Komentāri / “Nodokļu reforma”- kas tiek noklusēts
 

8 komentāri

KKendjuks
Kārrtejais raksts par sekām, ko visi zin. Cēloņus BAIDĀS izteikt.
Bet, par rakstu honorāru, vienalga, maksā. Cenzori.
20.jūlijs 2017, 19:20 Atbildēt
ggatis
Papriekšu izlasi un tad muldi,šai rrakstā precīzi aprakstīts kā jādara un ko esošā valdība dara. Ļoti labs raksts es Zariņa kungu ieliktu par valdības vadītāju jo redzams,ka vinš ir speciālists kas zina ko runā.
20.jūlijs 2017, 21:12 Atbildēt
oopis no laukiem
Tā ir kārtēja seku reforma - "Krilova fabulas koalīcijas" kārtējais "veiksmes stāsts",kas ved tikai uz tautsaimniecības tālāku sabrukumu,jo ir vajadzīga CĒLOŅU reforma. Vai tiešām vēl joprojām nav skaidrs,ka fiskālās telpas ietvaros valsts ekonomikas attīstības problēma NAV atrisināma?! Palīgā jāņem MONETĀRO telpu un tad abu "telpu" kopīgā sadarbībā valsts attīstības problēma perfekti risinās.Praktiski tas nozīmē,ka jāatjauno nacionālo valūtu ,kuras kursu nosaka tirgus likumi - piedāvājuma/pieprasījuma attiecības nacionālajai valūtai pret valūtas rezervēm.,tikai valdībai nav drosmes to pateikt,lai nesadusmotu Eiropas birokrātus,Sorosu un nelikumīgo jūdu Pasaules valdību. Ir acīmredzams,ka liberālās ANARHIJAS importam atvērtā un eksportam slēgtā tirgus apstākļos bez nacionālās ražošanas naudas nav un nekad arī nebūs,bet augs tikai ārējie parādi,tautas lielākās daļas nabadzība, sabiedrības noslāņošanās un sociālā spriedze. Ir laiks pateikt rūgto patiesību - liberālisma karalis ir KAILS!
20.jūlijs 2017, 23:43 Atbildēt
aak nabadziņi
750 miljoni gadā veselības aprūpei nozīmē ,ka katram Latvijas iedzīvotājam tiek atvēlēti 385 eiro gadā , vairāk par 1 eiro dienā !!! Katram ,arī tiem kuri ne reizi gada ārstu neapmeklē.vai arī iegriežas pie tā kāda nieka dēļ ,bet nauda ripo ...
21.jūlijs 2017, 9:55 Atbildēt
ddainis
Vispār, mērķis ir viens,diezgan sarežģīts. Kā panākt, lai tie tur maksā nodokļus vairāk, bet mēs te, varētu turpināt likumīgi zagt. Pamēģini nu izdomāt. Šeit šahistu smadzenes vajadzēs. Un, nomierinies Māt!
21.jūlijs 2017, 10:57 Atbildēt
hharalds
karroče, atkal objebālovka!
21.jūlijs 2017, 13:40 Atbildēt
FFredis
Tā viņš ir! Paldies Zariņa kungam. Mūsu stāvoklis reformas dēļ pasliktināsies uz ilgu laiku. Jo viss paliks dārgāks. Kā arī Dana būs pilnībā izķeksējusi fiskālo telpu.
27.jūlijs 2017, 13:31 Atbildēt
AAB
Nevajag tikai muldet,bet darit. Tuksa muldesana,bet darba nekada. Ko tie 100 ir konkreti izdarijusi tautas laba?Neko. Tad kapec vini vispar ir vajadzigi? Un vislielakais muldetajs ir sitas zars,kurs telo,ka baigi strada. Ciniski,pretigi,savu spalvu spodrinasana. Kutrais jau kadreiz teica,kapec lien politika,lai nebutu par pliku algu jastrada.
29.jūlijs 2017, 17:11 Atbildēt