Komentāri / Vējoņa balss tuksnesī
 

22 komentāri

ttatuta
Cik labi uzrakstīts, nevienas komatu kļūdas, liekas.
11.septembris 2017, 7:46 Atbildēt
JJautājums
Gan saiemas deputāti gabn prezidenti ātri saķer " zvaigznes" vīrusu. Pielīp pie krēslim, pili un ārzemju vizitēm.
KĀrlis Ulmanis ar auto, vilcienu, zirgu apbrauca Latviju. Pacēla to, zināja savu tautu un tās vajadzības. Nebaidījās no mums.
Tagad širēnām gaudojot, aizdrāž Dievs zin kur?!
11.septembris 2017, 8:16 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Kārlis Ulmanis bija satopams Rīgas Latviesu Biedrībā un katrs latvietis varēja ar viņu tikties viņa kabinetā Māmuļā!

Bet 1940 gadā visas latviešu biedrības aizliedza!

Rīgas Latviešu Biedrības namu nodeva PSRS bruņotajiem spēkiem - sarkanajai armijai.

Valsts prezidents vairs nevarēja būt pie tautas Māmuļā, tikties ar tautu.

Tad prezidents nebaidījās no savas tautas!

Viņs kalpoja tautai.

Bet kā ir tagad?

Mamuļā saimnieko komunistu un čekistu iecelti K A N G A R I par naudu!

Viņi ieķīlājuši Māmuļu bankā.

Prezidents vairs neciena Māmuļas 1938. gada statūtus!

Viņam komunistu un čekistu viltus statūti šķiet pareizie un pieņemamie!

Skumja , traģiska KGBistu varmāku varas uzurpācija 4. maija Latvijā.

Palasot Latvijas sirdsapziņas Linarda Grantiņa www Tautastribunals.eu rakstīto, redzam, ka LPSR vecā čekistu nomenklatūra ir paturējusi varu un turpina pretlatvisko politiku.
11.septembris 2017, 11:15 Atbildēt
bbut vai nebut balsij tuksnesī ir viņa izvēle
viņš var uzstāt uz savu priekšlikumu un vai nu atlaidīs viņu vai viš saeimu. juatajums jau ir vai tauta ieveles ko labāku, un lielākas pilnvaras vai neradis riskus. ja šodien vēl prezidentu tauta, tad rezultāts ir zināms-lembergs, ja to daris vēlāk tad lembim bus konkurents-ušakovs ja paspēs sasniegt vajadzigos gadus. un viss vairāk konkurentu nav un tuvākā laikā nav manāmi
11.septembris 2017, 8:32 Atbildēt
ppiemērs nav tālu jāmeklē
moldovaņiem ir labs piemērs - "tautas" vēlētais dodōns ķeras ap kaklu puķinam visos piemērotos un nepiemērotos brīžos
bet parlaments par viņu atklāti ņirgājas un pieņem pilnīgi pretējus lēmumus
toties pati tauta strādā krievijā, stāv ar vienu kāju piedņestrā, ar otru kišiņevā, bet ar rokām aizķērusies aiz rumānijas
11.septembris 2017, 10:16 Atbildēt
bbet
ir pēdējais laiks vai pat sen bija laiks izbeigt salīdzināt kaut ko ar Igauniju un Lietuvu. Nav ne Igaunijā, ne Latvijā tāds! daudzums PSRS pilsoņu. Igauņi un lietuvieši dzīvi kā Ulmaņa laikos - tur gandrīz visi ir tautieši. Un tur nav nelojālo.
11.septembris 2017, 9:42 Atbildēt
bbet
atvainojos par neuzmanību, pareizais teksts: `` nav ne Igaunijā, ne Lietuvā tāds! daudzums..``
11.septembris 2017, 9:45 Atbildēt
BBlusa
Atvainojiet ,tueši latvaņu nodeveji bija tie ,kas latvijā tos ieveda tik liela skaitā ,tieši tapat ,ka šodien ieved muceniekos islamistus prazitešanai ,nakotne gaida vel viena islamistu problema ,latvanija ,ka valsts ir izbeigusies ,naves diena ir tikai laika jautājums !
12.septembris 2017, 4:45 Atbildēt
VViks
Balss jau šim ir, bet nav prāta un goda, bet tā pati balss bazzūnē tikai to, ko viņam liek rosināt.
11.septembris 2017, 9:52 Atbildēt
9999
:) Kā saprotu, "krievu" skolās bija jāmācās tikai krieviem. "Ebreju" skolās notiek tas pats?
11.septembris 2017, 9:59 Atbildēt
HHi
"Ziemeļu kaimiņi kaut kā ir pratuši naturalizācijas procesu virzīt draudzīgāk", teica bronzā kaltais aļoša
11.septembris 2017, 10:08 Atbildēt
UUldis
Lai tauta vēlētu, jabūt tautai, bet valdošo izpratnē te dzīvo nodokļu maksātāji. Sagrūst viņus visus zem pilsoņu šiltes nenozīmē celt viņu patriotismu. Jāsāk ar izglītību visiem vienā valodā. Kad tā rezultātā pēc daudziem gadiem izveidosies tauta, tad arī varēs vēlēt prezidentu. Starp citu pirmskara pavalstniecības likums paredzēja, ka pilsoņa sieva pilsonību iegūst automātiski, bet ja pilsene aprec ārzemniku, tad viņa Latvijas pavalstniecību zaudē un pāriet vīra valsts pilsonībā.
11.septembris 2017, 10:09 Atbildēt
BBet
Bet 26 gadys pie varas ir istenie latvāņi ,nu jau vesela paaudze izaugusi un ari šo paaudzi blusainie pentagona pluški sauks par okupantiem ? Kas notiek šeit latvānijā ? Pilna valsts ar asv un nato okupantiem un nevar veikt etniskās tirišanas ka ukrainā ? Tas ur šausmigi ,ja 26 gadus pec atbrivošanas no krievu juga ,latvija dzimst okupanti !
12.septembris 2017, 4:38 Atbildēt
ggrafists.
Значит к этническим чисткам призываешь, да?! Хочешь, чтобы здесь стало так де как на украине? Чтобы сосед убивал соседа только за то, что он говрит на другом языке?! И ещё сам не хочешь жтим заниматься, а надеешься что за тебя всё сделают американцы? Ты идиот! Мы не потерпим такого отношения к себе! И Россия не потерпит тоже! А твоя америка за тебя воевать с Россией не будет, даже не надейся!
12.septembris 2017, 13:46 Atbildēt
FFēlis
lielais nepilsoņu skaits ir attīstību traucējošs akmens valsts kaklā? Nu ta sadodiet pilsonības klaji naidīgiem latviski nerunājošim kolonistiem un tad jūs redzēsiet, kas ir akmens kaklā. Valodu referendums tādi ziediņi vien būs.
11.septembris 2017, 12:25 Atbildēt
PPaps
Krautmanis: Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports – (Smejas.): Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas.
11.septembris 2017, 14:44 Atbildēt
nno Cepurnieka pils
pareizi Krautmans saka- rotšildmēslus ,un citus zaglīgus Volstrītas cūku pēcpuses izdalījumus likvidējot, arī asv valstelei parādās izredzes izmukt no bezdibeņa.
11.septembris 2017, 21:45 Atbildēt
SSkolnieciņš [Latvijas skaudības dievība]
Vējoņa asaras pēc anālās drā*šanas.... Tas būtu pasakaini! Redzēt tik varenu vīru pazemotu! Elites ciešanas man rada prieku, tikai ja elite cieš atsevišķi no manis... ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
11.septembris 2017, 22:03 Atbildēt
aandis
Preža pirdiens tuksnesī !
12.septembris 2017, 9:21 Atbildēt
llapa
visa vara latvija pieder amerikosiem un briselei , ka vini teiks , ta ari bus . bet vejonis ir nulle - diemzel...
12.septembris 2017, 11:54 Atbildēt
oopis no laukiem
Tā bija pilsoņu komiteja ,kas šīs ziepes ievārija,jo bija pilnīgi skaidrs,ka Krievijā pastāv tāda uzrunas forma kā pilsonis (pilsoņi pasažieri, lūdzu. uzrādiet biļetes)! Bet tagad iznāk ,ka biļetes jāuzrāda tikai pilsoņiem,bet nepilsoņi var to nedarīt? Par pilsoni Krievijā tiek uzrunāts jebkurš cilvēks neatkarīgi no dzimuma,reliģiskās pārliecības vai pavalstniecības un tāpēc pavalstniecības vietā ieviešot pilsonības jēdzienu tika radīta liela jezga tieši Krievijā,jo var saprast krievu cilvēku,ja viņam pasaka,ka viņš nav pilsonis,tad viņā tas izraisa nesapratni un pamatotu sašutumu,ka viņš tiek vērtēts kā zemākas kārtas cilvēks. Politiķiem ar to bija jārēķinās. Pavalstniecība parāda konkrētā cilvēka piederību pie kādas valsts un tāpēc neviens nejutīsies apvainots,ja viņš ir citas valsts pavalstnieks kas dzīvo Latvijā,vai viņš ir bezvalstnieks. Ari starptautiskā sabiedrība tādas lietas saprot,bet nepilsonis - tas jau asociējas ar jēdzienu - necilvēks. Tā mēs paši sev radām problēmas un tad ar tām neveiksmīgi un izmisīgi cīnāmies.
12.septembris 2017, 16:37 Atbildēt
ššodien cilvēki izvairās gan uzrunāt viens otru, gan sarunāties saka tā "rādam biļetes"..
večuk, beidz te vāvuļot , pingpongot, starp kefīru un "sarķīru" līkumot, - nav Krievijā nekādu konduktoru kas to prasa (pēdejie bija vēl neilgu laiku pēc filmas "Brālis" iznākšanas laika,un kontrolieri arī nav , visur visus izspiego un zin a priori (tāpat kā man, izmirējam) bet lieta ir cita- NEPILSONIS - tas ir tikai un vienīgi 90. gadu sakumā Pasaulē ieviests termins(nejaukt ar bezvalstniekiem - apatrīdiem) un Tikai un Vienīgi Latvijā.To tev 90. gados Fogelis LU jurfakā nestāstīja? Varbūt gan tagad kkur Dienvidsudanā vai Kosova ir kādi sub-atvasinājumi.
12.septembris 2017, 18:51 Atbildēt