Komentāri / Kas ir Latgale?
 

20 komentāri

UUn ne vārda par visām 1940. gada iznīcinātajām latviešu biedrībām, kuras pat nav apzinātas, un kuru kopskaits pat nav zināms!
Konsekventi slēpt no tautas 1940. gada visu latviešu biedrību zvērīgo LIKVIDĀCIJU ir šodienas politiķu norma.

Jāatjauno latviskas tradīcijas un jāpatriec komunistu korumpanti no valsts augstākajiem amatiem!

Lasīt Valda Freimantāla rakstu internetā:"Mosties, celies,, strādā"!
9.maijs 2017, 9:21 Atbildēt
JJārunā par būtisko - čekistu noziegumiem pret latviešiem!
Bet šeit visi smalkjūtīgi klusē.
9.maijs 2017, 9:24 Atbildēt
LLaimdota
Neklusēt ir gods!

Patiesību bērniem!
9.maijs 2017, 9:26 Atbildēt
SSpīdola
Mostamies, ceļamies, strādājam!
9.maijs 2017, 9:28 Atbildēt
KKoknesis
Varbūt gadiem ilgas šizofrēniskas gaudošanas vietā šīs tēmas interesentiem būtu bijis labāk pašiem ķerties pie darba - apzināt, izpētīt zaudēto, uzrakstīt par to kaut vai grāmatu un īstenot mūsdienīgu atjaunotnes scenāriju. Aiciņāt darīt citus bet pašam braukt ar muti no aizkrāsnes - tas jau izvēršas par tādu kā latviskuma pazīmi.
9.maijs 2017, 9:41 Atbildēt
LLācplēsis
Internetā rakstīto lasa cilvēki visa pasaulē!
9.maijs 2017, 14:58 Atbildēt
LLatgalis, kongresmenis
Godātais autors pieet kongresam no Rīgas latviešu pozīcijām, nesaskatot atšķirību starp Latgales kongresu, kas bija ar 0 budžetu, skeptiski un ar aizdomām uztverts no valsts varas pārstāvjiem, balstījās uz konkrēttu indivīdu pašalizliedzīgu uzupurēšanos un sabiedrisko organizāciju atbalsta un līdzīgiem pasakumem Rīgā, ko apmaksā valsts vai valsts uzņēmumi.

Jā, daudz ko vajadzēja - vajadzēja darba grupas ar starptautiskiem ekspertiem, masīvāku rezolūcijas apspriešanu, masīvāku tautas iesaisti. Šis kongress bija iespēja norādīt uz lietām, kur valsts nepilda savu funkciju Latgales un Latgaliešu kontekstā, dot jaunu impulsu, šoku sistēmai - un savā ziņā tas ir izdarīts. IZM tagad zina par problēmu un var pieslēgt savu birokrātu armiju latgaliešu valodas minimuma nodrošināšanai skolā, izdarīt to, ko pēc Jūsu domām neizdarīja Kongress un latgaliešu biedrības.

Un Jums "ļoti cienījamie" latgalieši - Streičš, Rugāte, Zvejsalnieks diemžēl ir kļuvuši par vecās paaudzes skumjiem klauniem, kuri visa pasākuma garumā sabotēja Kongresu un tagad turpina nodarboties ar tā autoritātes graušanu. Pievienotā vērtība no viņiem - 0. Rugāte ar patosu paziņoja, ka Kongress nav leģitīms un viņa "nepiedalīsies un nebalsos". Tas gan netraucēja kongresa noslēguma foto pēc rezolūcijas apstiprināšanas nostāties 1. rindā sarkanā kleitā. Kāda cieņa???
9.maijs 2017, 9:54 Atbildēt
VValdis
Lai radītu pārdomātu, visu Latviju pārliecinošu un piesaistošu rezolūciju nevajag ne upurus, ne naudu. Tikai gribu un domāšanu.
9.maijs 2017, 16:06 Atbildēt
llg
Protams. Bet vēl pareizāk būtu rezolūciju aizvietot ar māla podu izstādi - tad gan nebūtu nevajadzīgu satraukumu un visi būtu laimīgi!
9.maijs 2017, 23:30 Atbildēt
ssosiāli atstumtais
un divi bij. brašie komjaunieši = O.Spārītis + V.Avotiņš ,, funktierē,, kā vēl vairāk sačakarēt stāvokli Latgalē , apgrūtināt un turpināt sarūgtināt visus latgaliešus , kas vēl dzīvi ir palikušies un turas pie savas tēvu zemes ! Bravo ! ... jo raugi, ir jāpilda PSKP CK Maskavas direktīvas + čekistu atriebības plāns Latvijai !
9.maijs 2017, 10:11 Atbildēt
xxxx
Šie divi ir gan šo to taustāmu darījuši Latvijai. Un, ko tu esi darījis, sociāli atstumtais parazīt. Pats sevi atstūmis, lai ērtāk vaidēt?
9.maijs 2017, 10:21 Atbildēt
TTrollis - nomelnotājs
Tu, "sociāli slimais"- patiess atzinums, tādēļ nodarbojies ar laviešu personību nomelnošanu. Par to tev noteikti samaksās ar sauju "krievu kapeiku". Jau iebēra kabatā, sakaiti?
10.maijs 2017, 15:42 Atbildēt
kkas liedz mosties?
lai beidz dzerties un vest kontrabandu
9.maijs 2017, 15:16 Atbildēt
ššmakovkas muzejs par pusmiljonu
tā ir latgale
9.maijs 2017, 16:00 Atbildēt
llapa
vieta kur dzivo kartigi latviesi .
9.maijs 2017, 20:18 Atbildēt
KKendjuks
Jēdzienu daudz: Baltija, Kuršu lettu Līvu = Latgaļu Krīvu pārvaldīta teritorija, lettu valodas dialektu kopa, Krievzemes kņazu vasaļteritorija, Latvijas valsts daļa.
9.maijs 2017, 23:40 Atbildēt
KKendjuks
Nosaukums, ko okupants Vatikāns izmanto baltu un īpaši lettu (Pirmsākuma) vēstures noslepenošanai.
9.maijs 2017, 23:44 Atbildēt
TTas pats Jānis no Latgales
NRA! Nu nesmuki darāt.Ar ko ta mans komentārs nogrēkojās? Vai jūs no malas rakstošos neņemat pretī. Jums ir savi komentētāji ,kuri komentē kā jums vajag.Lielais Fu jums!
10.maijs 2017, 9:20 Atbildēt
EES LATGALĪTE UN LATVĪTE ASMU!
Kaids kongress?! Cyrks ar ōvāklim prīkšgolā! Tik vīn myusim problemu, kai leikumistu volūdu īvīst. Kas ta mōceis, kas mōceisīs, kas laseis, ka ejam mozumā? Tys kongress beja kai bārnu spēles smiļšu kastē!
Bet VVF prīškā -- capuri nūst. Drūsmeiga i gudra sīva. I aplausu vātra beja īspaideiga pēc jōs runas. Paļdis Adamovičam, paļdis Zvejsaļnīkam un citim, kuru vasalū saprōtu ančikristi nav apčaravōjuši!
10.maijs 2017, 10:22 Atbildēt
IImants
Paldies, Viktor, par principiālu raktu. Jau šajās frāzes pateikts daudz: - "Taču tā, turklāt visai diskutējamā formā, manuprāt, pievērsās vien atsevišķajam, nesniedzot pilnvērtīgu sacītā rezumējumu un neatbildot arī uz Jura Viļuma izvirzīto jautājumu - Kas ir Latgola? Manuprāt, rezolūcija, tās saturs neapliecina to, ka šī pasākuma dalībnieki bija 1917. gada «Latgales kongresa lēmumu idejiskie turpinātāji» . Tālāk necitēšu, viss ir izturēti un godīgi teikts. Paldies par šadu publicitāti.
10.maijs 2017, 15:38 Atbildēt