Komentāri / Persona, iespējams, valsts budžetam nodarījusi 700 000 eiro lielus zaudējumus
 

4 komentāri

AAga
Nu cik var cilvēkiem skaidrot, ka PVN principā nozagt nevar. Dators agri vai vēlu izskaitļos.
9.aprīlis, 12:41 Atbildēt
kkas arī bija jāpierāda
Kārtējā bezcerīgi juridiski analfabētisko un taml. impotento masmēdekļu tiražētā muļķība un "dzelteno noplūdumu žurnālistikas lumpensensācija". Nu bet - kāda vēl "fiziskā persona", ja runa ir par Likumīgo atbildību (t.sk. arī kriminālatbildību) saistībā ar saimniecisko darbību??

Likumīgās atbildības subjekts uzņēmējdarbības (saimnieciskās darbības) sfērā ir NEVIS parasta "fiziskā persona", bet gan - saimnieciskās darbības veicējs, nodokļu maksātājs un patiesā labuma guvējs. T.i. - uzņēmējstruktūras īpašnieks, uzņēmuma vadības atbildīgā amatpersona vai attiecīgi (juridiski adekvāti!!!) pilnvarota uzņēmuma administrācijas amatpersona / profesionālās kompetences amatpersona.

Protams, katra no šīm Likumīgi atbildīgajām amatpersonām vienlaikus ir arī "fiziska persona", BET - Likumīgā atbildība, tostarp arī kriminālatbildība, jebkādā saistībā ar saimniecisko darbību, t.sk. nodokļu nomaksu u.t.t., un taml., NEATTIECAS uz vienkāršu "fizisku personu", kurai Likumdevējs NAV deleģējis iepriekš minēto saimnieciskās darbības Likumīgās atbildības kompetenci.

Ir taču sacīts: "DOMĀ līdzi!!!" ;)
9.aprīlis, 15:05 Atbildēt
!!
Un Lembergs par šādu rakstu IESPĒJAMS samaksās.Bērnudārzs !
9.aprīlis, 16:54 Atbildēt
GGints
Iespējams? 2014.gada procesi? Kas tur aktuāls? Labi ka nav apvienoti 1999 gada procesi.
9.aprīlis, 17:16 Atbildēt