Krimināli

12:48
14. jūlijā neilgi pirms pusnakts Rīgas pašvaldības policisti saņēma informāciju par kādu manāmi iereibušu sievieti, kura vienā no Ķengaraga daudzdzīvokļu namu pagalmiem sēž uz soliņa. Līdzās iereibušajai sievietei atradās arī divi mazi bērni.
 
11:55
14. jūlija pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot Jaunciemā, pamanīja kādu BMW markas automašīnu, uz kuras jumta vizinājās jaunietis. Savukārt pie tā stūres sēdēja kāds acīmredzami nepilngadīgs puisis.
 
7:07
Pasaulē plašu uzmanību guvis gadījums Indijā, kur 17 vīrieši viens otru filmējuši izvarojam 12 gadus vecu meiteni, ziņo The Guardian.
 
Vakar, 21:51
Šī gada 27. aprīlī ap pulksten 13.00 Jūrmalā, Slokas ielā, autobusa pieturā “Saiva” mikroautobuss Rīga – Sloka uzbrauca gājējai, kura guva miesas bojājumus.
 
Vakar, 19:12
Krievijā, Belgorodas apgabalā, lielveikala apsargs tiek turēts aizdomās par pedofīliju.
 
Vakar, 17:18
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus policijas iecirknis par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu meklē notiesāto Armandu Rutkovski (33 gadi).
 
Vakar, 15:21
Indiju satricinājis kārtējais izvarošanas gadījums, kurā 10 skolnieki izvarojuši jaunu meiteni, vēsta "Mirror".
 
Vakar, 15:08
Krievijā ierosināta krimināllieta, lai noskaidrotu 14 gadus vecas skolnieces nāves apstākļus.
 
Vakar, 14:12
Baldonē notverta persona, kas audzējusi marihuānu, kā arī glabājusi hašišu un psihotropos medikamentus, lasāms Valsts policijas “Facebook” ierakstā.
 
Vakar, 13:39
Kā vēsta Valsts policijas “Facebook” ieraksts, šonedēļ savas mājas pametusi 15 gadus vecā Jekaterina Struņevska un vairs nav atgriezusies.
 
18.jūl
Vakar, 17. jūlijā, ap pulksten 17.00 Valsts policijas Rīgas Latgales iecirknī tika saņemts izsaukums uz kādu daudzdzīvokļu māju pagalmu Grīziņkalnā, kur vīrietis aizdedzinājis automašīnu, noskatījies no malas, kā tā deg un pēcāk mēģinājis pamest notikuma vietu.
 
18.jūl
Kinorežisore un Latvijā zināma feministe Alise Zariņa kopā ar mīļoto baudīja vasaru uz Carnikavas gājēju tiltiņa, kad viņi kļuva par liecinieci ģimenes strīdam – kāds vīrietis iekaustīja savu sievu, šķiet, telefona dēļ, ko vīrietis atsacījās atdot savai partnerei.
 
18.jūl
Indianas štatā ASV ticis apcietināts pārītis, kuru abi mazie bērni tikuši atrasti negaisa laikā spēlētājoties pie dzelzceļa sliedēm, ziņo Fox News.
 
18.jūl
Par spīti tam, ka ticis apcietināts par sava četrus mēnešus vecā dēlēna slepkavību, viņa tēvs sevišķi nebēdājot, informē Fox News.
 
18.jūl
Vērmanes dārzā policijas ekipāža pamanījusi kādu jaunekli, kurš tukšojis alus pudeli, un devušies jaunietim klāt, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
18.jūl
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis lūdz iedzīvotāju palīdzību atpazīt attēlos redzamo vīrieti.
 
17.jūl
Pirmdien, 16.jūlijā, īsi pirms pulksten 5.00 no rīta Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu uz Sergeja Eizenšteina ielu, kur kāds aculiecinieks bija pamanījis aizdomīgus jauniešus. Aculiecinieks vēstīja, ka jaunie vīrieši mēģinot uzlauz kādu automašīnu. Kārtības sargi notikuma vietā ieradās aptuveni trīs minūšu laikā, taču ļaundari tajā brīdī jau bija aizgājuši daudzdzīvokļu namu iekšpagalmu virzienā. Aculiecinieks norādīja virzienu un īsumā pastāstīja, kādas bija meklējamo vīriešu pazīmes.
 
17.jūl
30 gadus vecā Samanta Vitnija Džounsa no Jaunbritānijas Pensilvānija ir apsūdzēta par slepkavību pēc tam, kad viņas mazulis nomira, dzerot mātes pienu, kurā bija arī amfetamīns, vēsta “Buzzfeed”.
 
17.jūl
Otrdien sociālajā tīklā Facebook izplatīts palīgā sauciens - tiek meklētā automašīna, kuras šoferis atrasts miris Rīgā.
 
17.jūl
Pirmdien policija saņēma informāciju par kādiem auto zagļiem Mežciemā, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
16.jūl
Policija atklājusi jaunus faktus par pirms 30 gadiem notikušu 8 gadus vecas meitenes slepkavību.
 
16.jūl
Sestdien, 14. jūlijā, neilgi pēc pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Daugavgrīvā, kur vietējā garāžu kooperatīvā kāda kompānija ar ieroci izšāvusi kaimiņa automašīnai logu.