Komentāri / Par ko cīnījāmies, uz to uzdūrāmies
 

54 komentāri

PPaps
Krautmanis: Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports – (Smejas.): Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas.
2.maijs 2017, 7:59 Atbildēt
ggalvas slimniekam
tak beidzot aizej nošaujies, mūdzi!
2.maijs 2017, 11:18 Atbildēt
OOts.
Jebkurš valstiski domājošs cilvēks sapratīs , kur mums valstī makā ir caurums....un naudu uz āru mēs tērējam par benzīnu un gàzi ......un normāls cilvēks censtos tās patēriņu ierebeźot ar akcīzi un censtos atrast altrnatīvu..........bet kā pie mums?
2.maijs 2017, 8:03 Atbildēt
JJūlis
Tiesa, kas tiesa. Valdošās aprindas ir iecienījušas sīkmanīgu kašķīgumu. Kas attiecas uz pensionāriem, tad daudzi no tiem vēl varētu strādāt, ja tik būtu darba vietas. Bet tur jau ir tā lieta, ka darba vietu nav pat jauniem cilvēkiem.
2.maijs 2017, 8:33 Atbildēt
NNevajag visu vienā
Gāzes projektā droši vien būtu jāpiedalās, bet jaunais vilnis tomēr bija kulūras telpas pārdošana. - Man liekas, ka problēma bija šī pasākuma formāts, nevis krievu mūzika. Turklāt, ja mēs nepratīsim sakārtot ekonomiku bez jaunā viļņa, tad arī vilnis to ekonomiku nepacels ...
2.maijs 2017, 9:31 Atbildēt
oopis no laukiem
Kāpēc ceļas cenas ,tarifi,nodokļi,maksājumi, nodevas un viss cits ,ārējos parādus ieskaitot? Lai atbildētu uz šo jautājumu,pareizi jāatbild uz citu jautājumu - vai inflācija nozīmē lietu vērtības pieaugumu,vai .....apgrozībā esošās valūtas devalvāciju? Nu,protams,ka inflācija ir VALŪTAS DEVALVĀCIJA! Bet,ja tā ir valūtas devalvācija,tad pašreizējā nodokļu reforma dos vēl vienu impulsu vēl lielākai devalvācijai jau vistuvākā nākotnē un reālo vērtību sistēmas destabilizācija turpināsies ar arvien pieaugošu spēku...Šajā gadījumā būtu jānostrādā LB monetārai politikai ar valūtas kursa samazināšanu un papildus naudas emisiju valdības budžetā,kas pilnībā segtu eiro pirktspējas kritumu un nepieļautu ekonomiskās situācijas pasliktināšanos,bet šāds ceļš ir paralizēts līdz ar lata likvidāciju un eiro ieviešanu. Tāpēc ir jāsper ļoti radikāļus soļus un ir jāaptur dalību eirozonā,līdz brīdim,kad Latvijas ekonomika izlīdzinās ar bagātāko ES valstu ekonomikām,jo tikai tad mēs varam pilnvērtīgi pievienoties eirozonai kā līdzvērtīgi partneri! Pilnīgi nepamatoti uzskatot eiro par stabilu,reālo vērtību sistēma tiek izkropļota līdz nejēdzībai,par ko spilgti liecina fakts,ka kadastrālās vērtības atšķiras pat līdz 1500 reizēm,atkarībā no atrašanās vietas!!! Var jau valdība izlikties to nesaprotam,bet ticiet man,ka tas ļoti smagi atspēlēsies jau tuvākajā nākotnē,jo neveicot naudas emisiju valsts pārvaldes budžetā,reālā situācija Latvijas ekonomikā tikai pasliktināsies un Latvija slīdēs pa regresīvo seku kalniņu arvien dziļāk seku un parādu purvā!
2.maijs 2017, 10:07 Atbildēt
ttaču
katram purvam ir dibens, jo ātrāk līdz tam noslīdēs, jo ātrāk varēs pret to atsperties. Šis noziedzīgais veidojums ar nosaukumu 4.Maija Latvija sevi ir nolēmis kraham un pilnīgai iznīcībai un ilgi vairs nevar pastāvēt. Mums būs jāspēj attapties no šī 27 gadus ilgušā murga un jābūvē SAVA valsts pilnīgi no jauna, sākot jau ar pašiem pamatiem.
2.maijs 2017, 11:30 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Murga autri ir KGBistu nesaskaitāmie tūkstoši, kas saimnieko Latvijā kopš 4. maija valsts izveidošanas!

Katrs piektais no tiem ir tagad miljonārs!

Viņi 1993.gada 18. februāra naktī L I K V I D Ē J A atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību un aizliedza tās 1938. gada L I K U M Ī G O S statūtus.

Totalitāra postkomunisma republika - Kauna LATVIJA!
3.maijs 2017, 11:55 Atbildēt
rredzams ka
krautmanis domā ,ka mums latvijā vajag veicināt arī tādus estrādes priekšnesumus ,kur plātās krievu šovinisti ,kam uzgavilē krievu skatītāji.
2.maijs 2017, 10:25 Atbildēt
rredzams gan
ka šaura tev tā pierīte un galva paredzēta tikai cepures nēsāšanai.
2.maijs 2017, 11:33 Atbildēt
vvendetta
Cēlonis eiro valūtas nestabilitātei un pirktspējas kritumam Latvijā ir ...CENU NESTABILITĀTE,jo nevar būt stabils valūtas kurss,ja cenas neprognozējamas!!! Ja jūs nevariet šodien nopirkt auto civiltiesiskās apdrošināšanas polisi par tādu pašu cenu kā gadu iepriekš ,ja avāriju jums nav bijis,tad cēlonis tam ir eiro valūtas neatzīta devalvācija šajā jomā. Liberastu valdība ceļot nodokļus,maksājumus ,nodevas,tarifus un cenas, devalvē eiro valūtu Latvijā,bet LB to atsakās atzīt un dzēst eiro vērtības krituma negatīvās sekas ar valūtas emisiju valdības budžetā. Kamēr varas elite redzēs,ka parastais latvānis-vulgaris to nesaprot ,jūs varat vaimanāt cik tik uziet,bet viņi jūsos neklausīsies,jo viņiem par to labi maksā ! Tikai tad,kad varas elite redzēs,ka vairākums saprot problēmu īsto cēloni,varēs izdarīt spiedienu uz korumpēto varas eliti.
Dārgie tautieši - sākat domāt par krīzes cēloņiem,nevis sekām!
2.maijs 2017, 11:36 Atbildēt
NNja
Nodevēja aizstāvis.
2.maijs 2017, 12:04 Atbildēt
PPensionāre
Es mūžu nodzīvoju tepat Latvijā, redzēju dažādus laikus, un tāpēc man gan šķiet, ka ne jau tautībās tā lieta, bet MANTKĀRīBĀ, ko uzkurina mūsu liberāļi! Peļņas iespējas no visa!!! Bet tie, kas neprot, nespēj, nav tikuši pie "siles", tie taču tautas vairākumu sastāda, un, izrādās, ka viņu ciešanas nevienam tur augšā sēdošam nav svarīgas. Lai taču izbraukā vai apmirst, lai netraucē... Un tālāk ?
2.maijs 2017, 12:53 Atbildēt
oopaps
Atkal un atkal nebeidzu priecāties par NRA! Vismaz ir lapele, kurā savākušies maksas meļi un bezgoži. Šitiem ļautiņiem nav ne morāles, ne ētisko bremžu muldonībai un Latvijas ap..iršanai. Lemberga gaudotāji par "mātuškas" miljoniem sasapņojušies!
2.maijs 2017, 13:13 Atbildēt
ttaču
gadās jau pa starpai arī pa kādam nelabojamam, neviena neapmaksātam idiotam, kā tu.
2.maijs 2017, 16:01 Atbildēt
mmareks
vai tad raksta autors Latviju ķengā ,nē politiķus .Viņiem naudas pilnas kabatas ,tiem vienalga kā tauta dzīvo .Vienotībai ir liels nopelns šīsdienas nabadzībai ,naudas trūst visās sfērās ,tagad gatavo cenu lēcienu ,varēs daļēji kompensēt neprasmi saimniekot ar inflāciju ,Deviņdesmitajos gados tā arī nozaga cilvēkiem uzkrājumus
2.maijs 2017, 16:59 Atbildēt
ъъ
Да, opaps, мудрость приходит со старостью. Правда иногда старость приходит одна...
2.maijs 2017, 18:24 Atbildēt
AArtis
piekrītu.Sevišķi izcils ir antons mazpisāns.ļoti vēlētos viņu redzēt...
3.maijs 2017, 10:58 Atbildēt
VViedais
Izlasiet portāla DELFI "Versijās" Vjačeslava Dombrovska, 'Domnīca Certus': Nodokļu reforma. Likmes, mīti, izaicinājumi." Tur ir visi sabiedrības pieprasītie aprēķini!
Paklausieties arī TV24 Jurģa Liepnieka teikto - tieši šovakar viņš pieaicināts diskusijā.
Gan Dombrovskis, gan Liepnieks atzīst, ka šī iecerētā reforma ir labākā no visām neatkarīgajā Latvijā notikušajām. Tos, kuri sadomājuši to izgāzt, vajadzētu ielikt būrī un vadāt pa Rīgas ielām.
Domāju, ka Vienotība sper šo soli, skaidri zinādama, ka nākamajā Saeimā vairs neiekļūs. Un tad jau labāk saņemt tos Jūdasa grašus, tūlīt, kamēr vēl ir maksātāji. Bet maksātāji ir! Tikai paši turas ēnā un bīda priekšplānā pakalpiņus. Un tieši šis raksts visnepārprotamāk atklāj, kurš pasūta mūziku.
2.maijs 2017, 19:22 Atbildēt
bbet
Bet arī tas ir raidījums par kuru samaksāts.
3.maijs 2017, 19:03 Atbildēt
::)
"Bet mēs tik un tā turpināsim balsot par labējiem, jo labējie ir labie."
Taisnība. To mēs redzēsim jau pēc vēlēšanām. Nekas jau nemainīsies. Viss būs pa vecam. Latvietis vienmēr zina par ko balsot:) Iespējams viņam vienkārši patīk pēc tam komentāros zākāties par savu izvēli!
2.maijs 2017, 20:20 Atbildēt
LLatvieši >vientiešiem krautmaņiem
krautman, vai tu neapjedz , ka to vankšķēšanu uz krieviem veic bauru franšīzes (nejaukt ar mums- latviešiem) un priekš bauriem domātajos portāleļos pusducis rotšildmēsu šekeļsmerdeļi un šekeļsmerdeles, kuriem jau sen neviens nepievērš uzmanību ?
krautmans(smejas, tad aizrijas un sak berzēt muguru gar stenderi).- zinu, bet izliekos muļķīts citādi man savuis 45 eirikus neredzēt.
2.maijs 2017, 20:22 Atbildēt
KKUR PALIKA KOMENTĀRS?
kOMENTĀRS PIEVIENOTS NETIKA. VIENKĀRŠI PAZUDA. VAI TAISNĪBA ACĪS GRAUŽ UN TĀPĒC TOMĒR IR CENZŪRA?
2.maijs 2017, 22:36 Atbildēt
UUldis
Labējs ir tas, kas ļauj pelnīt uzņēmējiem, bet kreiss ir tas, kas piedāvā vairāk sadalīt nepelnošajai sabiedrības daļai. Latvijas gadījumā nepelnošā daļa ir pārvaldes aparāts nevis dzīves apdalīti cilvēki, kuru labā būtu līdzekļi būtu jāatņem pelnošajiem. Iznāk ačgārna sociālā politika, kur labumus piesavinās tie, kam tie būtu jāpārdala. Par cik reāli pelnošo nav tik daudz lai pietiktu visiem, tad pirmie cieš apdalītie, kas tiek piesegts ar demagoģiju - lūk centu jums atmetām, bet par to jūs maksāsiet eiro.
2.maijs 2017, 23:46 Atbildēt
nnepareizi
Kreiss ir tas, kas ļauj pelnīt arī strādniekiem. Ja labējiem dotu vaļu, tad viņi algas nemaksātu vispār.
2.maijs 2017, 23:58 Atbildēt
ssirdsapziņa
Tātad - uz ko "velk" Krautmanis? Pārdosimies, būs nauda! Kļuva baisi, kad aptvēru, ka to saka žurnālists, kurš pārstāv Latviju.. Kā var tik ļoti nemīlēt un necienīt savu Tēvzemi?
3.maijs 2017, 3:55 Atbildēt
tto sirdsapziņa
nejauc Tēvzemi ar saeimas blēžiem ,kuri bagātos padara vēl bagātākus uz tautas rēķina .Protams tā nav pārdošanas ,bet ekonomisku labumu gūšana .Vai tik to sirdsapziņu nav kas amerikāņiem pārdevis
3.maijs 2017, 10:13 Atbildēt
.....
ir jau politiķi pārdevušies...ir jau nokavēts... un paši ziniet kam ir pārdevušies, vārdā saukt nedrīkst, citād būs DP klāt.
3.maijs 2017, 11:53 Atbildēt
jješka
Beidzot kādam dūša pateikt, ka nācija sastāv no 90% politneizglītotu aunu..Par labējiem balso bizness- par kreisajiem visi nabadzīgie , kuru Latvijā ir 90%...Aļo, kādai valdībai vajadzētu būt Latvijā?? Labējai vai kreisai??
Pētījumi ir arī šeit-
tvriga.com/ekonomika..inas-uzbuvet-analize
3.maijs 2017, 10:49 Atbildēt
TTā nu ir
Diemžēl esam pieļāvuši banksteru nekontrolētu varu un viņu izbīdītos klanīklas- idiotus un vienīgi pašlabuma meklētājus ļāvuši "savēlēt" par "tautas priekšstāvjiem"...
3.maijs 2017, 12:03 Atbildēt
SSergey
Латвия богатая страна, работать не надо денег дадут из за океана, правда через пять лет 250000 населения останется.
Автор неправ, кредитов на жизнь отваливают милларды, лишь бы пожрать купили и молчали, и не работали заводы и фабрики.
Деньги дают неужели подавились ими?
3.maijs 2017, 13:54 Atbildēt
vverga dziesma:
Mums Saules nevajag! Dod darbu! Mums atpūtu nevag, jo biezie atpūšas! Mums reformas spīd ... graužam kokam mizu nost! Mums nevajag maizi, jo mūs baro ar ...
3.maijs 2017, 14:26 Atbildēt