nra.lv
Trešdiena, 23.aprīlis
Vārda dienas: Georgs, Jurģis, Juris
 
Iet uz:

Vakara Ziņas

Pagājušajā sezonā aizgājusi no darba Dailes teātrī, aktrise Ieva Pļavniece kopā ar savu dzīves draudzeni Anamiku Goldbergu 9. aprīlī atvērušas savu mūzikas un teātra restorānu «Happy Days&Nights», kas nedēļas nogalēs pārtaps par naktsklubu. Tur gaidāmi gan dzīvās mūzikas koncerti, gan teatrālas performances.

 

Ar izstādi «Sieviete. Krūtis. Veselība.» atklāta 2014. gada informatīvā kampaņa «Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!». 18 mākslas darbu ir 12 Latvijas mākslinieku veltījums sievietes skaistumam, spēkam un drosmei.

 

Kaut arī naktī pēc sava koncerta Lauris Reiniks ļāvās naktsdzīvei un ballītei pilnās burās, nākamās dienas rītā viņš bija gana možs, lai kopā ar savām fona dziedātājām dotos ekskursijā pa Stokholmu. Sākotnējā iecere par došanos uz jauno grupas «ABBA» muzeju tika atmesta, jau nokāpjot no kuģa, un, nonākot vēstures un kuģa muzeja «Vassa» foajē, arī doma par šīs vietas apmeklējumu tika mainīta.

 

Līdz šim «Riga Fashion Week» laikā notiekošajos pasākumos nekad nav manīts kāds no Reiniku dzimtas pārstāvjiem, taču šoreiz uzņēmējai Santai Kolai piederošajā restorānā «Dārzs» notiekošajā burziņā ieradās dziedātāja Laura Reinika māsa Rūta.

 

Pagājušajā vasarā bildināta, šogad populārā dziedātāja Ieva Kerēvica (33) un viņas mīļotais vīrietis dejotājs Ģirts Bisenieks (27) gatavojas stūrēt laulības ostā. Pēc »VZ« novērojumiem, abi jau šovasar kļūs arī par vecākiem savam pirmdzimtajam.

 

Leģendārais britu mūziķis Eltons Džons paziņojis, ka drīzumā oficiāli salaulāsies ar savu seno partneri Deividu Fernišu.

 

Šopavasar traģiski aprāvusies vismaz trīs mazuļu, kas uz pavisam neilgu laiku palikuši nepieskatīti, dzīve. Pusotras nedēļas laikā piemājas dīķos noslīkusi četrus gadus veca meitenīte un divi vien divus gadus veci puisēni.