Lasītākie

Vakar, 13:05
Jau gandrīz pieci gadi pagājuši kopš traģēdijas ar slaveno sportistu Mihaelu Šūmaheru, kad viņš slēpojot Francijā, guva smagu galvas traumu.
 
Vakar, 18:30
Kāda sociālā tīkla facebook lietotāja brīdinājusi atpūtniekus, kuri šajās dienās devušies baudīt saulaino un karsto laiku pludmalē Jūrmalā.
 
Vakar, 12:07
Sportisko aktivitāšu festivāla ''Ghetto Games'' vadītāju tērpi sociālajos tīklos saņēmuši pamatīgu kritiku.
 
Vakar, 15:03
Labdarības biedrība "Palīdzēsim viens otram" pastāstījusi par kādu sievieti no Rīgas vārdā Dzintra, kurai palīdzējusi sākt dzīvi no jauna.
 
Vakar, 7:03
Satraukuma pilnus mirkļus aizvadītajā nedēļā piedzīvojusi kāda ģimene no Kolorādo, ASV.
 
Vakar, 13:47
Par spīti tam, ka ticis apcietināts par sava četrus mēnešus vecā dēlēna slepkavību, viņa tēvs sevišķi nebēdājot, informē Fox News.
 
Vakar, 9:30
Sešu nedēļu laikā Amatas novadā, pie Āraišu dzirnavām, tapusi moderna dzīvojamā māja, kur notiek liela rosība, raksta izdevums "Privātā Dzīve".
 
Vakar, 11:30
Dziedātāja Laima Vaikule vienmēr izskatās lieliski, neskatoties uz to, ka regulāri smēķē. Izdevuma "Ieva" žurnāliste Aiva Kanepone uzdeva Vaikulei atklātu jautājumu, vai tiešām viņa nav taisījusi plastiskās operācijas.
 
Vakar, 18:49
Jau otro diennakti turpinās meža un kūdras ugunsgrēka dzēšana Valdgales pagastā Talsu novadā. Jaunākā informācija liecina, ka no blakus esošā Stiklu ciema evakuēti 70 iedzīvotāji. Šobrīd zināms, ka dzēšanas darbos palīdzība lūgta arī Lietuvai.
 
Vakar, 5:30
Drīz jau būs desmit gadi, kopš apkārtējās pašvaldības cīnās par asfaltu uz autoceļa P4, bet zaļie šo ieceri gudri sabotē, un, kamēr šie mērojas spēkiem, iedzīvotāji pārceļas uz mašīnām un ģimenes budžetam draudzīgākām vietām. No cilvēku interešu viedokļa Lielie Kangari ir milzu problēma.
 
Vakar, 12:42
Pēc Eiropas Komisijas aplēsēm, apmēram 10% avāriju cēlonis ir transportlīdzekļu sliktais tehniskais stāvoklis.
 
Vakar, 15:36
Indianas štatā ASV ticis apcietināts pārītis, kuru abi mazie bērni tikuši atrasti negaisa laikā spēlētājoties pie dzelzceļa sliedēm, ziņo Fox News.
 
Vakar, 9:45
Trešdienas agrā rītā Popes muižas Facebook lapa ziņoja, ka naktī izcēlies ugunsgrēks, kas nopostījis vienu no muižas centrālajām ēkām.
 
Vakar, 17:11
Krievijas aktieris Vladislavs Žukovskis miris 76 gadu vecumā pēc cīņas ar smagu slimību.
 
Vakar, 7:48
Jau 14 stundas tiek dzēsts kūdras un meža ugunsgrēks Talsu novada Valdgales pagastā, kas apņēmis teritoriju aptuveni 100 hektāru platībā, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.
 
Vakar, 12:22
Vērmanes dārzā policijas ekipāža pamanījusi kādu jaunekli, kurš tukšojis alus pudeli, un devušies jaunietim klāt, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
Vakar, 14:12
''Kā šādi cilvēki izdzīvo pasaulē?'' jautā aculiecinieks, kura video ar kāda vīrieša nebūšanām tīmeklī aizgājis ''viral''.
 
Vakar, 5:00
Vēl nesen Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) atbalsts uz otro pilnvaru termiņu no pašu rindām ievēlētajam Valsts prezidentam Raimondam Vējonim bija neapstrīdams, taču nu partija kļuvusi uzmanīgāka un pieļauj, ka tai būs jāmeklē jauns prezidenta amata kandidāts.
 
Vakar, 18:38
Ķīnā kāda sieviete nemaz nenojauta, ka viņas meita ir stāvoklī, līdz jaunietei nesākās dzemdības uz ielas.
 
Vakar, 9:08
Maksātnespējas administratora, advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības lietā policijai ir pavedieni, šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" atklāja iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V).
 
Vakar, 6:30
Pētījumu centrs SIA SKDS šā gada aprīlī un maijā veica aptauju par Rīgas iedzīvotāju apmierinātību ar pašvaldības darbību un pilsētā notiekošajiem procesiem. Rezultātus izmantos Rīgas pašvaldības pārskatā par to, ka tiks ieviesta Rīgas ilgtspējīgas attīstības stratēģija līdz 2030. gadam un Rīgas attīstības programma līdz 2020. gadam.
 
Vakar, 14:05
Kopš svētdienas Jelgavā, pretim Jelgavas pilij, top skatuve, uz kuras sestdien, 21.jūlijā uzstāsies grupa "Prāta vētra", raksta "Jelgavas Vēstnesis".