\\Foto \\Rīgā
Komentāri / Simtiem cilvēku protestē pret pāreju uz mācībām latviešu valodā
 

14 komentāri

mmužiks
Protams protestēs, ja krievvalodīgajiem tiks skaidrots, ka jāpāriet uz latviešu valodu. Ja pateiks, ka jāmācās Valsts valodā, tad tam ir pavisam cita nozīme.
14.decembris 2017, 19:21 Atbildēt
VValdis
Protestēja ne cilvēki , bet lielvalstiskie šovinisti - krievi
14.decembris 2017, 20:16 Atbildēt
IInfomācija
Raimond delfos ir tava bilde
14.decembris 2017, 19:45 Atbildēt
KKartupelis ar mugurkaulu
Visi jau sen zin kurs tas nelietis Raimonds dzīvo!!!Drīz tev nāks pakaļ DP!!!
14.decembris 2017, 23:50 Atbildēt
AAndris
Tas ir pilnīgs absurds! Kāpēc Latvijā krievvalodīgie domā, ka viņi ir kaut kādi īpaši !? Visā eiropā, katrā Eiropas valstī ir tikai viena valsts valoda, neskatoties uz to, kādu nāciju pārstāvji tur dzīvo !!!
Latvijā ir jābūt tikai vienai valsts valodai-Latviešu! Un tas nozīmē, ka visās valsts skolās ir jāapgūst izglītība TIKAI vienīgi latviešu valodā!
Āmen!
14.decembris 2017, 20:56 Atbildēt
JJānis
veltas pūles kaut ko iestāstīt stulbākās pasaules tautas vistulbākajam izlases pulkamLatvijā Mans suns divu nedēļu laikā apguva saprašanu četrās valodās un tagad runā ar viņu kurā gribi suņuks visu saprot Viss atkarīgs no smadzeņu apjoma galvā
16.decembris 2017, 14:01 Atbildēt
īīsti fašisti
Tagad redzams,kas ir lielākie fašisti(lietoju krievu leksiku) pasaulē Nerunājot par latviešu valodu,kas te, pats par sevi sprotams, ir noteicošā,ir nesaprotami,kāpēc krievi tikai savu valodu pieprasa? Latvijā dzīvo tik daudz tautību Kāpēc šis visus mīlošais un neizsīkstosās draudzības apvītais pūlis diskriminē pārējo tautību cilvēku tiesības?
16.decembris 2017, 14:18 Atbildēt
JJanka
Un kur ir nacionālā apvienība ar pret- mītiņu??? Eiropā ja protestē viena interešu grupa, tad pretēji domājošie aizstāv savu ideju, piedalās ar kontra-protestu!
Iļi kiška tonka nacionāļiem?
14.decembris 2017, 21:05 Atbildēt
JJānis
Nacionāļiem jālabo maksātnespējas administratorus ierobežojošie likumi un jāskaita OIK kompāniju saziedotā nauda Vai nav viņiem vienalga ,kādā valodā Latvijā runā? Vēlēšanas tālu Ja uzsāks jau tagad kaukt par valodas izmiršanu.aptrūks sakāmā līdz vēlesanām
16.decembris 2017, 13:52 Atbildēt
++)
nebrīnīšos ja valdošie zag\li piekāpsies- latviešu ir palicis tik maz, ka nav kam vairs iziet ielās- palikuši tik ārzemnieki, kuriem strādāt nevajag, dzīvodami uz Latvijas valsts iedzīvotāju rēķina viņi pat nedomā iemācīties Latviešu valodu pazīstu krievus kuri 30 + gadus dzīvo latvijā un nezin latviešu valodu... un uzskata, ka tas ir pilnīgi normāli ltvieši ir muļķi un kalpi- vot atnāks putins un atgriezīsies vecajās sliedēs- mēs kungi - jūs kalpi. pie tam par brīnumu viņi ir apbrīnojami dzīvotspējīgi - tur kur latvietis jau sen visu pametis- jo nespēj izdzīvot- krievi pamanās pat radus/draugus no krievzemes uz Latviju atvilkt.
14.decembris 2017, 21:32 Atbildēt
RRaimonds
Narod i partija edinī!
Pod mudrim rukovodstvom tovarisca mamčikina, zdanock, betlera, givi, motorolli i drugih svetlih umov i9 sovesti celovecestva, udarim po bezgamatnosti i osilim latisskij jazik ne za dva goda a za odin!
Unictozim pozornij status negrazdanina i zdadim vse neobhodimije ekzameni tolko na otlicno!
Ura tovarisci!
Vse pod nasi znamjona i vperjod k mecte o cistoj bratskoj ljubvi!
Pokazim latisam primer!
14.decembris 2017, 21:52 Atbildēt
KKartupelis ar mugurkaulu
Krievu okupanti iesildās Latvijas simtgadei!!!
14.decembris 2017, 22:45 Atbildēt
uutainajiem parak briva dziive Latvijaa
uzreiz redzmas cik liela "demokratija" ES valstis. Nemacishos sunju valodu un viss! Dodiet man tikai visu vatnikuvaloda. Dodaties prom uz savu rodinu,nolaadetaa okupantu varza.
19.decembris 2017, 14:31 Atbildēt
RRigas dargie dzivoklji
pilni ar okupantu atkritumiem, kuri dzivo izsuutito,noslepkavoto cilveku dzivokljos. Nolaadeta sarkana krievu okupantu varza staiga pa visu Latviju.
19.decembris 2017, 14:34 Atbildēt