Komentāri / Kāda ir jūsu cilts piederība?
 

30 komentāri

N
visu uz Latviju atvilkto nelegālo imigrantu - potenciālo teroristu Somāliešu, Sudāniešu, Eritrejiešu, Nogēriešu u.t.t. jaundzimušo automātiskai kļūšanai par Latvijas pilsoņiem!
21.septembris 2017, 7:38 Atbildēt
IInta
Nu bet tas taču esot zhiidu - lielo globalizētāju sapnis: visu Eiropu sajaukt un krāsainu pataisīt, citādi pret šamo archons baltie esot neuzņēmīgi, bet paši gan tik nacionālā valstī un piederība pašieceltajiem izredzētajiem arī tik... vien kā pēc mātes linijas.
21.septembris 2017, 23:54 Atbildēt
NNjā
I like black Latvians! They will keep front against Rusputinians. Pšolvon, baran.
22.septembris 2017, 20:33 Atbildēt
?????
Naakosais solis abizotajiem , ,,nepilsoniem, ,valsts otraa valoda krievu.
Vini tik vaargi ka viens no vecaakiem nevar aizraapot un uzrakstiit ka beerns buus Latvijas pilsonis .
21.septembris 2017, 8:24 Atbildēt
OOts.
Salīdzinot ar Kanàdu autors aizmirsa izkautos iezemiešus.......sekla ,ļoti sekla analīze...liberālisms velk mūs uz haosu un ticības krusta kariem.....
21.septembris 2017, 8:28 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Latviešu tribe ir likumības ievērošanas cilts!

Autors , laikam nesaprot, ka latviešiem nav pieņemama noziedzīga darbība - pretlikumība.

Autors pat nav pamanījis KGBistu specifisko attieksmi pret latviešiem - izsūtamajiem no Latvijas, lai nepretotos pārkrievošanās procesiem Latvijā.

Autors pat neraksta par Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanu 1993. gada 18, februāra naktī!

Par 1938, gada likumīgo statūtu aizliegšanu Rīgas Latviešu Biedrībā.

Tas autoraprāt ir N E N O Z Ī M Ī G S sīkumiņš.

Varens latvietis gan ir Bens Latkovskis! Ar plašu redzes leņķi! Ar latvisku stāju?

Iesaku izlasīt manu rakstu www Mosties, celies, strādā!

Bet rakstītāji bieži vien nav lasītāji. (skumji).
21.septembris 2017, 9:14 Atbildēt
CCecīlija Koks
Neviens neies meklēt tautību un izcelšanās pirmsākumus cilvēkam, kurs brīvi runā latviešu valodā. Ja nav akcenta, tad to pat nav iespējams izdarīt. Bet akcents nav tiem, kuri no bērnudārza līdz vidusskolas izlaidumam mācījušies latviešu plūsmā.
Savukārt pilsoni, kurš var sazināties tikai krieviski, reti kurš būs gatavs nosaukt par latvieti. Tādus sauc par krieviem, neatkarīgi no tā, kas viņi patiesībā ir
21.septembris 2017, 9:24 Atbildēt
FFeodors
LR pilsonis ir fiksējis savu noturīgu sabiedriski - politisko saiti ar Latvijas Republiku. Tas turpmāk arī likumīgi ir saucams par latvieti. Un savā valstī
viņa paša pienākums ir saziņā kopoties ar līdzpilsoņiem latviešu valodā.
Viņš vairs NAV KRIEVS, taču krieviskā izcelsme tam nav atņemta, saknes paliek, bet identitāte ir izmainīta uz visiem laikiem.
22.septembris 2017, 20:25 Atbildēt
FFEDJA
lATVIETIM LATVIJAS PILSONIM JĀPROT LATVIEŠU VALODA !!! Kamēr to nesaprot globālisti,kangari, kārklu eiropieši....tikmēr grimsim arvien dziļāk,kamēr sūdos būsim lidz ausīm.LATVIEŠI CIENIET SEVI ! NEPAZEMOJIETIES VISĀDU VILTUS PRAVIEŠU GLOBĀLISTU PRIEKŠĀ !
21.septembris 2017, 9:37 Atbildēt
JJens Z
Pašam negribot, autors novilcis interesantu paralēli: Latvijas krievvalodīgie (domāju, ka to starpā ir dažādu 'cilšu' piederīgie, t.sk. Ābrama cilts) un Āfrikas ciltis. Raksts būtu bijis interesantāks, ja šīs līdzības būtu tuvāk aprakstītas. Citādi ir grūti uztvert autora argumentāciju un vēl jo grūtāk tai piekrist.
21.septembris 2017, 9:52 Atbildēt
FFēlis
Visi Latvijas pilsoņi, neatkarīgi no dzimtās valodas, jāuztver kā latvieši.??? Palasi koment;arus vesti.lv un atvēsinies. Ja piedāvāsi krievam saukties par latvieti, tad vari arī dabūt bietē. Nevajag būt tik naivam. Viņi uzskata, ka te ir krievu zeme un labatos ir jānoliek pie vietas.
21.septembris 2017, 10:10 Atbildēt
hhoho
Latkovskim atkal kārtējais stulbais ierosinājums. Vēl varētu ierosināt, ka visus Latvijas iedzīvotājus, neatkarīgi no ādas krāsas, sauksim par baltajiem eiropiešiem.
21.septembris 2017, 10:37 Atbildēt
BBig Kahuna Burger
Atbalstu Sandru Veinbergu. Ja valsts nevar nodrošināt bērniem izcilu bezmaksas veselības aprūpi, nekādā gadījumā nevar maksāt apdrošināšanu prof. basketbolistam un prēmiju prof. tenisistei, kurai tas ir piliens jūrā.
21.septembris 2017, 11:13 Atbildēt
LLapa
Liekas, ka raksta autora smadzenes ir skāris kāds viruss, kas iznīcinājis saprātu.
21.septembris 2017, 11:16 Atbildēt
UUldis
Īsa atmiņa autoram. Cik vēl nesen tas laiks, kad visus PSRS pilsoņus ārzemēs sauca par krieviem, jo tur cilvēki zināja, ka PSRS pēc būtības tā pati Krievijas impērija vien ir. Skaidrs, ka normāls latvietis mēgināja paskaidrot, ka viņš nav krievs. Ņemot vērā, ka vairums nelatviešu Latvijā negrib aizmirst savu cilts piederību, tad nosaucot viņu par latvieti mēs varam aizskārt viņa nacionālo pašapziņu. Taču sadzīvē, ja cilvēks ar jums brīvi runā latviski, jūs tak viņu uztverat kā latvieti pat ja viņš ir krievs, žīds, polis, baltkrievs, ķinietis, induss utt. Ja autoram nepatīk fraņču revolūcijas rezultati, var atgrieztiees laikā, kad cilvēkus klasificēja pēc ticības piederības.
21.septembris 2017, 11:27 Atbildēt
vvendetta
"Nacionālas minoritātes" "mazākumtautības" vai tomēr diasporas vai ciltis? Vai lielā krievu nācija pret mazo latviešu nāciju būtu mazākumtautība,kuru latviešiem būtu jāauklē un ar krūti jābaro,ja viņiem tepat aiz robežas ir sava milzīgā varenplašā valsts? Ir valstis,kas paziņojuši,ka viņiem nav mazākumtautību,bet mūsu iztapīgā elite visas citu tautu diasporas un tagad arī ciltis, pasniedz kā mazākumtautības uz kurām attiecas mazākumtautību aizsardzības konvencija. Es jau saprotu,ka mēs varētu dot nacionālās privilēģijas tām mazajām tautiņām,kurām nav savas valstis,bet kāpēc mums būtu jādod privilēģijas lielo nāciju pārstāvjiem,kuri to izmanto ļaunprātīgi ,dibinot arvien jaunas savas valstiskās metastāzes citu mazo valstu teritorijās,pamatojoties uz cilšu un diasporu "pašnoteikšanās" tiesībām? Un tas ir tas "karstais kartupelis",kuru izmanto abas ,gan globālistu,gan krievu impēristu puses,kad Latvijā iestājas politiskā režīma nestabilitāte un draudi varas kriminālajai elitei.
21.septembris 2017, 11:41 Atbildēt
LLoL
Cilts un tauta ir divi dažādi jēdzieni. Ciltis ir kurši, zemgaļi, latgaļi, sēļi. Tauta ir latvieši. Kas tur tik sarežģīts? Āfrika ir citā vēsturiskās attīstības posmā un tur nav svarīga tauta, bet cilts, jo ciltis vēl nav saplūdušas tautās. Eiropā jebkura tauta vēsturiski ir veidojusies no vairākām ciltīm. Ciltis nav etniski atšķirīgi veidojumi, jo etnoss ir tauta. Bet Latvijā nav nekāda dalījuma pēc tautības, Latvijas pilsoņu kopums tiek noteikts pēc teritoriālās piederības Latvijas teritorijai līdz 1914.g. Latvijas pilsoņi, kopš pirmsākumiem ir gan latvieši, gan krievi, gan baltkrievi, gan citas tautas. bens kā sarkanais komisārs tikmēr jauc mušas ar kotletēm un cenšas pasniegt to kā lielu gudrību.
21.septembris 2017, 13:41 Atbildēt
rreptilis
..viņam tas ir par sarežģītu:)))
21.septembris 2017, 14:37 Atbildēt
IInta
Žetoniņš.
:))
21.septembris 2017, 23:47 Atbildēt
AAnna
Piekrītu!
23.septembris 2017, 20:54 Atbildēt
..
brīnos par Benu, kas tomēr bija saprātīgs cilvēks, tagad sāk pūst vienā stabulē ar kremiliniem. žēl, ļoti žēl.
21.septembris 2017, 15:51 Atbildēt
UUldis Bārītis
Doma saprotama, tikai, vai daudzi vēlēsies būt krievu tautības latvieši? Patreiz Krievijā masu saziņas līdzekļos uzstājās profesori kuri stāsta ka rusiči esot apdzīvojuši plašas teritorijas jau mezozeja ēras laikā, ka etruski arī esot rusiči, jo viņu nosaukums esot saīsinājums no "eto ruskie"/?/,ka izrakumos esot atrasti krievu krāšņu fragmenti un rusiči esot paši īstākie ārieši un pašas senākās civilizācijas pārstāvji. Kurš krievu cilvēks gan negribētu būt tādas senas un slavenas tautas piederīgais? Patiesībā Krievija ir iekarotāja jau no seniem laikiem. Maz kas ir palicis pāri no somu - ugru tautām Eiropas ziemeļdaļā Krievijas teritorijā.Tās tagad saucas izkona ruskie zemļi. Vēlme iegūt jaunas teritorijas ir nevaldāma kaut pārvaldīt plašās teritorijas neprot. Sibīrijā lēnā garā notiek ķīnizācija. Pasaulē vienīgā kolonīju valsts laikam ir Krievija.
21.septembris 2017, 16:40 Atbildēt
kkurš gan vēlas būt krievs?
Nav tādas tautas krievi. Ir pārkrievoti tatāri, mongoļi, balti, somugri, Sibīrijas tautas. Šie pārkrievotie cilvēki tiek saukti par krieviem, jo viņi neatceras savas saknes un vēsturi. Bez tam, agrākās ciltis, kas apdzīvoja Krieviju - slāvu valodā nerunāja. Tā ir taisnība - slāviski runājošie slāvi kā kolonisti ienāca Krievijā un savu krieviskumu uzbūvēja pakļaujot un pārkrievojot vietējos iedzīvotājus.
22.septembris 2017, 8:55 Atbildēt
BBet
Latvijas pilsonis, pat ja viņa latviešu valodas zināšanas ir nepietiekamas, IR LATVIETIS, un par tādu arī ir saucams. Bez šāda uzstādījuma sabiedrības integrācija un etniskās izcelsmes radītā sašķeltības novēršana nebūs iespējama.
22.septembris 2017, 9:27 Atbildēt
J
Zināma taisnība šajā komentārā ir.
Vēstures fakti liecina, ka teritorijas var pastāvēt vairākus tūkstošus gadu, ja izmaiņas neizraisa kādi globāli satricinājumi - ledus laikmets, vispasaules plūdi utt.
Bet tautas, kas šīs teritorija apdzīvo, mainās, dažkārt pat ļoti strauji. Pasaulē notikušas un arī pašlaik notiek milzīgas tautas staigāšanas. Un tāpēc vienkāršāk teikt, ka teritorijā, kuru pašreiz aizņem Latvija, dzīvo latvieši, nevis pārskaitīt visās tās daudzās un dažādās tautas, kuras te kādreiz nākušas un gājušas... nākušas un gājušas... un kuru pēcnācēji mēs esam
22.septembris 2017, 10:28 Atbildēt
sskoti nav angļi, bet ir briti
K.MARKSS teica, ka valsts valodu konkrētajā valstī nelieto idioti, tūristi un okupanti. Ja pilsonis visu mūžu ir nodzīvojis savā valstī un nav spējis iemācīties savas valsts valodu, tad šāds pilsonis, pirmkārt, ir stulbenis.
22.septembris 2017, 10:31 Atbildēt
bbez ciltsrakstiem
Bens nobrauc pa virsu jo tādiem наш двор круче nav risinājuma.Sunnītu un šiitu kari sākās pirms 1500 gadiem un būs mūžīgi.Tāpēc labāk paklusēt ja nav ko teikt.
22.septembris 2017, 11:19 Atbildēt
sskolā jāiet
Vārds,uzvārds jau neliecina ka kāds ir krievs vai ukrainis utt. Pilsonību nosaka vecāki, parasti māte...latvijā arī bija daudzas ciltis piem. līvi, zemgaļi, sēļi, gālindi utt. Latvietis škiet vispār ir jaunlauku produkts, kura definīcija ir lielā miglā tīta...Ja šai zemei katru gadsimtu pāri gajuši ir iekarotāju simti un ar karalaika metodēm visu iegrozījuši kā tik viņiem tīk. Tas pats Pēteris I Vidzemi iztīrīja tukšu un ko neizdarīja viņš pabeidz mēris. Tad apgalvojums ka kāds lūk esot tīrs latvietis man izsauc lielu izbrīnu...Kā vispār ko tādu var apgalvot???
22.septembris 2017, 12:51 Atbildēt
lleksim bedrē!
Jo tālāk, jo trakāk. Vēsturisks brīdis - Bens izgriež pogas Sorosam, kas par šādu teoriju pat nebija sapņojis. Bens kandidē uz Sorosa prēmiju.
22.septembris 2017, 22:23 Atbildēt