nra.lv
Trešdiena, 16.aprīlis
Vārda dienas: Alfs, Bernadeta, Mintauts
 
Iet uz:

Vakara Ziņas

Noslēgusies pēc skaita nu jau divdesmitā «Rīga Fashion Week» modes nedēļa. Kā ierasts, lielākā tērpu skate risinājās nevis uz skatuves mēles, bet skatītāju rindās.

 

Šķiet, ka «Riga Fashion Week» skates apmeklēja teju visas pašmāju sabiedrības dāmas. Uz modes zīmola «Nolo» skati ieradās arī aģentūras «Mis Latvija» direktore Inta Fogele.

 

Vairāk nekā 100 pasaules pilsētās, no Londonas līdz Losandželosai un no Vašingtonas līdz Vīnei, pagājušās nedēļas nogalē notikušas Pasaules Spilvenu kauju dienai veltītās cīņas. Šāds pasākums tiek rīkots jau sesto gadu pēc kārtas, un tā dalībnieku skaits pakāpeniski pieaug.

 

Nedēļas nogalē Rīgā norisinājās pašmāju Eirovīzijas fanu kluba rīkotā ballīte, kurā savu daiļradi atrādīja arī konkursante no Austrijas Končita Vursta. Pēc uzstāšanās teju visi apmeklētāji steidzās nobildēties kopā ar bārdaino dāmu.

 

It kā hokejā adrenalīna būtu par maz, hokeja kluba Rīgas «Dinamo» galvenais treneris Artis Ābols to meklē arī citos sporta veidos: izrādās, jau divus gadus viņš vaļasbrīžos nodarbojas ar autosportu un pat startē sacensībās – «Žiguļu kausa» izcīņā.

 

Pēc pagājušās nedēļas »VZ« publikācijas par Lienes Greifānes sēšanos pie stūres reibumā dziedātāja žurnālam pārmeta murgu rakstīšanu. No viņas sacītā izriet, ka viņa nelieto alkoholu un arī ar tiesībām viss ir kārtībā, tomēr patiesībā LieneCandy tiešām pieķerta braucam reibumā, un ar viņas tiesībām viss ir kārtībā vien tādā ziņā, ka tās vēl nav iegūtas un dziedātāja, iespējams, gadiem ilgi pārkāpusi likumu un apdraudējusi sabiedrību, braucot bez autovadītāja apliecības.

 

Nesen Rīgas biržā norisinājās Zviedrijas karaļa Kārļa XVI Gustava un karalienes Silvijas rīkotās vakariņas par godu vizītei Latvijā. Starp 130 lūgtajiem viesiem bija arī virkne pašmāju politiskās elites pārstāvju. »VZ« lūdza etiķetes un modes speciālistu Gintu Budi novērtēt sabiedrības elites pārstāvju spēju saposties atbilstoši protokolam, lai apmeklētu karaļa rīkotās svinības. Izrādās, nebūt ne visi viesi ir tikuši galā ar šo uzdevumu.