Komentāri / Prognozē, ka Latvijas valsts parāds kļūs mazāks
 

5 komentāri

BBet neviens!
Neviens no Runāt, Domāt spējīgām Latvijas amatpersonām nerunā! Ka, Nekavējoties vajag Revolūcionārā veidā Radīt Industriālo/ Ražojošu ekonomiku! Mums, Latvijai vajag Pelnīt naudu! Vajag strādāt! Un atdot tos nolādētos parādus! Gan valsts mērogā, gan Mums Privātiem! Kuriem visiem kopā noteikti ir vēl entie Miljoni, pēc gadiem, kad kredītus pakaļ meta! Jums taču alga laba, ņemiet vēl! Un pēc tam, H un ducis mugurā! Nav darbs, nav ar ko maksāt! Jāmeklē darbs ārzemēs! Un tā Mēs tos Jo kredītus vēl maksājam! Strādājot ārzemēs! Nesen tikai apskatījos, Latvijā līdzīgā specialitātē alga ir 6 Reizes zemāka! Uz ko atgriezties??? Un tagad gribētos dzirdēt ziņās, kad piem. Rungainis, Reizniece runā, ka Momentāli ir jārīkojas! Vajag plānu! Un aicināt Ienākt Latvijā Nopietnas kompānijas! Darba rokas pietiek! Nevajag muldēt, ka nē! Uz 1500 netto. Mēs daudzi atgrieztos mājās! Bezdarbnieku pilnas malas! Tur pie Jums!
15.aprīlis, 15:23 Atbildēt
SSelekts
Speciāli samazinot vietejās valūtas vērtību septiņkārt, uz dzīvojot tikai no "10.tiesas", bez ekonomikas attīstības ir atjaunots okupantu princips: Labu atalgojumu, parasti, saņem tikai vagari. Tādējādi Latvijas valstij un tautai ikgadu tiek nolaupīts vairāk, kā 55 miljardu eiro.
15.aprīlis, 15:57 Atbildēt
MMr.Susurs
Nemaz neshaubos, ka parads klus mazaks. Vienkarshi nebus vairs, kas aizdod. Kas tad parsvara pirka Latvijas paradzimes? Pilnigi pareizi ofshori. Bet tikai menesha laika no Latvijas jau aizgajushi 3 miljardi eiro
15.aprīlis, 16:32 Atbildēt
%%
40% no ikp 2017.gadä... gandriz puse... vai käds to saprot?
15.aprīlis, 23:46 Atbildēt
MMr.Susurs
Kas tur ko nesaprast. Latvija pagaidam vel ir maksatspejiga, bet sasniegusi robezhu, pec kuras sakas problemas ar paradu atdoshanu. Pie 45 % no IKP valsts vairs nevar atdot paradus, neaiznemoties no jauna. Pie 60 % IKP valsti sakas nopietnas finansu problemas, bet pie 80 % un > valsts praktiski ir bankrotejusi. Salidzinajumam. Italijas parads ir 80 % no IKP, bet Griekijas 130 %. Tiem, kas to nezin, bet ASV ekonomika atrodas bankrota prieksha, jo parads ir 75 % no IKP. Un vienigais, kas Ameriku glabj no bankrota ir tas, ka vini pashi shtance USD, kuru vertiba beidzamajos 5 gados ir nokritusi par 46 %.
16.aprīlis, 5:40 Atbildēt