Citi raksti

Vakar, 21:12
Ir sākusies reģistrācija uz pāvesta Franciska vadīto dievkalpojumu Aglonā 24. septembra pēcpusdienā.
 
Vakar, 21:05
Pāvesta Franciska vizīte Latvijā ir lielisks laiks, lai uzspodrinātu arī savas brīvprātīgā darba prasmes.
 
17.jūl
Kūrorta rehbilitācijas centrs “Jaunķemeri” aicina uz meistarsacīkstēm pludmales sēdvolejbolā.
 
16.jūl
SIA Rīgas ūdensinformē, ka līdz 10. augustamtiek aicināti pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam par nekustamā īpašuma pieslēgšanu centralizētajai kanalizācijas un ūdensapgādes sistēmai.
 
5.jūl
2018. gada 7. un 8. jūlijā saistībā ar XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku koncertiem Daugavas stadionā, ģenerālmēģinājumu un noslēguma koncertu Mežaparkā tiks organizēti papildu reisi.
 
5.jūl
Lai izglītotu par vietējo graudu kā izejvielas lomu Latvijā ražotos produktos, AS "Hanzas Maiznīcas" sadarbībā ar AS "Rīgas Dzirnavnieks" un vietējiem zemniekiem ir uzsācis sociālu iniciatīvu, kuras ietvaros uz Latvijas labības laukiem uzstādītas speciālas zīmes.
 
3.jūl
Starptautiskās loģistikas kompānijas meitasuzņēmums GEFCO Balticdesmit gadu laikā kļuvis par svarīgu spēlētāju Baltijas valstu autopārvadājumu loģistikas un transporta pakalpojumu tirgū.
 
27.jun
SIA “Rīgas ūdens” atklātā izsolē pārdod nekustamos īpašumus
 
7.jun
Pēc Sulu ekspertu padomes iniciatīvas Latvijā veiktais pētījums apliecina, ka glāze sulas būtiski uzlabo uzmanības un koncentrēšanās spējas bērniem un pieaugušajiem.
 
7.jun
Prestižā alus konkursā "Meininger's International Craft Beer Award 2018", kas ik gadu Vācijā pulcē alus darītavas no visas pasaules, jaunais alus "Staburags Gaišais" saņēma godalgu vairāk nekā 1000 alus konkurencē.
 
5.jun
Piektdien, 8. jūnijā, no plkst. 22.00 līdz 02.00 ceturto reizi Daugavpils cietoksnī norisināsies Daugavpils Marka Rotko mākslas centra organizētā Mākslas nakts, šogad ar devīzi „Sieviete mākslā”.
 
4.jun
Pirmspēdējā maija nedēļā Jaunpils novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC) sniegts tīkla 150 000. pakalpojums.
 
21.mai
Sulu ekspertu padome norāda, ka no visām Baltijas valstīm Latvijā1vismazāk gadā izdzer sulas - aptuveni 11 miljonus litru. Lietuvā izdzer 14 miljonus litru, bet Igaunijā - 13 miljonus litru.
 
18.mai
Līdz pat 30. septembrim brauciens no centra līdz Mežaparkam un atpakaļ var pārtapt jaukā piedzīvojumā, jo minētajā maršrutā sestdienās, svētdienās un svētku dienās kursē Retro tramvajs.
 
15.mai
Kā informē Sulu ekspertu padome vislielākie sulu dzērāji Eiropā ir Skandināvijas valstis. Visvairāk sulas  dzer Norvēģijā - viens iedzīvotājs gadā izdzer 241 litrus, tai seko Dānija ar 18 litriem uz personu, Zviedrija ar 17 litriem un Somija ar 15 litriem.
 
14.mai
Par godu Sulu mēnesim, par kuru tiek dēvēts aprīlis, Sulu ekspertu padome uzsākusi plašāko līdz šim publisko možuma eksperimentu, kurā skolēni un biroju darbinieki varēs vienu darba nedēļu dzert sulas un novērot, kā uzlabojas to pašsajūta.
 
11.mai
Sabiedrībā zināmi cilvēki kopā ar AS “Rīgas Dzirnavnieks” maziniekmeistaru Edgaru Grāvīti un kūku eksperti Nataļju Lagzdiņu par godu Māmiņdienai speciālā “Hercogs”  meistarklasē cepa gardumus mammām.
 
7.mai
Veikalu tīkls “top!” paplašinājis sadarbību ar Latvijas Volejbola federāciju, kļūstot par vīriešu volejbola valstsvienības atbalstītājiem.
 
7.mai
Lai stiprinātu sulu dzeršanas tradīcijas Latvijā un veicinātu izpratni par veselīgu dzīvesveidu, ir izveidota Sulu ekspertu padome.
 
27.apr
Pašmāju alus darītava “Lāčplēsis” uzsākusi ražot jaunu alu “Staburags Īpašais”, kas tiek ražots no bioloģiski audzētiem apiņiem un bez glutēna.
 
27.apr
Par godu Latvijas simtgadei un Latvijas Lauksaimniecības universitātes Pārtikas tehnoloģijas fakultātes 70. gadu jubilejai AS "Rīgas Dzirnavnieks" direktore Anita Skudra, Latvijas Lauksaimniecības universitātes rektore Irina Pilvere, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un Latvijas Lauksaimniecības universitātes Attīstības fonda valdes priekšsēdētājs Kaspars Vārtukapteinis parakstīja sadarbības memorandu.
 
11.apr
Apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk BTA) divkārtīgi palielinājusi apjomu Veselības apdrošināšanas segmentā, piesaistot vairākus lielus un uz darbiniekiem labvēlīgu darba apstākļu nodrošināšanu vērstus uzņēmumus.