Komentāri / FM skeptiska par iedzīvotāju priekšlikumu pārmaksātos nodokļus izmaksāt automātiski
 

5 komentāri

AAntiņš
Protams, ka staigāšana pa birokrātijas gaiteņiem ir jāizbeidz un visus pārmaksātos nodokļus atrod, pārskaita dator-programma. Tad arī varētu samazināt birokrātus par procentiem 90. Tas tā pat kā ar e-parakstu VIDā. Pēc tā ieviešanas milzīgas ēkas provincēs palikušas tukšas un VID vadība nodarbojas ar šo nekustamo īpašumu tirgošanu.
15.aprīlis, 11:32 Atbildēt
SSelekts
Maksājot tikai par tieši nostrādāto darbu vai darba laiku, kā "haltūrā", atbrīvotu no nodokļu sloga strādājošos. Nodokļi ir jāņem no ekspluatatora.
15.aprīlis, 11:43 Atbildēt
ZZiepītis
Kad ierēdnim ir pašam kaut kas jānodrošina, tas momentā kļūst par neizpildāmu un pārmērīgu prasību. Bet no pilsoņiem var pastāvīgi prasīt bezmaksas ieguldījumu it visā. Un pastāvīgu rēķināšanos ar cenu un nodokļu pieaugumiem.
15.aprīlis, 14:07 Atbildēt
NNejēga
Kāpēc nodokl vajag pārmaksāt? Ir taču zināms, cik liels nodoklis no kādas noteiktas summas jāatskaita,ņem atskaiti un lieta darīta! Nodokļa pārmaksa nozīmē, ka strādnieks ilgstoši kreditē valsti. Ja es bankā nēmu kredītu, tad es bankai maksāju procentus!!! Kāpēc valsts to var darīt bez procentiem??? Varu saderēt, ka VID uz tik vienkāršu jautājumu nespēj atbildēt, vai arī "laidīs muļķi".
15.aprīlis, 14:18 Atbildēt
DDef
citās valstīs var atmaksāt automātiski un te ne?Nu tad jau FM ministram un viņa vietniekiem jāatkāpjas ja tādi nespējnieki!!!!!!!
15.aprīlis, 18:49 Atbildēt