

AIZLIEGTS publicēt informāciju, kas ir valsts noslēpums vai cits ar likumu speciāli aizsargāts noslēpums.

AIZLIEGTS publicēt informāciju, kas aicina uz vardarbību un pastāvošās iekārtas gāšanu, propagandē karu, cietsirdību, rasu, nacionālo vai reliģisko pārākumu un neiecietību, kūda uz citu noziegumu izdarīšanu.

AIZLIEGTS publicēt pirmstiesas izmeklēšanas materiālus bez prokurora vai izmeklētāja rakstveida atļaujas.

AIZLIEGTA un saskaņā ar likumu tiek sodīta tādu materiālu publicēšana, kuri pārkāpj nevainīguma prezumpciju.

AIZLIEGTA un saskaņā ar likumu tiek sodīta masu informācijas līdzekļu izmantošana, lai iejauktos personu personiskajā dzīvē.

AIZLIEGTS publicēt informāciju, kura aizskar fizisko un juridisko personu godu un cieņu un ceļ tam neslavu.

AIZLIEGTS publicēt personu korespondences, telefonsarunu un telegrāfisko ziņojumu saturu bez adresāta un autora vai viņu mantinieku piekrišanas.

AIZLIEGTS publicēt komercnoslēpumus un patentu noslēpumus bez to īpašnieka piekrišanas.

V nodaļa
Atbildība par šā likuma pārkāpšanu

27. pants. Atbildības pamati

Par šā likuma 7.pantā noteiktās informācijas publicēšanu vainīgās personas atbild Latvijas Republikas likumos noteiktajā kārtībā.

28. pants. Kaitējuma atlīdzināšana

Kaitējums, arī morālais kaitējums, ko masu informācijas līdzeklis nodarījis fiziskajai vai juridiskajai personai, sniedzot nepatiesas ziņas, ceļot neslavu un aizskarot tās godu un cieņu, publicējot ziņas un informāciju, kuru publikācija aizliegta ar likumu, masu informācijas līdzeklim jāatlīdzina šai personai Latvijas Republikas likumos noteiktajā kārtībā.

===========

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
28.aprīlis 2017, 14:04 Atbildēt
zzz
Bet vai nav aizdomīgi, ka šīs ilgās prāvas laikā mistiskos apstākļos gājuši bojā daudzi Lemberga oponenti?
29.aprīlis 2017, 19:47 Atbildēt
jjj
Aizdomīgi ir tas, ka miruši tieši vairāki Lemberga draugi, kuri varēja viņam palīdzēt šo stulbumu atmaskošanā (Krists Skuja, Bespalovs, Vents Kodols, Laimonis Junkers....)
1.maijs 2017, 17:53 Atbildēt
ccietais - mīkstajam
Foršs rakstiņš - tāds dvēselisks! Jācer, ka honorāra pietiks, lai gan godam nosvinētu visus trīs svētkus maija sākumā ...
30.aprīlis 2017, 8:36 Atbildēt
OObjektīvais
Prokuratūras kārtējā izgāšanās. Tas, ka prokuratūra nav objektīva pret Lembergu kluva skaidrs uzreiz pēc tam, kad šie ierosināja Grīnbergu personas koda lietu un savāca 90 sējumus. Man ir bijusi darīšana ar prokuratūru no izmeklēšanas puses. Varu ar 100% pārliecību apgalvot, ka nekad neviena prokuratūra ne pret vienu nerosinātu lietu par personas kodu un nekad nevienam necenstos uzrādīt tik nepārliecinošas, aiz matiem pievilktas apsūdzības. Te prokuratūra pazemo pati sevi ar idiotiskām apsūdzībām, tāpēc, ka načalstva liek. Prokurori paši nelaimīgi, bet nav variantu - rādi idiotisku apsūdzību vai tinies prom.
30.aprīlis 2017, 9:38 Atbildēt
ssēlis
Lembergu cienu par to, ka viņš nebaidās pateikt tieši acīs to, ko vinš domā par Sorosa žurkām, tieši tādēļ jau arī šī Latvijas piektā kollona cenšas viņu noliet ar mēsliem un iznīcināt!
30.aprīlis 2017, 13:49 Atbildēt
JJēpītis
Nekā personīga, jo ar prokuroriem nepinos un ar Lembergu neesam klātienē vēl nekad satikušies. Gribu tomēr antilemberga koalīciju rosināt padomāt kam ir izdevīgi un kādiem nolūkiem šī jezga 16 gadu garumā. Vai Ventspili tās mērs ir izputinājis un kāpēc pie atbildības nesauc darboņus kuri izputinājuši Valsti, iznīcinājuš irūpniecību, lauksaimniecību, izsūtījuši trimdā 1/2 darbaspējīgāko iedzīvotāju, bezcerībā iedzinuši pensionārus, ģimenes ar bērniem ???
1.maijs 2017, 11:06 Atbildēt
????
Mīkstināts noziegums nozīmē ka kāds kaut kur iekāpis ar laķenēm ... ???
1.maijs 2017, 11:24 Atbildēt
hha,ha,ha
Nu ko, prokuroru žurkas pamazām sāk pamest "kuģi"?
1.maijs 2017, 17:55 Atbildēt