Komentāri / Privātās sarunas nav liecības tiesā
 

41 komentāri

vvladis
Privātas sarunas nav liecības tiesā ,bet pat neliecināšanu ir samaksāts.Tātad Latvijai priekšā vėl dziļāka pakaļa.
26.septembris 2017, 8:47 Atbildēt
jjauki
tātad, ja privātā sarunā cilvēki runā par gatavošanos noziedzīgam nodarījumam un nodarījumu veic, tas nebūs pierādījums tiesā, rezultāts, iztrūkst sastāvā par gatavošanos noziegumam grupā utt, un šādām zināšanām mūsu valstī ir vadoņi
26.septembris 2017, 8:58 Atbildēt
SSprīdītis
Paider,Jūs esat tik nožēlojams.Ceru,ka Jums nav bērnu,kuriem būs kauns.
26.septembris 2017, 9:17 Atbildēt
žžurnāla ir lasītājs
šito rakstu paideram ir licis uzrakstīt ,-kas jūs domājat ,nu protams ,ka lembergs.
26.septembris 2017, 10:02 Atbildēt
aasais
Kurš tad nodalīs, kas privāta saruna, kas ne? Pats aizdomāst turamais? Varbūt tikai tās sarunas, kas notiks darba laikā un darba vietā būs pierādījums? Paiders izskatās pēc nelgas, kurš mēģina attaisnot maizes tēvus.
26.septembris 2017, 10:03 Atbildēt
ssvarīgi nevis ko runā, bet ko dara!
ne jau pašas sarunas ko nozīmē, bet gan tas, ka sarunātais galvenajos vilcienos arī tiek īstenots.
tauta smejas par diviem zzs prezidentiem pēc kārtas, kuri pat neprot no lapiņas nolasīt dažas priekš uzrakstītas frāzes angliski
bet par premjeru tiek nosauks savējais no zzs
un sarunu rezultāts - tauta dzīvo nabadzībā, lai tikai dažiem cilvēkiem būtu labklājība
26.septembris 2017, 10:13 Atbildēt
PPļāpa
Sarunāties taču var jebkurš ar jebkuru par jebkurām tēmām. Un ja tās ir tikai sarunas, tad nevienam gar tām nav nekādas daļas!
Bet ja sarunās tiek plānota, piemēram, pasūtījuma slepkavība, tad sarunu dalībnieki jāarestē jau pirms tam, kad tā tiek realizēta.
Mēs visi redzam, kas tagad notiek Latvijā, un labi, ka vismaz zinām, no kurienes visām tām briesmām aug saknes.
26.septembris 2017, 10:26 Atbildēt
ŽŽanets
Tādi, kas jau sakampušies, saprihvatizējuši, aplaupījuši, noveduši tautu nabadzībā, daudzos radījuši nepatiku pret Latviju, tiem vairs nekādas nevainīgās privātās sarunas vairs nav. Jura Paidera aizrautīgā aizstāvība vedina uz nelāgām pārdomām. - kāpēc viņš aizstāv tos, kam privātais labums ir svarīgāks par sabiedrības labumu? Tāpat vien? Aiz labas sirds? Aiz "taisnības"mīlestības? Jokaini.
26.septembris 2017, 10:29 Atbildēt
VVlinis
Nu ko, tad taisām linča tiesu, vai. Atliek tikai gatavot ziepes un virvi.
26.septembris 2017, 10:40 Atbildēt
MMieronis
Nē!!!
Visam jābūt likumīgi!!!
Jāpiespiež pieņemt tādus taisnīgus likumus, lai var notiesāt arī lielos zagļus, ne tikai mazos zaglēnus
26.septembris 2017, 13:27 Atbildēt
?????
Ja es skali runaaju ka uzspridzinaasu saemas maaju vai Mucenieku apartamentus mani nevar sodiit ?
26.septembris 2017, 11:40 Atbildēt
EEē!
????, tev taisnība. Ir taču runas brīvība!
26.septembris 2017, 16:41 Atbildēt
oopaps
Klasika: ja Jūs domājat, ka NRA "žurnālistika" zemāk vairs nevar krist - Paiders pierāda pretējo... pat mūžvecā komjauniete no "padjaunatnes" laikiem atpaliek.
26.septembris 2017, 11:00 Atbildēt
::)
Njāaaa, Paiders nekrīt zemu, viņš nupat ar paātrinājumu gāžas bezdibenī....
26.septembris 2017, 17:21 Atbildēt
EES
Jūs pat neesat sapratis, par ko Paiders raksta. Jūsu prātam tas ir par smagu. Drīzāk izklausās pēc svešvalodas? Ņe bum, bum...vai ne?
26.septembris 2017, 17:50 Atbildēt
IIM
Tiesāt, netiesāt, notiesāt, nenotiesāt, tas viss ir štrunts.
Galvenais ir bardaks ap visu to, un jo lielāks jo labāk. Priekš tiem kas nemāk ne tiesāt, ne notiesāt, priekš tiem kas visu ko ceļ to nomet zemē, priekš tiem kas citu neko nemāk kā taisīt vienmēr un visur tikai bardaku. Un saviesies tagad tādu ir ū..., ne galu ne malu neredz - viņi ir visur.
26.septembris 2017, 11:37 Atbildēt
UUrciks
Ja paklausītos, ko privāti runā un sarunā žurnālu, avīžu un portālu galvenie redaktori, tad mums būtu vismaz par 20 oligarhiem vairāk.
26.septembris 2017, 12:16 Atbildēt
bbļa
viņi var privāti sarunāt da jebko, bet viņu spēkos nav pēc tam iecelt ne prezidentus, ne premjerus, ne generālprokurorus un ko visu vēl nē!
tādas iespējas ir tikai vienam cilvēkam republikā
un paiderisis viņam pakļāvīgs
26.septembris 2017, 13:31 Atbildēt
EESMAIJA
Jūs ļoti precīzi atbilstat savam segvārdam - bļa. Jums arī tāds bļa ir iznācis no teiktā. Kad tad tas ir noticis, ka viens pats cilvēks, un jūs nepārprotami domājat Lembergu ir iecēlis visus vienpersoniski?????? Tas skan kā īstens - bļa, bļa, bļa!
26.septembris 2017, 17:47 Atbildēt
bbļa
ko tad - varbūt viņš ieceļ visus divpersoniski kopā ar savu sievu?
26.septembris 2017, 21:02 Atbildēt
UUrciks
Latvijas prezidentu nevis ieceļ, bet gan ievēl Saeima. Tātad, lai ievēlētu kādu par prezidentu vajag vismaz 51 balsi "par". Nevienam politiskajam spēkam Saeimā nav 51 balss. Attiecīgi vienpersonīgi neviens oligarhs nevar iecelt sev tīkamu prezidentu.
27.septembris 2017, 15:18 Atbildēt
vvladis
Visu ievēl Koalīcija.Kas komandē koalīciju? ZZS. Tātad viss skaidrs.
27.septembris 2017, 20:05 Atbildēt
UUrciks
Ja paseko minēto amatpersonu iecelšanai amatos, tad vienmēr fonā ir stāvējušas ar vienu bagātu ārvalstu tēvoci saistītu Latvijas sabiedrisko organizāciju un preses izdevumu darboņi. Tā ka oligarhu ir vairāk, kā tikai 3.
27.septembris 2017, 15:20 Atbildēt
vvladis
Ko kautrējies un nepiemini Sorosu,Meroni,Lembergu ,utt.
27.septembris 2017, 20:07 Atbildēt
EEē!
Tad jau analoģiski jebkura tiesas prāva, kur nozieguma laikā un vietā klāt nav stāvējis policists, prokurors vai tiesnesis, skaitāma par nekorektu, jo nekādas sarakstes, sarunas, īsziņas, vēstules un vispār nekāda cita informācija nepierāda apsūdzētā vainu. Tad jau Imantas pedofils nav vainīgs, jo ko gan tur balstīties uz bērna pļāpām vai kaut kādu DNS, uzspļaut varēja tāpat un nejauši dokuentus sajaukt arī. Arī ziņas čatā vai ieraksti blogos nevar pierādīt kādu personu saistību ar teroristiskām organizācijām, jo nav zināms, kādā garastāvoklī rakstītais durkāts. Un kur tad vēl visāda veida draudi, īpaši jau anonīmi. Un galu galā - zvani par Centrālajā stacijā ieliktu bumbu arī nav ņemami vērā. Neviens jau nav redzējis, kādā pozā stāvēja zvanītājs un vai uz viņa sejas nebija smīns. Un arī Tevis rakstītais teksts, Paider, nav uztverams patiesi, jo es jau tevi neredzu, uz kāda naudas maisa sēdi, ēd čipšus un smīni, kamēr šo raksti, vai arī gaužām raudi, esi alkohola vai psihotropu vielu ietemē un vai iesaistīts ir vēl simt un viens apstāklis. Raksta morāle - ļaudis, runājiet visi ko nu katrs gribat, droši kaliet plānus banku laupīšanai, droši soliet kādu nogalināt, droši runājiet par jebko, jo ja reiz nonāksiet tiesas zālē, jūs būs jāataisno, jo par vārdiem nav jāatbild un tie paši par sevi neko nepierāda.
26.septembris 2017, 16:40 Atbildēt
FFeiks
Aicinājums uz vardarbību komentāros nav publikācija. Tas ir personīgais viedoklis.
26.septembris 2017, 18:30 Atbildēt
GGrécinieks
Dievs ,dod man sito citàtu péc iespéjas ilgàk atceréties.Mazums kur var noderét.
26.septembris 2017, 22:41 Atbildēt
AAnrii
Nu kādus grašus šitais kremļa mankurts atstrādā????
26.septembris 2017, 19:55 Atbildēt
EEidis no Pilzenes
Es priecàjos par katru,kas var uzcelt jaunu màju.Arí Paideram tàda iespéja rodas.Varbút netàlu no kàda AAA,varbút labàk kàdas ostas valdé,varbút tomér gadàs neceréts "mantojums"? No sirds apsveicu.Ja gadàs vél kàds pasútíjums,esmu ar mieru drusku palīdzét muldésanà.Man vajag butkai kapremontu,bet glaunu.
26.septembris 2017, 21:15 Atbildēt
..
vergadvēselēm dzīvē nekas labs nespīd!
tā ir kungu privilēģija dzīvot labklājībā
kad vergs savu darbu izdara, viņu izmet laukā kā nevajadzīgu mēslu
arī žurnaļugas...
26.septembris 2017, 23:21 Atbildēt
oopis no laukiem
Paideram taisnība,jo sarunas it kā ir,bet nozieguma par kuru varētu pabāzt zem kāda likuma panta nav,vai arī to nav iespējams pierādīt, pierādījuma trūkuma dēļ. Arī fakts,ka kāds sarunu rezultātā ir iecelts kādā amatā, kuru kāda cita partija uzskatīja par sev pienākošos, nav noziegums,kaut arī konkurējošajām "partijām" tas ļoti kremt. Tie laiki,kad bija viena pareizā partija ir aizgājuši pagātnē. Tie visi ir partiju savstarpējie kašķi,bet ja lieta nonāk tik tālu,ka sāk jau bez pierādījumiem uzbrukt ģenerālprokuroram,saucot arī viņu par korumpantu,tikai tāpēc vien,ka viņš nav pakļāvies vienotības uzdevumam par katru cenu notiesāt vienotībai netīkamos cilvēkus,tad jau lieta kļūst pavisam nopietna un to atstāt bez sekām vairs nedrīkst. Nav jau noslēpums,ka vienotība jau pilnībā bija iejutusies bijušās kompartijas lomā kā visas Latvijas gods,prāts un sirdsapziņa un pēkšņi... ģenerālprokuratūra nepakļaujas! Tā jau var apvainot jebkuru augstu valsts amatpersonu,bet tikai tad,ja tu to vari pierādīt,ja nevari,tad - muti ciet! Kāpēc Sorosa rupors "Ir",kas šo ļembastu sacēla, tik droši var atļautie apmelot visus pēc kārtas kas viņiem nepiekrīt,neskatoties uz "pagoniem"un lampasiem? Protams, tāpēc,ka viņi labi zina,ka viņu jaunie rietumu saimnieki viņus klusējot atbalstīs un nelaimē vienus nepametīs!
26.septembris 2017, 22:03 Atbildēt
jjuris
Es šito izdrukāju. ''Cilv/ēka dabā'' ir likties slīpi. Kādreiz pirms miega lasīju armēņu stāstus (tālāk par 4.lpp netiku). Tagad noderēs šitais par cilvēka dabu
26.septembris 2017, 22:29 Atbildēt
SShausma
Turpinu virsrakstu...kas arí bija jàpieràda.Lembergs &co var lepoties ar létiem rokaspuisiem.Nu tiks tak reiz viñs Rígas pilé.
26.septembris 2017, 22:47 Atbildēt
eelementāri
pat spiegu filmās sarunas noklausās, lai zinātu, ko cilvēki domā un dara. darbi- tie gan ir pierādījumi. bet kā ar tiem?
27.septembris 2017, 1:50 Atbildēt
t
Tagad aizstājam tekstā visus vārdus 'cillvēks' ar vārdu 'Lembergs' un ...
Neliels piemērs-
"Lemberga dabā ir pārspīlēt savus sasniegumus un noniecināt pretinieku sniegumus. Lemberga dabiska rīcība, pat privātās sarunās, ir sev piedēvēt savu padoto sasniegumus, bet savas kļūdas uzdot par padoto nemākulīgu rīcību."
27.septembris 2017, 6:31 Atbildēt
UUldis
Cik es atceros, tad padomju laikos audioieraksts nebija izmantojams kā liecība tiesā. Ja ir mainīts likums, tad gribētos redzēt atsauci uz to. Tas attiecās gan uz žurnālistu aktivitātēm, gan uz parlamentārās komisijas darbu. Ja nav tāda likuma, tad visas šīs aktivitātes ir tukšu salmu kulšana, jo tikpat labi var taisīt rakstus balstoties uz politiķu teikto publiskā telpā, bet tur ir samuldets tik, ka ja visu ņemtu par pilnu, tad tiesu darbība tiktu paralizēta, ja kads sāktu nopietni izvirzīt pretenzijas pret politiķu teikto un reāli izdarīto vai solīto un neizdarīto..
27.septembris 2017, 7:09 Atbildēt
JJēpītis
Privātās sarunās starp tūkstošiem radu, draugu, paziņu loku nezinu nevienu kurš reizi nesolītu nosist, nošaut, pakārt uzspert gaisā kādu deputātu, ierēdni, priekšnieku, noziedznieku, bet neviens (ieskaitot mani) nav viņiem pat pa purnu sadevis. Kur noziegums ?
27.septembris 2017, 13:33 Atbildēt