OECD ziņojums apstiprina, ka jāveic izmaiņas Latvijas pensiju sistēmā

Komentāri [14]

 
Oik ,oik
Vai oecd nav zinojis ka oik bandai jāpartrauc aplaupit iedzivotajus?
10.marts, 3:57 Atbildēt
fakts
Šics ir truls demagogs un melis!
10.marts, 9:39 Atbildēt
savādieks
Nav jābūt lielam spečukam,lai saprastu,kāda attieksme pret pensionāriem ir Eiropā un kāda Latvijā.To raksturo divi cipari; Latvijā pensionāri saņem 8% no vidējās algas (vid/alga ap 900 mēn.),bet Eiropā VIDĒJI 20% no vidējās algas.Lieki piebilst,ka gan vid.alga gan % mums ir paverdzinātas valsts līmenī.Nu kurš vēl grib doties uz barikādēm ar ''pastalās,bet brīvi'' !
10.marts, 11:09 Atbildēt
Bet
Nav ko pensionāriem cepties un cerēt! Budžets nav no gumijas un "jāsagrabina" taču OIK, 100gadei, tankiem, likv.administratoriem u.tml.
10.marts, 20:28 Atbildēt
***
Vēl nesen Latvijas pensiju sistēma tika slavēta. Izrādījās vien čiks ... Ja tā nopietnāk, lai palielinātu pensijas, vajadzīgas arī lielākas algas strādājošajiem. Lielāks atalgojums, lielāka pensija. Latvija visu laiku skrien iepakaļis ''labklājības valstīm''. Kā nevar panākt, tā nevar. Ja tā nopietnāk, bija raksts, kur tika teikts, ka Latvija ''attīstīto'' valstu algu lielumu sasniegs tikai pēc kādiem 300 gadiem ...
11.marts, 11:24 Atbildēt
Bet
kas to sistēmu slavēja (?),visi LM un viņiem pietuvinātie rupori tv,radio,i'netā.
12.marts, 13:46 Atbildēt
se
Pirms vēlēšanu solījumi ir sākušies,neticu un neticēšu,ka cilvēki Latvijā tuvākos 20.gadus dzīvos labāk.IR TIKAI SLIKTĀK,JO REDZ KUČINSKIM LIEKĀS,LV IR VISMAZĀKIE NODOKĻI EUR,BET VIŅŠ DZĪVO UZ CITAS PLANĒTAS,KA NEZIN TO,KA ALGAS IR PAT ĻOTI MAZAS,KAUT VAI PAŅEMIET SS SLUDINĀJUMUS,KO VIŅI TUR PIEDĀVĀ,AUGSTĀKĀ ALGA BŪS UZ PAPĪRA 500EUR,KURŠ IDIOTS STRĀDĀS 10-12 ST,UN VERGOS KRETĪNIEM,SKAIDRS BRAUKS PROJĀM UN TUR TĀLUMĀ VERGOS UN SAŅEMS LABU ATALGOJUMU!!!!
12.marts, 12:45 Atbildēt
Omīte
Kučinska valdībai obligāti nepieciešams kāds, kurš no malas norāda uz kārtējo neizdarību.
PRETīGI! Kāpēc valdībai nerūp tas, ka cilvēki joprojām brauc prom no Latvijas??? ...... ir skaidrs, ja nebūs darba spēka, kas strādā, pelna un maksā nodokļus, nebūs kur ņemt pašiem tās 100 000...Euro (bet dažiem par miljonos!) algas!
Pensionāri krīt kā mušas, jo ikdienā nesaņem pilvērtīgu ēdienu, zālēm un dakteriem naudas nepietiek, jo jāmaksā nodokļi valstij!
Arī 500 EU uz papīra ir nauda un ja pensionaram ļauj piestrādāt, tad tas ir vienīgais balsts iztikšanai, bet cik ilgi?
17.marts, 17:33 Atbildēt
a
vispirms no tām pašām nožēlojamām pensijām izbeidziet atvilkt ienākuma nodokli
12.marts, 18:02 Atbildēt
Lauva
Vadošo lėmējvaru- ziepēs!
13.marts, 17:20 Atbildēt
p
Diez,kur tie izmaiņu veicēji dzemdēsies?
14.marts, 12:04 Atbildēt
Pēterītis
Pensionārs Šics tēmē uz 2 zaķiem: iebraukšanu nākamajā Saeimā ar RA un labāku pensiju. Bet ar muldēšanu līdzēts nebūs. Pamats izmaiņām pensijā ir izmaiņas naudas daudzumā, nevis likumā, kā deputāta kungs mēģina iestāstīt. Lai pasaka konkrēti - kam un cik atņems, lai pensijām varētu pielikt! Citādi populistiska pļurkšķēsana vien ir, bez cerības uz darbību.
14.marts, 16:31 Atbildēt
Selekts
No 70 gadiem?
14.marts, 16:47 Atbildēt
Marika
Pensija ir pabalsts nevis ienākumi.Ar nelielas naudas pielikumu netiks nekas līdzēts,un neaizmirstiet,ka līdzko kādai ļaužu grupai ko pieliek,tā tūdaļ cenas visas ir augšā,un tiešām,kam tad noņems. Labāk pajautājiet pensionāriem,kam naudas viņiem nepietiek. Gribiet palīdzēt,palīdziet ar komunāliem maksājumiem,nodokļiem,medicīnu,zālēm. Varbūt kaut ko piešķirt par velti? Kaut vai apbedīšanu?
16.marts, 14:49 Atbildēt

Viedokļi Vairāk >

Kaut kas traks!