Komentāri / Krakšķis
 

14 komentāri

OOme
Valstī nauda beigusies, visa aiziet pareksa parāda ''apkalpošanai''. To mēs redzam, ka kādu gadu jau bļauj par medicīnas un izglītības sabrukumu. Tāpēc tāda reforma, kur katrs vis nespēs izskaitīt līdz, bet rezultātā ar akcīzes celšanu vēl neaizmukušos iedzīvotājus smagi nokāsīs.
10.maijs 2017, 9:33 Atbildēt
ssavādnieks
Par Vienotību...domāju,ļoti precīzi situāciju ir noraksturojis F.Rajevskis Dienā,ka Vienotība meklē ''atslēgu'' uz vēlētāju prātiem un pašreizējie uzstādījumi par nodokļu reformu ir tikai sākums
Ar nodokļu reformu (lai kā var piekrist šim apzīmējumam),Kučinska valdība ir uzņēmusies grūtu un nepateicīgu pasākumu.Apkopojot mērķa auditoriju,patreizējās atsauksmes ir aptuveni šādas;
Fiskālās disciplīnas padome; nodokļu reforma ir dārga un nevienlīdzības izlīdzināšanu neveic.
A.Bērziņš (exprezidents);, šajā reformā ar vienu roku dod, ar otru - atņem to pašu, kas iedots, un pat vēl vairāk.
Ārvalstu investīciju padome;“Ja skatāmies kopējā nodokļu likmes kontekstā, tad jau ar esošo nodokļu politiku, kāda mums ir dotajā brīdī, nodokļu likme Latvijā salīdzinājumā ar Baltijas valstīm ir viena no zemākajām,” sacīja Elksniņa-Zaščirinska.
Būtībā lielākās domstarpības ir starp LB un FM nostādnēm ''cauruma'' aizlāpīšanā un jāsaka,izskatās diezgan nenopietni to izdarīt ar akcīzes nodokli,azartspēļu un loterijas nodokli.Tātad nākotnē ar plānu ,,B'' tiks raustīts PVN un NĪN.Nu tad labāk ''ātra nāve ,kā nebeidzamas mokas''
.
10.maijs 2017, 10:06 Atbildēt
ppensionārs
Nav ko bēdāt,pensionāri atkal iedos naudu,ja vajadzēs lāpīt deķi.Solidaritātes nodokli nost,progresīvo IIN nekad.Tā turēt.Degvielai cenu augšā,pietiks ar brīvo tramvaju Rigā un Rēzeknē.
10.maijs 2017, 10:25 Atbildēt
LLabs !
Tāpēc jau Rīgā visas bandas sola bezmaksas transportu,jo maksāt nebūs ar ko,bet ko lai dara reģionos ??????
10.maijs 2017, 10:54 Atbildēt
ggunis
Kur medicīnas sabrukums, ja mediķi var atļauties ņaudēt par 4% no IKP! Puse slimnīcu stāv tukšas un vēl būvē vienu jaunu!
10.maijs 2017, 11:21 Atbildēt
ppareizi krautmanns saka
volstrītas smirdoņas, dažādi rotšildmēsli jāsoda, tas skaidrs.
10.maijs 2017, 11:41 Atbildēt
mmjāā
Krautmanim, kā jau visiem Vienotības nīdējiem, pavisam švaki ar domāšanu un loģiku, jo tikai tāds cilvēks var vienā rindkopā stāstīt, ka nodokļu reformas "trūkums ir tas, ka nav īsti aprēķināts, cik liels caurums radīsies budžetā, ar ko to aizbāzīs", bet nākamajā saukt par dīvainiem vienotības nosacījumus, lai nepalielinātos valsts parāds un nebūtu jāsamazina finansējums veselībai!
10.maijs 2017, 17:12 Atbildēt
oopis no laukiem
Jāpiekrīt autoram, ka šodien tādi jēdzieni kā galēji labējie,galēji kreisie,kā arī kreisais liberālisms ar labējo liberālismu ir saauguši tā kopā,ka vairs nav atšķirami. Pirms 100 gadiem, Krievijas revolūcijas laikā, politiskie spēki bija precīzi nošķirti,bija boļševiki (demokrātiskais vairākums),bija meņševiki (plutokrātiskais mazākums) un bija Ņestora Ivānoviča Mahno anarhistu banda,kuras lozungs bija - анархия - мать порядка! Pamēģiniet noskaidrot pie kāda politiskā spēka pieskaitīt vienotību?! Manuprāt vienotība pārstāv labējos liberālanarhistus,par to liecina viņu varas gadu darbības rezultāts,ko citādi kā par anarhiju nosaukt nav iespējams. Kas ir ZZS? It kā no visa pa mazumiņam,kā krievi saka - не рибо не мясо! Pateicoties tam,ka politiskās nišas ir neskaidras un izplūdušas,deputāti var brīvi migrēt no vienas partijas uz citu,jo reālu atšķirību starp partijām nav - visas realizē vienu un to pašu ekonomisko politiku ar nebūtiskām sīkām niansēm,kas ekonomisko POLITIKU nemaina. Kas ir NA? Es gan to sauktu par NBA Nacionālās Buržuāzijas Apvienību,kurai galvenā rūpe ir atjaunot nacionālas buržuāzijas privilēģijas ,bet nācijas liktenis tai vienaldzīgs. Ir vajadzīga politisko spēku reforma ,lai tos saliktu pa savām atšķirīgām nišām. Valstī ar likumu būtu jānosaka trīs partiju sistēmu - kreiso,labējo un centrisko,tas pārsedz visu politisko spektru un tik mazā valstī kā Latvija nav pieļaujams ka pastāv daudzi desmiti "partiju",kas būtībā ir tikai mafiozi grupējumi,kas cīnās par šauru grupu interesēm.
Ja runājam par nodokļu reformu,tad to jāatbrīvo no POLITISKĀ sloga ko tai uzliek spēcīgā eiro kopējā valūta,kas nav derīga Latvijas vārgajai ekonomikai un rada protekcionismu (atvērto tirgu) importam,bet vietējam ražotājam un eksportam atliek tikai samierinās ar šoka terapiju,kas praktiski nozīmē AIZVĒRTO tirgu!
10.maijs 2017, 18:44 Atbildēt
@@
+++++
11.maijs 2017, 8:21 Atbildēt
ttieši tolaik šajā teritorijā bija milzums spēciņu un interešu ! saka dr.živago
ko tu tur mels, opīt? Bija vēl vācu salašņas kas " saimniekoja" Ukrainā, citur lauzās poļi, tad Krimā , Ar(c)hangeļskas apg., Sibīrijā čiepa ko spēja englenderu klenderi, jeņķu zaglēni, japāņu ierāves meistari, franču izsmalcinātie košoni, čehu zelta mīļotāji , dažādu uzskatu un šķirņu zaldātiņu-o(p)icieru pulciņi un milzums pašmāju Zibušinas republiku dibinātāji...Visi kas varēja drukāja naudas izstrādajumus un iekasēja "daņ"..te nekāds pingponga bumbiņu žonglēšanas paveids ar boļše-menše-anarhija nesanāk .Daudz spēciņu un interešu sadūrās , korelēja, bifurcēja, kokaīnā spēkus smēla..
11.maijs 2017, 10:42 Atbildēt
oopis no laukiem
Jā, tādi spēki bija,bet tie bija ārējie spēki un tādi Latvijā ir arī šodien ,gan ekonomiskie,gan militārie. Visur kur valda anarhija un haoss klāt kā mušas uz medu ir negodīgi ļautiņi,kas mēģina uz valdošā haosa rēķina lēti iedzīvoties negodīgā bagātībā. Bet kārtību valstī jāievieš vietējiem ,nacionālajiem spēkiem,kuriem pieder likumdošanas tiesības. Milzīgais partiju skaits Latvijā neliecina par demokrātiju,bet tieši pretēji - par tās neesamību un politiskās sistēmas nesakārtotību un nestabilitāti. Diemžēl nacionālie spēki ir sadalīti sīko "partiju minoritāšu"(meņševiku) sīkbutnēs un tāpēc izveidot valdību,kas realizētu vēlētāju vairākuma (boļševiku) interesēm atbilstošu ekonomiku praktiski nav iespējams,jo valdība tiek veidota no vairāku sīkpartiju (meņševiku) koalīcijas,kuru starpā nepastāv vienprātība,tāpēc nepārtraukti notiek politiskie kašķi kas valsts attīstībai par labu nenāk.
11.maijs 2017, 13:44 Atbildēt
AAntiņš
Mums drīzāk vajadzīgs pārvaldnieks no ārienes, jo citu spēku nav. Komunisms, nacionālsociālisms ir aizliegts ar likumu un arī degradēts pagājušajā gadsimtā. ES visu laiku "pavīd" ideja, ka jābūt vienai valstij, tad arī varētu kas mainīties, ja ieviesīs vienādus nosacījumus (platību maksājumus, algas, pensijas utt). Tā nacionālo partiju apvienošanās ir utopija, jo tās ir nišu partijas ar uzdevumu tikt pie "siles" kuras vada nelielas grupiņas savējo, starp savējiem, bez attīstības ar jaunu kadru piesaisti.
11.maijs 2017, 16:40 Atbildēt
IInta
Lapss shoreiz...
:)))
11.maijs 2017, 0:58 Atbildēt
VVietējais
Investori uz Rīgu nebūt nerausies, jo būvniecības likums ir ieguvis tādus papildinājumus, kur saknē nocērt vēlēšanos Rīga, kaut ko celt, uzlabot vai investēt. Arī pats savu projektu pēc tā izskatīšanas Rīgas būvvaldē esmu nolēmis, izdevumus par projektēšanu norakstīt, un netērēt ne laiku, ne nervus kaut kādai attīstībai, Ja tas vajadzīgs tikai man, tad vieglāk ir aizbraukt, nekā bezjēdzīgi cīnīties ar Rīgas birokrātiem.
Žurnālistiem lūgums - pavētījiet Rīgas būvvaldes darbu un jauno būvniecības likumu, vismaz saistībā ar sīkiem uzlabojumiem un nelielu celtniecību. Ceru, ka sapratīsiet par ko iet runa.
11.maijs 2017, 20:23 Atbildēt