Komentāri / Eiropas Komisijas taisnīgais lēmums
 

5 komentāri

NNu un?
Internetā lasāms, ka juristi iesaka nopietni apsvērt iespēju EK lēmumu pārsūdzēt tiesā. Tiesa varētu ilgt daudzus gadus, un kas zina, kas vispār būs ar Eiropu pēc 10 - 20 gadiem?
4.oktobris 2017, 10:28 Atbildēt
FFēlis
Latvijas dibinātāji atteicas no latviešu zemēm pārliecībā, ka abu brāļu tautu ekonomiskās intereses vienmēr būs kopējas. Tāpat šodien savas tautas nodevēji ir noveduši valsti līdz tam, ka zaudējam latviešus vairāk, kā kara laikā.
4.oktobris 2017, 11:16 Atbildēt
ssuper
labs raksts. Tā turpināt!!!!
4.oktobris 2017, 11:34 Atbildēt
EEKomisija
Latvijas ĀM ir ierasti bezzobaina, kad jāaizstāv valsts intereses. Lai tikai kādam kungam nepateiktu kaut vārdiņu ne pa spalvai. Arī par Kataloniju klusē, jo saimnieks vēl nav atsūtījis rīkojumus. Toties bargi paziņojumi sprēgā pret Krieviju- sākot ar geju propagandas aizlieguma kritiku līdz pat aizkustinošām rūpēm par galvu griezējiem Sīrijā, kurus bumbo krievu lidmašīnas. Šajā gadījumā visticamāk ir uzradies kāds ārējs spēks, kam šo dzelzceļa posmu vajag. Vēl ir neliela iespēja, ka Krievija soda Lietuvu caur saviem aģentiem ES par pārlieku bravūrīgu mutes palaišanu.
4.oktobris 2017, 22:22 Atbildēt
SSkolnieciņš [Latvijas skaudības dievība]
Nu, jā. Latvijā vidējā pensija ir nieka 301€ pēc 2017.g. statistikas, bet Laimes Zemē Krievijā tie ir tikai 200€. Jā, Latvija daudz ko zaudēs, ja to okupēs. Kaut gan mana māte saņem 94€ lielu otrās grupas invaliditātes pensiju, bet tēvs saņem 116€ otrās grupas invaliditātes pensiju. Tāpēc es esmu Skaudības Dievība Skolnieciņš. Mani lāsti pisīs elites pežas un anusus līdz anālajai gangrēnai.... Daudziem elites pārstāvjiem es uztaisīšu mocekļu likteņus, viņi, t.i., elites pārstāvji jeb augstākie ierēdņi un buržuji mocīsies par godu man!!! Viņi ciešanas padarīs mani spēcīgāku. Man kaut kā taču ir no Skolnieciņa jāevolucionē līdz Baltijas Skaudības un Atriebes Dievībai Skolnieciņam? Un Latviju ir jāatbrīvo no Abramiskajām un Brahmaniskajām, un Austrumu, un Modernajām reliģijām... Šeit būs ateisms un antiteisms, bet zemi slepeni pārvaldīs melnie magi, protams, pēc spēka hiearhijas, nevis izdomātiem tituliem un stulbām dogmām. Spēku viņiem būs jāparāda vel ekstremālākos testos nekā armijā. Manas valdīšanas laikā plēbeju dzīves līmenis mākslīgi tiks pacelts uz augšu, bet to ierobežos cilvēka būtība un dabas likumi. Man sekotājus nevajag. Es jau pēc būtības esmu ideāls radijums. Es esmu augstākā cilvēka esības pakāpe! Es esmu Skolnieciņš! Es esmu garīgāks un viedāks par daudziem no jums!!!
Cieņā, Tava Skaudības Dievība Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( ®Skolnieciņš Skolnieciņš™
[Esmu īsts latvju skolēns!] #Skolnieciņš #Skolnieciņi
5.oktobris 2017, 6:29 Atbildēt