Komentāri / Saeimas deputāti martā algās saņēmuši 213 959 eiro; vislielākais atalgojums - Kūtrim
 

5 komentāri

eerty
Nesaprotu. Pēc janvāra reformas mana alga pazeminājās par 10 eu, bet tiem censoņiem paaugstinājās par 100. Kā gan tiek noteikta tā algu kārta, kuras saņēmēji tiek sodīti- un par ko??
15.aprīlis, 7:52 Atbildēt
J
Kasta, kastas, visur kastas. Vai tāpēc stāvējām uz barikādēm, lai pēc tam ar mums izrēķinātos tik NETAISNI. KAUNS!, kura deputātiem vairs sen nav.
Taisnība Birutai Lozei par tiesiskumu mūsu valstī - tāda NAV, ir tikai SAVĒJIE šofera dēli un meitas. Ož pēc mafijas.
15.aprīlis, 9:26 Atbildēt
kkoomptadors
Izmantojot parlamentārās demokrātijas ilūziju (tautas piedalīšanās sabiedriskajos procesos ilūziju), Kutris noņem no sevis atbildību par jebkurām savu darbību negatīvajām sekām un paliek tautas dusmām neaizsniedzams. Kutri izmanto vēlēšanas kā tautas neapmierinātības tvaika nolaišanas mehānismu. Galu galā valdību var nomainīt, bet īstie valdītāji paliek neskarti. Vai gan lieki ir jāizskaidro, ka tauta var izvēlēties tikai no tiem kandidātiem, kurus tai piedāvā masu informācijas līdzekļi, kuri pieder tai pašai nodevigiperkamajai pilsonu kasta!i. Pēc tam kad tautas ievēlētais politiķis nebūs izpildījis dotos solījumus, tautai iesmērēs jaunus kandidātus, kuri atkal apsolīs, šoreiz pilnīgi noteikti atrisināt cilvēku problēmas, atkal neizpildīs… un tā līdz bezgalībai. Tā rezultātā Cimdars sak visu blefu no sakuma!
15.aprīlis, 10:12 Atbildēt
AAbsurds
Stávoklis ir śausmigi bédigs Latvijá, nabadziba plaukst un zel , bet atseviśkie grupéjumi dzivo pārbagāti
15.aprīlis, 9:37 Atbildēt
JJeška
Interesanti zināt par kādiem TIK GRANDIOZI IZCILIEM SASNIEGUMIEM PACELTA ŠIM KUNGAM ALGA? PAR OIK?
15.aprīlis, 10:20 Atbildēt