Vai plastmasa patiešām ir kaitīga?

Komentāri [5]

 
Dūrīšu Marija
Kā tad tā - mums ir tūkstošiem uztura SPECIĀLISTU, kas apgalvo pretējo! Un kā tad organisma attīrīšanas kūres, parazītu un hemoroīdu izdzinēju reklāmas tepat blakus? Es jums, profesor, neticu, jo visā augšminētajā jau esmu ieguldījusi Amerikas onkuļa mantojumu! Es drīz jutīšos debešķīgi, bet tie, kas dabūjuši manu naudiņu, jau tā jūtas ...
17.maijs, 13:09 Atbildēt
To tiešām rakstījis ķīmijas doktors?
"Mēs zinām, ka plastmasas pudeles tiek izgatavotas no polimēra, savukārt maisiņi un pārtikas plēve sastāv no polietilēna. Lai uzskatāmāk saprastu, kas ir polimērs, var iedomāties garu molekulu virkni, taču ir zināms, ka polietilēns un polimērs sadalās ļoti ilgā laika posmā."

Skan tāpat kā- šajā pudelē ir šķidrums, bet tajā ūdens.
17.maijs, 17:29 Atbildēt
C.E.N.Z.Ū.R.A ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS
Latvijas Republikas SATVERSME.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
...
89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

=======

Ir sacīts: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
17.maijs, 17:53 Atbildēt
jautājums
Viņš tiešām IR profesors ????? Jeb tomēr kāds garāmgājējs..
18.maijs, 20:55 Atbildēt
daka
Nu nu - ka tik te daza laba metala konservbundza un daza laba partika nav vel kaitigaka par tamplastmasas pudelem- par ko neviens tikpat kaa nemauj
27.maijs, 19:13 Atbildēt

Viedokļi Vairāk >

Kaut kas traks!