Komentāri / Vecās zupas šarmantā daudzveidība
 

20 komentāri

PPakavots
Izdevīgi Latvijā tas ir tikai politisko partiju pārvaldes SISTĒMAI.Diktatoriem.
Latvijā. Par citiem visi nesapratīs tik un tā. Sazombēti.
22.septembris 2017, 13:47 Atbildēt
::):):):)
Labs!
22.septembris 2017, 15:16 Atbildēt
IInta
Šoreiz tik līdz pusei vien tiku. Runa jau nav par detaļām, bet gan principā.
Kas zog mazās devās/ lietās, tam arī tās lielās nedrīkstēja uzticēt...
Latvijā viss otrādi - vispirms iedod tās lielās iespējas,
un tad vēro un apkomentē rezultātus:
to, ā kā nu kurš tajā varēšanā IR izblamējies.
:)))
:)
22.septembris 2017, 16:42 Atbildēt
PPastalnieks
Te nav nekas vecs! Tas ir sorosveidīgo pasūtījums, lai noliktu bagātos ''pie vietas", jo tie ir gan pārliecināti, gan pie naudas. Viņus vairs nevar raustīt aiz aukliņas. Citādi sanāk, ka korumpētajam politiķim ir konkurenti valsts pārvaldē. Ceļot to pašu Eiropas platuma dzelzceļu caur Latviju, lai ievestu Rietumeiropas atkritumus, tie bagātie zemju īpašnieki cels skandālu. Tātad vajag vairāk šos iepriekš nomelnot, lai sēdētu klusi. Kā tur turpinās ar Jūrmalas ''zaļo miskastes degšanas" izmeklēšanu? Kā iet ar citām tādām miskastēm? Vis klusi! Tikai veco riepu kalni!
22.septembris 2017, 17:29 Atbildēt
TTekla
Ja rīdzenes sarunas dalībnieki būtu tik vien vērti, kā veca šokolāde ar sen beigušos lietošanas termiņu, kas izmesta miskastē, tad tiešām būtu muļķīgi to vilkt ārā un mēģināt nolaizīt.
Bet sanācis tā, ka visa mūsu dzīve izveidota pēc rīdzenes sarunās tapušā scenārija. Var protams pašas rīdzenes sarunas aizmirst, bet to, ko tās radījušas nākas redzēt (dzirdēt, izjust) katru dienu...
22.septembris 2017, 18:25 Atbildēt
jjukums
Tā nav nekāda veca zupa,bet sazvērestība pret valsti,kuru DP laiž starp kājam.Šodien klausos ekonomistu prātojumus par mikrouzņēmumiem un man nezin kāpēc tas asociejas ar vecveco mājamatniecību,kura tiešām ir veca,skāba zupa,kuru būtu jālej ārā,nevis par varas makti jāizbaro saimei.
22.septembris 2017, 18:34 Atbildēt
rrang
Kaapec jaunaako laiku veesture jaasalidzina ar vecu zupu? Tas ir tikai normaali peetiit noziimiigaakos notikumus, kas notikusi pagaatnee, jo tautai savi varoni un antivaroni ir jaazin.
22.septembris 2017, 19:49 Atbildēt
ĒĒrkulis Pūravs, PhD, privātdetektīvs
Atvainojos - vai es pareizi izlasīju? - Vaira prezidentes amatā saņēmusi dāvanās, Jundzesprāt, kaut kādus "NEIEDOMĀJAMUS KRĀMUS"??? Un "oligarhu sarunas" Jundze pielīdzina vecai šokolādei? - Jundzem varbūt vajag paņemt atvaļinājumu - atpūtināt pelēkās šūniņas un ieklausīties savā sirdsapziņā, ja tā vēl nav pārvērtusies "vecā šokolādē..."
22.septembris 2017, 23:08 Atbildēt
PPravam no
strādāt neatkarīgajā jau vien ir diagnoze
nav pat nepieciešams neko uzrakstīt...
23.septembris 2017, 10:02 Atbildēt
KKlucis
Esošā sistēma funkcionē pēc saviem likumiem, kurus neapjēdz ne Arno, ne pat LV socioloģijas guru Tīsenkopfs. 4.maija republika ir
"hibrīds" veidojums (sociālā organizācija), kas var pastāvēt "saules mūžu". Arno, stiprinies, aizmirsti vārdu "normāli", jo tā vietā tagad būs tikai un vienīgi "haoss un bardaks".
23.septembris 2017, 0:29 Atbildēt
uuh
Pat Neatkarīgās autori atzīst, ka Lembergs ir veca sasmirdusi šokolāde, kam lietošanas termiņš jau sen beidzies, un kas nav baudāma pat nocenota un rediģēta.
23.septembris 2017, 10:06 Atbildēt
ssavādnieks
Jā,izsaku līdzjūtību NRA radošajam kolektīvam,kurš ar zināmām noguruma pazīmēm atkal un atkal metas aizstāvēt pozīciju Vecās zupas sakarā.Nu jā,bet ko par naudu neizdarīsi ,kas jādara,jādara,jo dzīvojot Lemberga ''Sapņa piepildījumā'',būt bezdarbniekam būs īpaši sāpīgi,ar 2018.g tiks samazinātas piemaksas bezdarbniekiem un invalīdiem.COOL !
23.septembris 2017, 10:20 Atbildēt
FFifa
Pilniba piekritu Jundzes k-ga rakstitajam.
23.septembris 2017, 11:00 Atbildēt
UUldis
Ja kāds politiķis sataisa mēslus sev un citiem, tad tie agri vai vēlu uzpeld. Tas pats Zatlers lai ko nedarītu, viņam vienmēr atgādinās par par pateicībām aploksnēs. Freibergai mūžam dzīvot kapu vietas ēnā un rādītajpirkstu pie deniņiem, Kalvītis būs trekno gadu simbols, kuri pārtapa par Dombrovska veiksmes stāstu. Pensionāri pieminēs Āboltiņas ūjināšanu, NRA žurnālisti tagad ieies vēsturē kā izsmalcināti gardēži, kuri nevar ciest vecu zupu. Taču ja viņi nepasaudzētu savus degunus un aizraktos dziļāk par vecās zupas vārīšanas laiku, tad izbeigtos vecās zupas sildītāju aktivitātes, jo atklātos, ka viss nav tik vienkārši un valsts fenderētāji ir skaitāmi simtos un tūkstošos.
23.septembris 2017, 11:50 Atbildēt
ssavādnieks
Nu foršs secinājumu kopsavilkums.Bet kam nra ''rakties dziļāk'',viņiem gana ar ''vecas zupas uzsildīšanu''dažādos variantos,tik' pamainot ''sildītāju''
23.septembris 2017, 17:21 Atbildēt
SSmilla
Arno Jundze ar katru jaunu rakstu degradējas zemāk un zemāk. Žēl noskatīties. Noziegumi ir noziegumi, kāda tur " veca" vai "svaiga" zupa.
23.septembris 2017, 17:11 Atbildēt
ĒĒrkulis Pūravs, PhD, privātdetektīvs
Degradējas gan Jundze, gan redaktora vietniece Veidemane. Jundze virsrakstā liek "Veco zupu"; Elita, savukārt, "Putru ar speķīti"! Vai tas būtu no sērijas "Es mīlu ēdienu"?
23.septembris 2017, 18:42 Atbildēt
OOdalinda Medzafonti-Sasabetti
pareizi Jundze saka, - tādas veidemaņveidīgas šekeļvankšķes ir īsta sērga, - pretīga klimaksa, iekšējo slimību buķetes, plānprātības, vēlmes bezjēgā riet un diedelēšanas pēc graša kvintesence !
24.septembris 2017, 4:51 Atbildēt
LLily
Piekrītu raksta autoram. Valdošie kaut ko atkal taisa savas kabatas interesēs, bet to mēs redzēsim vēlāk.
25.septembris 2017, 8:28 Atbildēt
RRaven
Bet ir tachu jaanoveersh cilveeku uzmaniiba. Uzdodiet sev vienu jautaajumu - kam tas ir izdeviigi- un viss kljuus skaidrs. Piedodiet par rakstiibu, bet doma ir pareiza.
25.septembris 2017, 9:49 Atbildēt