Komentāri / Atkal apturēta krimināllieta pret nacionālā naida kurināšanā apsūdzēto Grantiņu
 

27 komentāri

vvienigais latviets,kas pasaka taisnibu+++
Linard,turies un nebrauc uz Latviju,jo komunistiem tevi meerkjis novakt. Shausmas komunistu saeima vel tiesu spriedies? Zeme atveries,lai shos nelieshus tachu Dievs soda vienreiz. Izniicina savu tautu un vel kjeraas pie arzemju latvieshiem? Zeme degs zem jusu kaajam un buusiet sodiiti lidz 7.paaudzei,sarkanie slepkavas.
12.aprīlis, 19:57 Atbildēt
ffredis
Nesaprotu, kāpēc viņu tiesā. Ir taču skaidri redzams, ka Grantiņs ir psihiski slims. Viņš ir jāārstē Tvaika ielā!
12.aprīlis, 19:58 Atbildēt
NNirnberga 2 būs "frediem"
Bail jums sarkano un okupantu ķeskām un to atvasēm no Grantiņa, tik plānprātīgas bailes, ka tās absurdi un smieklīgi piedēvējiet šim drosminiekam! Un psrs čekas klišeja - visus patiesību runājošos par psihiski slimiem saukt un pie iespējas arī pataisīt slimus, jūs neliešus uzreiz atmasko! Nirnberga 2 jūs ļoti gaida un tauta briest jums palidzēt to sagaidīt!
14.aprīlis, 5:17 Atbildēt
vvecs latvietis
Gluži kā padomju laikā, kas citādi domā, to psihenē iekšā un viss!
15.aprīlis, 8:28 Atbildēt
ssmits
Kāds,nafig nacionālais naids!Jābūt slimam lai ko tādu iedomātos.Nacionālisti kurina naidu(pie varas gandrīz esošie) bet jācieš Tautai!Man ir dziļi pie vienas vietas vai manu kaiņu sauc par vaņu vai par jāni-cilvēkam nevajg būt pim--am.Paskatieties paši uz sevi un tikai tad uz citiem.Vai jūs ziniet,ka uz Barikādēm bija 50% krievvalodīgo?Tie,kas tagad kurina nacionālo naidu,toreiz vēl nebija pat piedzimuši-saviem tēviem kulēs karājās.Vai viņiem drīkst ticēt?
12.aprīlis, 20:43 Atbildēt
JJānis
Tu takš ir kaukāds saskaņ's trollis
12.aprīlis, 20:57 Atbildēt
FFakts uz mūļa
beidz kremlin idiotiskos un tik prastos melus drukāt,neviens tev te netic,ej pie saviem zombijiem rus portālos, tur vāvuļo savas stulbibas! Hi, vajag vēl tādu nekaunību izdomāt, ka barikades psrs okupanti bijuši 50%!!! Nē, bija tikai 0,05% un no tiem vēl arī jāpieskaita no krievijas atbraukušo drosmīgo grupu!
14.aprīlis, 5:09 Atbildēt
JJānis
Jānozīmē tiespsihiatrisko ekspertīzi. Slimu cilvēku nedrīkst tiesāt ar ķurķi.
12.aprīlis, 20:56 Atbildēt
RRaimonds
Par bandītisko Latvijas pārvadāšanu Grantiņš visu pareizi saka - tie, kas te visus šos gadus bija pie varas ... viņi pamatā arī Latviju izzaga.
Un palika nesodīti. Un nebūsim naivi .. arī šo zagļu ģimenes locekļi labi zināja, ka dzīvo uz zagtas naudas ...
Tas ko Grantiņš saka , tā ir realitāte .... un viņu tagad tiesāt par to, ka viņš aicina sodīt zagļus ... nu tas ir absurds.
12.aprīlis, 21:48 Atbildēt
RRaimonds
"publikācijās ir saskatāmas pazīmes, kas veicina naidu"
=====
NATO okupantu atrasanās Latvijas teritorijā rosina cilvēkos vēl lielāku naidu ..
Tad pirmāk ir jātiesā tie, kuri te ieveda NATO tankus.
12.aprīlis, 21:52 Atbildēt
UUldis
NATO tanki šeit, lai cilvēki pret jums, zemākiem primātiem, fašistu lopiem, justos drošībā. Pacieties drusku, drīz Krievijas agonija beigsies ar loģisku galu un tanki vairs nebūs vajadzīgi.
12.aprīlis, 23:13 Atbildēt
sskaties
ka tikai tava agonija vēl ātrāk nebeidzas ar "loģisku galu"!
13.aprīlis, 17:48 Atbildēt
ttam kremļa vergam
vai esi psiha un marasmātiķa rubika dēļiņš, kas trekni barojas "buržuāzisko fašistu Latvijā" Saeimā?! Visa tauta pretēji nodevējiem, saka paldies NATO!
14.aprīlis, 5:02 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Helsinki 86 ir starptautiski atzīta latviešu cilvēktiesību aizstāvības grupa, kas atmasko komunistu un čekistu NOZIEGUMUS!

Neko sliktu cilvēktiesību aizstāvības organizācija NEVAR Latvijai nodarīt!

Tikai komunistu un čekistu nezvēri satraucās - par atmaskošanu un apsūdzībām pret viņiem.
12.aprīlis, 23:59 Atbildēt
LLaimdota
Patiesība nepatīk komunistu varturiem!
13.aprīlis, 0:01 Atbildēt
SSpīdola
Čekistu bandīti baidās, ka atjaunotas Rīgas Latviešu Biedrības brutālā, zvērīgā likvidācija 1993. gada 18. februāra naktī atklās komunistu pretlatviskos, apzinātos NOZIEGUMUS pret latviešu tautu un pieradīs varas vainu Latvijas demogrāfiskajā katastrofā!
13.aprīlis, 0:16 Atbildēt
HHelsinku 86 ierindas biedrs
Patiesības slēpšana ar laiku var kļūt bīstama pašiem slēpējiem!
13.aprīlis, 0:18 Atbildēt
VValdis Freimantāls
25 gadu NOSLĒPUMS ar laiku starptautiski atklāsies, lai kā komunisti un čekisti to censtos slēpt!

Lasiet www :"Mosties. celies. strādā"!
13.aprīlis, 0:25 Atbildēt
ppar to jau arī L.G.tiesā
1000% precīzi
14.aprīlis, 4:58 Atbildēt
LLusy
Vai tad Grantins par komunistiem,cekistiem saka kautko nepareizi.....???? Alksnis laikraksta "Segodnja" ta ari izteicies ka VDK esot sekmejusi varas mainu Atmodas laika Latvija....Ak, ka vajadzeja Latvija lustraciju....ka to izdarija Igaunija,Lietuva........
13.aprīlis, 5:37 Atbildēt
JJens Z
Grantiņu apsūdz par to, ka viņš 'regulāri lamājis un kritizējis Latvijas politiķus un citas amatpersonas.' Manā skatījumā viņam par to vajdzētu mūža pensiju piešķirt par ieguldījumu latviešu tautas morāles un ētikas vērtību saglabāšanā, nevis apsūdzēt. Mana skatījumā Latvijai būtu mazāk problēmu attīstīties par normālu valsti, ja politiķi un amatpersonas tiktu vairāk lamāti par viņu sistemātiskajām noziedzīgajām un muļķīgajām darbībām. Domāju, ka daudzi latvieši svētī Grantiņu par to, ka viņš lamā šitādus darboņus.
13.aprīlis, 6:22 Atbildēt
ppar to jau arī tiesā
1000% precīzi
14.aprīlis, 4:55 Atbildēt
hharalds
man jautājums uz aizbēršanu. and the question is - kas ir naCionālais naids? nē, nevis kas ir "in†erNAcionālais naids", bet kas ir "naCionālais naids"!
13.aprīlis, 6:40 Atbildēt
BBuba
palasot viņa gara darbus un to stilu rodas pamatīgas šaubas, vai autors ir pieskaitāms
13.aprīlis, 10:26 Atbildēt
ttam bubelim
nu cablakiņ, tad jau par tevi droši var teikt to pašu, jo neredzēt citur neizlasāmo patiesību Grantiņa rakstos var tikai 100% nepieskaitāmais
14.aprīlis, 4:53 Atbildēt
AA.Balts
Savā ziņā Atmodas aizsācējs un latviešu tautas modinātājs Linards Grantiņš, "Helsinki - 86" dibinātājs, ir kā patiesības zvans godīgajiem latviešiem un kā bēru zvans čekistiem un visu šlaku kolaborantiem un kangareļiem, kas 27 gadus nesodīti nīcina latviešus un latvisku Latviju.
Ka tik, tiesājot L.Grantiņu, 4.maija kliķe nenotiesā paši sevi!
14.aprīlis, 11:32 Atbildēt
IInese
Naidu turēt sevī ir neveselīgi. Naidu, dusmas izjūt visi kaut kādā savas dzīves periodā. Naids pret neleg'itīmu Latvijas valdību ir pamatots. Piemēram, tādi kā Gorbunovs, pēc neatkarības atgūšanas, nemaz nedrīkstēja darboties valdībā. Valsts ir nozagta un mērk'tiecīgi iznīcināta ekonomika ir iemesls tam, ka ne tikai Grantińš, bet arī visi citi latvieši izjūt un izjutīs milzīgu naidu pret katru, kurš mūsu valsti izzadzis.
7.jūlijs, 13:05 Atbildēt