Komentāri / Vēlreiz par nodokļu reformu un finansējumu veselības jomai
 

5 komentāri

DDzidris
Iedzīvotāju ienākuma nodokli pakāpeniski jāsamazina līdz 0%,lai nebūtu vairs pilnīgi nekādas iespējas ieviest progresīvo ienākuma nodokli!
10.maijs 2017, 11:39 Atbildēt
oopis no laukiem
Es izteikšu pavisam oriģinālu priekšlikumu un proti - finansējumu ņemt no PVN nodokļa,jo to mēs maksājam visi legāli pērkot veikalā jebkuru preci. PVN ir tas pats apgrozījuma nodoklis,kuram būtu jāregule preču un pakalpojumu apgrozījuma intensitāti,bet šodien liberālanarhisti to padarījuši par apgrozījuma blokādes nodokli. Varbūt kāds var paskaidrot kur aiziet un ko finansē šī milzīgā nodokļa nauda?!
10.maijs 2017, 15:08 Atbildēt
ssavādnieks
Kā naudu paņemt valdībai ''inovācijas'' pietiks.Mani drīzāk interesē iepludinātās naudas REZULTĀTS,jo neapzinoties mērķi,pasākums ir bezjēdzīgs un nekontrolējams.VM vajadzētu nākt ar konkrētiem priekšlikumiem un šo priekšlikumu risināšanai nepieciešams tik un tik finansējums.Pašreizējās runas notiek ap mistiskiem 4/12 % ,bet ko iegūs pacients,personāls nav deklarēts.
10.maijs 2017, 18:56 Atbildēt
UUn atkal jau
Veselības obligāto apdrošināšanu nemaz nepieminam! Bet tajā pat laikā Latvija ir vienīgā valsts Eiropas Savienībā,kurā tā joprojām nepastāv! Tāpat kā atraitņu pensijas un samazināta PVN likme svarīgākajiem pārtikas produktiem! Par bezmaksas veselības apdrošināšanas polisēm pensionāriem,kā,piemēram,Anglijā,pat nerunājot! Jo politiķi paši taču savu veselību ir apdrošinājuši!
16.maijs 2017, 20:10 Atbildēt
aarī>opis no laukiem
Kur,pensionāram nomirstot,aiziet viņa nopelnītais un uzkrātais 1.līmeņa pensijas kapitāls,kuru Latvijā,pensionāra mantinieki saņemt nevar?
16.maijs 2017, 20:19 Atbildēt