Preiļos vīrietis mājas istabā ierīko marihuānas audzētavu
 
©F64

Valsts Policijas Latgales reģiona pārvalde savā rīcībā ieguva informāciju par personu, kura, iespējams, ir saistīta ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti. Informācijas pārbaudei tika veikti operatīvie pasākumi, kuru rezultātā Preiļos konfiscēti marihuānas augiem līdzīgi stādi, ka arī aizdomās par saistību ar minēto noziedzīgo nodarījumu aizturēts vīrietis.

VP LRP Preiļu iecirkņa policisti, veicot operatīvus pasākumus un izmeklēšanas darbības noskaidroja, ka Preiļos, kādam vietējam iedzīvotājam piederošajā nekustamajā īpašumā, iespējams, ir ierīkota marihuānas audzētava. Lai pārbaudītu iegūto informāciju, pagājušās nedēļas nogalē likumsargi ieradās vīrieša dzīvesvietā, kur veica sankcionēto kratīšanu. Privātmājas apskates laikā tika konstatēts, ka vienā no istabām ir ierīkota marihuānas audzētava. Kopumā kratīšanas laikā konfiscēti 20 marihuānas augiem līdzīgi stādi, to audzēšanai izmantots aprīkojums - dažādas gaismas un siltuma lampas, ka arī ap 20 gramiem gatavās produkcijas.

Lai precīzi noteiktu izņemto vielu sastāvu un daudzumu ir nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes, taču jau tagad redzams, ka, visticamāk, tā ir marihuāna. Tajā pašā dienā, aizdomās par saistību ar minēto likumpārkāpumu aizturēta arī iespējamā vainīgā persona - 1988. gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk bija nonācis policijas redzeslokā.

Publicitātes foto

Izmeklēšana šajā lietā turpinās, savukārt aizturētajam par minēto noziedzīgo nodarījumu draud kriminālatbildība.