Lasītākie

20.jūl
Auru ciemu Dobeles novadā pāršalkusi traģēdija - gājis bojā nepilngadīgs jaunietis, kas strādāja zemnieku saimniecībā, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
19.jūl
Savas jaunākās dziesmas videoklipā apvilcies T kreklu, uz kura mazmazītiņiem burtiņiem rakstīts politiskā partija Kam pieder valsts un daudz lielākiem šīs partijas saukļi, mūziķis Roberts Memmēns iekūlies nepatikšanās. Viņam šodien jāiet taisnoties uz KNAB.
 
19.jūl
Krievijā ierosināta krimināllieta, lai noskaidrotu 14 gadus vecas skolnieces nāves apstākļus.
 
19.jūl
Aktrises Agneses Zeltiņas ģimenē ir jauns ģimenes loceklis - kucēns vārdā Rumi.
 
19.jūl
Kāda daudzdzīvokļu nama iedzīvotājiem Rīgā jāsamierinās ar kaimiņiem, kuri ne vien izceļas ar traču rīkošanu, bet pat pamanījušies uz kaimiņu durvīm izgāzt spaini ar mēsliem, vēsta raidījums "Bez Tabu."
 
19.jūl
Nesen internetā parādījās Allas Pugačovas lielā intervija, kurā viņa neskopojas ar dažādām atklāsmēm. Dziedātāja bijusi atklāta, gan runājot par savu privāto dzīvi, gan skatuves dzīvi.
 
19.jūl
Pirms pāris dienām Dienvidāfrikas republikā avarēja lidmašīna, kurā cieta 20 cilvēki un gajā bojā divi cilvēki. Vienam no pasažieriem izdevās nofilmēt, kā krita lidmašīna.
 
19.jūl
Slavenais Krievijas mūzikas žurnālists Arturs Gasparjans paziņojis, ka par godu Laimai Vaikulei būtu Jomas ielā jāuzceļ piemineklis.
 
20.jūl
Aktieris Andris Bulis Instagram publicējis fotogrāfiju, parādot savu suni. Buļa suņa izmēri patiesi pārsteidz.
 
19.jūl
Nogalinātā zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus ģimenes locekļi ir vērsušies Latvijas Zvērinātu advokātu padomē , lūdzot ierosināt disciplinārlietu pret zvērinātu advokātu Aldi Gobzemu un izslēgt viņu no zvērinātu advokātu skaita. Šāds lūgums pamatots ar A. Gobzema pēdējā mēneša laikā sistemātisku, regulāru M. Bunkus goda un cieņas aizskarošu, nepatiesu ziņu publisku izplatīšanu, plašsaziņas līdzekļos dēvējot viņu par “bandītu”, “mafijas izpildītāju”, kā arī sakot, ka M. Bunkus “zadzis naudu”, “izsaimniekojis lielas naudas summas” un tamlīdzīgi, vēsta paziņojums presei.
 
20.jūl
Kāda aculieciniece facebook ievietojusi video, kur redzams, ka veikalā "Depo" radušies pamatīgi plūdi.
 
20.jūl
Šonedēļ redakcijā saņēmām detektīva cienīgu izpētes materiālu, kurā galvenie personāži ir AS «Cēsu alus» valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone un viņas kolēģis Marko van Hojlands (Marco Van Hoylandt), kurš karjeru sāka «Cēsu alū», bet tagad ir mātesuzņēmuma, Somijas dzērienu ražotāja «Olvi» eksporta direktors. Anonīmais ziņotājs apgalvo, ka Eva esot izjaukusi kārtējo laulību un aizvīlusi sievai vīru.
 
Vakar, 13:52
Satriekta māmiņa atrada savu sešus gadus veco meitiņu netīšām pakārušos lekšanas auklās, kuras meitēns bija sasējis kopā, kamēr spēlējās, raksta “The Mirror”.
 
Vakar, 9:40
Šonedēļ kanālā LTV1 raidīja latviešu seriālu “Vienas vasaras zieds”, kurā piedalījušies sabiedrībā zināmie aktieri Sandra Kļaviņa un Andris Keišs.
 
20.jūl
Konkurences padome nākusi klajā ar kaitniecisku priekšlikumu – transportlīdzekļu tehniskā stāvokļa kontroli nodot autoservisiem. Pašlaik CSDD uzraudzītā tehnisko apskašu sistēma darbojas priekšzīmīgi un klientam draudzīgi. Konkurences padome, rupji lobējot autoservisu biznesu, iecerējusi to sagraut.
 
20.jūl
Velobraucējiem der zināt, ka kopš 5. jūlija stājušies spēkā grozījumi administratīvo pārkāpumu kodeksā, līdz ar to jārēķinās ar jauniem naudas sodiem, kas paredzēti par ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu, vēstīja LNT raidījums "900 sekundes".
 
19.jūl
Indiju satricinājis kārtējais izvarošanas gadījums, kurā 10 skolnieki izvarojuši jaunu meiteni, vēsta "Mirror".
 
19.jūl
«Nu, kā es tagad dzīvoju? Rakņājos pa zemi, rakņājos pa atmiņām,» saka vitālais aktieris Jānis Kubilis. Pēckara paaudzes skatītāju elks, kurš visu savu radošo mūžu nostrādāja Nacionālajā teātrī (tolaik – Drāmas teātrī). Pirms teju 30 gadiem viņš negaidīti un strauji aizgāja no teātra, nu jau izaugusi paaudze, kas viņu uz skatuves nemaz nav redzējusi. Ar latviešu kino viņam nebija tuvas attiecības, tāpēc aktiera mūžs palicis vien publikas atmiņās, recenzijās, intervijās un fotogrāfijās. Nākamajā nedēļā, 24. jūlijā, Jānim Kubilim apritēs 95. Neatkarīgā devās ciemos pie aktiera, kas ir tikai piecus gadus jaunāks par Latvijas valsti.
 
20.jūl
Pasaulē plašu uzmanību guvis gadījums Indijā, kur 17 vīrieši viens otru filmējuši izvarojam 12 gadus vecu meiteni, ziņo The Guardian.
 
19.jūl
Kādai “Twitter” lietotājai nesen gadījies būt lieciniecei pavisam nepatīkamai vārdu apmaiņai pie veikala “Drogas” kases.
 
20.jūl
Pirms diviem gadiem portālā manabalss.lv tika sākta parakstu vākšana, lai Latvijā atceltu nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) vienīgajam īpašumam. Šo divu gadu laikā par to parakstījušies gandrīz 39 000 iedzīvotāji. Aktivitāte zema - kurnam, bet turpinām maksāt šo nodokli, tikmēr Igaunijā, kā ziņo facebook lietotāji, NĪN ir apaļa nulle.
 
20.jūl
Latvijas bokseris Mairis Briedis atklāj, ka pirms katras cīņas nākas ievērot diētu, lai atbrīvotos no pāris kilogramiem ķermeņa svara, vēstīja raidījums "Bez Tabu".