Komentāri / Veca ideja ar neizārstētām kaitēm
 

5 komentāri

TTālis
Ir bioloģiskais vecums un tā saucamais "pases vecums". Bioloģiski sešgadīgs var būt attīstīts kā astoņgadīgs . t.sk. arī fiziski, bet var būt otrādi - astoņgadīgs ir sešgadnieka attīstības līmenī. Ir vairāki simptomi, kas liecina par bērna attīstības aizturi, kura ar laiku tiek mazināta. Bez tam skolai jāveic arī sociāla funkcija - veselības un dzīvības aizsardzība.
9.augusts 2017, 9:22 Atbildēt
vvendetta
Vai skolas tiks pārvērstas par bērnudārzu filiālēm un vecāko klāšu skolnieki par bērnu auklēm? Tad par kādu izglītības kvalitāti te var runāt? Ka tur apstāv tās lietas,Šadurska kungs?
9.augusts 2017, 10:54 Atbildēt
ZZiedīte
Lulle ir kremļa spiedze !
9.augusts 2017, 21:00 Atbildēt
NNu,
Šarikovdurskim un viņa "blondīnem" nekas no rakstā teiktā neinteresē. Viņiem ir savi nodomi, ko, kaut lūst, plīst, šķīst vai vienalga, kas vēl, taču gribas un jāuzspiež īstenot. Ja citiem tas liekas neloģiski- viņiem augstākais prāta lidojums. Kaut nu visi vecāki kopīgiem spēkiem saņemtos un tos Augeja staļļus Vaļņu ielā izmēztu tukšus no visiem tur savāktajiem pārgudrajiem, pārbirokratizētajiem tukšruņiem un praktiskajiem nejēgām!
9.augusts 2017, 22:51 Atbildēt
zzin
Mums jau bija sešgadnieki 0 klasē, ar sagatavotiem skolotājiem, piemērotām telpām, gultām pusdienas miegam, 30 minūšu nodarbībām. Tad tas nederēja, bērnus nosauca par pirmklasniekiem, ieviesa 12 klašu izglītību. Bērni ar laiku sāka skolas gaitas no 7 gadiem.Tad secināja, ka jāievieš pirmsskolas apmācība bērnudārzā. tagad atkal neder.Un runājot par darba tirgu, jāpiebilst, ka jauniešus darbā neviens īsti negrib ne ar izglītību, ne bez izglītības, jo nav pieredzes.Būs vēl lielāks jauniešu bezdarbnieku pulks.
11.augusts 2017, 14:58 Atbildēt