Komentāri / Zemisko dziņu uzbudināšana
 

29 komentāri

PPaps
Krautmanis: Vai jums ir pazīstams kāds cilvēks ar iesauku Futbols vai Sports?
Sports – (Smejas.): Mani gan patiesībā tā neviens nesaukā. Bet esmu pāris reizes kādās dzimšanas dienās uzdāvinājis draugiem futbola bumbas.
3.oktobris 2017, 8:09 Atbildēt
TTālis
Rakstu pasūtījis A L un "sunītis" veic savu pienākumu - uzčurā visiem!
3.oktobris 2017, 8:25 Atbildēt
bbaigās baismas
Ei tu nost, pilnīgi pasūtīja ja?!!!!! Un tālu pasūtīja? Un uzčurāja arī?! Noteikti vēl tā ļauni ņirgdams kā multfilmu ļaundaris?! Nu pilnīgi šauzmāāāāāāāās! Ločmele iet iešņaukt kāsi stresā!
3.oktobris 2017, 10:54 Atbildēt
ees
Man tās oligarhu sarunas ir pie vienas vietas....tam nav ne gala, ne malas...valsts ir tāda kāda tā ir.....lēts seriāls un viss - tikai žēl, ka parastajiem skatītājiem sanāk ciest dēļ augstā ranga aktieriem...
3.oktobris 2017, 9:52 Atbildēt
EESMAIJA
Tieši tā! Tikai es šīs īpašības nesauktu par zemām, bet zemiskām. Skaudība, pat nenodzēšams naids, ja kādam ir, bet tev nav, okšķerēšana citu makos, vēstulēs, sarunās un ģimenēs ir kā sērga, bez kuras dzīve liekas pelēka un nebaudāma. Un te tāda sensācija! Vai dieniņ! Nemaz nav jāgaida jauns ,,Ugunsgrēks"! Katrs var izriezt krūti un uzdoties par tautu, var izvērsties pēc sirds patikas un dzīve uzreiz kļūst baudāma!
Tas, ka šis ir smalki izstrādāts scenārijs, kā izmantot krimināli sodāmas metodes uzmanības novēršanai no savām vainām, sakūdīt to tumsoņu (piedodiet, bet es nevaru atrast citu vārdu) baru, kas sevi uzdod par tautu un būt drošiem, ka šī tauta nesapratīs, ka šī tauta cītīgi noticēs pasakai, ---VALSTI IR NOZAGUŠI TRĪS CILVĒKI! Visas jūsu nebūšanas ir cēlušās šo TRĪS CILVĒKU DĒĻ! Sitiet, brēciet, bļaujiet, celiet karātavas vai slīciniet, vienalga kā - bez tā Tēvija ies bojā. Un ,, tauta" dara kā liek un tauta spiež roku un bučo pakaļu varonīgajiem un drosmīgajiem, kas cēla gaismā TRĪS ĻAUNDARU PASTRĀDĀTO. Žēl, nav Vairas, kas vēl piespraustu ordeni, kā reiz sprauda SOROSAM un Zviedrijas karaļnama piķierim... Un saka, ka latvieši ir glupa tauta....
Ja nopietni, žēl Sudrabas. Viņa ir cilvēks, kas neprot ne pielāgoties ,,laikmetam", ne locīties uz izdevīgo pusi, ja tā būtu, tad Viņa jau Vienotības rindās sen vadītu kādu ministriju... Un te tik ,,neuzticamu" ( kam?) personu ieceļ tik kutelīgā darīšanā, sazin ko var iznest gaismā...tādēļ pilnā krāšņumā tiek uzziedinātas jau pavītušas puķes, lai ,,tauta" saprastu un celtos pret šo ,, valsts nodevēju" Viss tas ir tik baltiem, jau sapuvušiem, diegiem brudierēts, ka nav jāšaubās, kurai publikai tas domāts. Tai, kurai ir nekaunības uzdot sevi par tautu...
3.oktobris 2017, 10:29 Atbildēt
::):):):)
Cienītā! Jūs gan jaucat lietu kārtību. Tā nav skaudība, tas ir nedzēšams naids pret to, kam ir tāpēc, ka viņš ir nelietis un zaglis, kura dēļa ļoti daudziem nekā nav!
3.oktobris 2017, 15:58 Atbildēt
EESMAIJA
Jā, jā, tieši Lemberga, Šlesera un Šķēles ,,dēļa" jums nekā nav. Izsaku jums līdzjūtību , pie reizes dodot padomu - ķerieties pie darba, vispirms sevi izglītojot , kaut pareizi izteikties, pabeidziet skolas, sākot ar deviņām klasēm, varbūt kāda no pelēkajām šūniņām sāks darboties un tad sapratīsit, ka skaudība ir sava slinkuma un nespējas raudzēta atrauga, kas nāk uz augšu tad, kad tu redzi - otram ir un tev nav! Un vēl piebildei - neviens no tiem, kam jūs veltāt tik lielu naidu, nav neko ne zadzis , ne jums atņēmis.Lai Dievs dotu Latvijā vairāk tik veiksmīgu cilvēku, kas baro valsts budžetu. Ar tādiem kā jūs valsts vispār paliktu bez naudas, jo īstie valsts apzadzēji ar savu dīkdienību esat tādi kā jūs, kas pamanās izvairīties no nodokļu maksāšanas caur aploksnēm, darbojoties nelegāli vai cepot noziedzīgas shēmas.
3.oktobris 2017, 19:58 Atbildēt
kkā tad tā?
Vai tad Lembergs un Ameriks nav kārtējo reizi ievēlēti?Ameriks taču pats plātījās,ka regulē Saskaņu.Un te piepeši "virkne citu vairs sen neko neietekmē politikā".Un kā autors zin,ka viņa minētie neko neietekmē.?
3.oktobris 2017, 10:42 Atbildēt
vvendetta
Vēlētaji nobalsoja gan par Ameriku,gan Lembergu un kas tur ir krimināls? Tauta savulaik balsoja arī par vienotības mafiju,kuru arī bīdīja un ietekmēja noteikti spēki . Jebkuru lēmumu vai balsojumu kāds ietekmē un tas ir tikai normāli un tā tas vienmēr ir bijis un būs.
3.oktobris 2017, 11:14 Atbildēt
jjā,
bet autors taču apgalvo,ka šie jau '"sen neko neietekmē".Kā to var zināt?Nekā krimināla nav.Autors lasītājus mierina.
3.oktobris 2017, 18:51 Atbildēt
oopis no laukiem
Dēmonu un raganu apkarošanas komisija,nu gluži kā Makartija laikos ASV! Ir tāda paruna - pasaki kas ir tavi draugi un es pateikšu kas esi tu pats! Jā,un kas tad ir mūsu liberastu draugi? Nu,protams,ASV,tā pati ASV,kas ir vienīgā valsts Pasaulē,kas atomieročus ir izmantojusi civiliedzīvotāju masveida slepkavošanai, bombardējot divas japāņu pilsētas Hirosimu un Nagasaki laikā,kad Padomju armija jau bija sakāvusi Japānu un tā bija parakstījusi kapitulācijas aktu un tāpēc nebija nekāda militāra rakstura attaisnojuma atomieroču izmantošanai. Protams ,tas bija mājiens ar "sētas mietu" Padomju Savienības virzienā liekot saprast - ja jūs nepakļausieties mūsu diktātam,tad jūs būsiet nākamie. Ko atlika darīt Padomju Savienībai? Nu ,protam,visus spēkus novirzīt atomieroču izstrādei,upurējot pārējas tautsaimniecības vajadzības un tas īsā laikā ari tika paveikts,tomēr nesot lielus upurus.
ASV šodien ir fantastisku melu impērija , prezidenta Kenedija nošaušana - visi gali ūdenī,Mēness epopeja - visi gali ūdenī,nav vairs ne foto ne kino materiālu,ne "varenās" raķetes rasējumu,ne it kā atvesto Mēness grunts paraugu. Tas pats ar Dvīņu torņu spridzināšanu! Tādi nu ir tie mūsu vienotības liberastu draugi,bet ,ja tādi draugi,tad arī paši tādi.
Arī Krievija nav nekāds paipuisītis,arī viņai ir savas intereses,kuras viņa aizstāv visiem līdzekļiem, arī meliem,bet tie meli ir daudz piezemētāki un neizraisa tik graujošas sekas. Krievija vienmēr ir gājusi palīgā tiem kam kāds dara pāri,tā tas bija Korejā,Vjetnamā,Ēģiptē,tagad Sīrijā un daudz kur citur. Ja vēl Krievija spētu tikt galā ar lielkrievu šovinisma izpausmēm daļā sabiedrības,tad tā būtu ideāla valsts uz kuru var paļauties.
Latvijā ir pareizie un nepareizie oligarhi pareizais oligarhs ir Sorosa onkulis,kas te tiek uz rokam nēsāts,bet nepareizie ir mūsu trīs "oligarhi",jo viņi būtībā ir politiskie "oligarhi" un viņi tiek vajāti par "nepareizajiem" politiskajiem uzskatiem,bagātnieku sarakstā viņi nebūt neieņem pirmās vietas.
3.oktobris 2017, 11:08 Atbildēt
bbļa
bet vai tad tas nav rīdzeņu sarunu rezultāts, ka premjers un divi prezidenti pēc kārtas nāk no zaļzemniekiem un visiem problēmas ar angļu valodu?
tomēr, lai vai kādi viņi nebūtu, nav korekti rakstīt, ka viņi izrakti no kapiem
manuprāt, tas ir sitiens saimniekam zem jostas vietas
3.oktobris 2017, 11:48 Atbildēt
vvendetta
Vai neprast angļu valodu ir krimināli sodāms noziegums? Tavs dzimtcilvēka verga gēns lien ārā pa visiem caurumiem! Iemācies cienīt savu valodu, pielīdēj "bļa"!
3.oktobris 2017, 12:36 Atbildēt
bbļa
nu krimināli sodāms noziegums tas nav, bet norāda uz inteliģences pakāpi un izglītības līmeni.
ja zemāko slāņu cilvēkiem zema izglītība un inteliģences trūkums raksturīgs, tad valsts augstākajām amatpersonām vajadzētu būt kaut nedaudz gudrākām, lai varētu vadīt valsti, nevis piemājas kūtiņu ar mājlopiem
3.oktobris 2017, 18:31 Atbildēt
IIzsmiekls
Vot es arī nesaprotu, kā drīkst apskaust tos, kuri kļuvuši bagāti ar negodīgām metodēm t.sk. ļaunprātīgi izmantojot tautas doto mandātu savas bagātības vairošanai. Eu, pilsoņi, ja nemākat šmaukties neskaudiet tiem, kas to māk. Tāds ir šī raksta vēstījums.
3.oktobris 2017, 13:04 Atbildēt
::(
Kraupmani, kā var sevi cienošs vīrietis nolaisties līdz tik zemam līmenim, lai publiskotu šādu rakstu?
3.oktobris 2017, 15:55 Atbildēt
ggarām vien
censonis judins meklē ,kurš ir nozadzis valsti ,labāk būtu interesējies ,kas ir nozadzis valsts īpašumus ,kas pieņēma privatizācijas likumu ,ļava privatizēt un pēc tam pārdot ave lat ,cukurfabrikas un pārējo valsts mantu .kas tad tagad vispār ir palicis valsts īpašumā?laikam jaulembergs ir pieņēmis šo un citus muļķīgus unnoziedzīgus likumus.
3.oktobris 2017, 13:40 Atbildēt
MMāris Nekrautmanis
Māri, ko tu nodarbojies ar lemberga veco zupu sildīšanu. Tu raksti tā, ka it kā mēs, lasītāji būtu tādi pamuļķi un neko nesaprotam, tu esi tas gudrais Pēteris no Dieva.

Kā nav kauna visiem šāda tipa rakstniekiem, arī bijušajiem vai esošajiem, savu darba mūžu izdzīvojušiem senatoriem? Te sarunas nav pierādījums, te "valsts nozagšana" nav noziegums, te "veca zupa" un tml.

Māri, VALSTS NOZAGŠANA - ir sinonīms arī vārdu koipai, kurais nav kopējā panta - ORGANIZĒTĀ NOZIEDZĪBA,bet par ko paredzēta kriminālatbildībā daudzos krimināllikuma pantos - par valsts mantas sagrābšanum, ietekmes sfēras sagrābšanu un piesavināšanos, varas sagrābšanu, izsaimniekošani, korupciju, politiskās slepkavības, dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un citos pantos.

Andrejam Judinam ir 100 - procentīga taisnība.

Apbrībojami, katru dienu parādās kāds aplams raksts it kā Lemberga aizstāvībai, kas kā Lembergu, tā laikrākstu NRA padara par izsmieklu tautā.

NRA ir arī labi raksti - beidziet bojāt avīzi NRA ar šādiem māriem krautmaņiem!
3.oktobris 2017, 15:46 Atbildēt
AAnita
Vai tā nav nekaunība pret tautu: "katram cilvēkam zemapziņā slēpjas visādas zemiskas dziņas"? Arī, Anita, Jums, kā galvenbajai redaktorei zemapziņā slēpjas "zemiskas dziņas, arī Mārim Krautmanim?

Šausmas, ko raksta šis "krautmanis" - apvaino zemiskuma dziņās visus cilvēkus! Man paliek kauns, lasot šo rakstu, ka esmu latviete, ar "zemiskām dziņām"!
3.oktobris 2017, 15:54 Atbildēt
oolegs golovciks
Nu ko tur speeleet ,,vienos vaartos,, ? Bezgala interesantaak buutu uzzinaat,ko un kaa uzdevumaa Maiziitis runaaja vazaajoties pa ASV veestnieciibu...Ko Zatlers runaaja tiekoties ar Sorosu,kaadas bija Striikjes sarunas ar Dombrovski,kursh ar maniakaalu neatlaidiibu sho ,,plintnieci,,nepaartraukti atjaunoja amataa...Tas nebuutu interesantaak ?
3.oktobris 2017, 16:50 Atbildēt
DDritvai
Interesanti arī tas, ka visi viņi tika "noēsti":
Zatlers (valsts prezidents),
Dombrovskis (ministru prezidents),
Maizītis (ģenerālprokurors),
Strīķe (pret valsti vērstu svarīgu noziegumu izmeklētāja, korupcijas apkarotāja)
Juraš (pret valsti vērstu svarīgi noziegumu izmeklētājs, korupcijas apkarotājs) utt
3.oktobris 2017, 18:43 Atbildēt
EESMAIJA
Tikai neviens no jūsu pieminētajiem NETIKA noēsts, kā jūs izsakāties, dažam labam bija sagatavota vēl siltāka vietiņa ar lielāku pievienoto vērtību. Arī man būtu interesanti uzzināt par Maizīša gaitām, par Dombrovska īsteno iemeslu, kas viņu aizbīdīja uz augsto amatu tā kā būtu skaidrs - cilvēkam šeit dega zeme zem kājām.Un ja runājat par Strīķi, tad viņa tikai ar muti bija korupcijas apkarotāja, vairāk mīlēja žvadzināt roku dzelžus TV kameras priekšā un sargāt Vienotības grēka darbus. Par Jurašu gan gribās pasmaidīt, zinot viņa ne tikai ar tēvu kopā plānoto un izvesto valsts apzagšanu, pārdodot uz Baltkrieviju zirgus, nepārejot robežu... kas noklusa..., bet augsto fantāzijas lidojumu, ka korupcijas apkarošanas darbonis ar spožu pieredzi nespēja pie rokas pieķert kukuļdevēju, kas piedāvā kukulim miljonu. Vai Jums nenāk smiekli? Par Zatleru nerunāsim - viņš sevi ir pierādījis itin vareni, tapdams par partijas vadoni un otru tādu pašu, sev līdzīgu virzīdams par premjeru.
3.oktobris 2017, 19:39 Atbildēt
DDritvai
Kas vieno visus šos personāžus?
Viedokļi var būt dažādi, bet viens no vienojošajiem faktoriem varētu būt attieksme pret lembergu. Ja tā, tad noēda viņus nevis par it kā pastrādātajiem noziegumiem pret cilvēci, bet par nepatiku pret kādu konkrētu personu
3.oktobris 2017, 22:06 Atbildēt
BBOTĀNIĶE
ESMAIJA-MALACIS !!!Pikrītu katram teikumam !Un šī tā sauktā tauta-Loč-mele,Potapovstrīķe,Jurašs ar visu lapeli IR taisa sev propogandu .Jācer,ka meliem īsas kājas un viņi visi aplauzīsies!I.Sudrabai ,avīzei NRA un viņas taisnprātīgajiem žurnālistiem vēlu izturību!
4.oktobris 2017, 9:12 Atbildēt
EESMAIJA > DRITVAI
Un kādēļ ir šī nepatika? Sāksim ar to, kāda nepatika pret Lembergu var būt ASV vēstniecībai!? Kādēļ tā ir tik ieinteresēta izrēķināties ar Lembergu? Un ne jau par pastrādātiem noziegumiem, jo, kā redzams pēc tiesas gaitas, tādu nav! Tādi tiek safabricēti! Par nepakļaušanos tai pašai varai, kuras diktātus pilda minētie personāži. Vai Maizīša piešļūkāšana uz turieni atskaitīties, kā sokas tiesas prāva ,kas , kā Jūs labi zināt, nav izdomājums, bet atklāts fakts, nav manu vārdu patiesuma apliecinājums? Ja Jums ir zināms cits iemesls, tad speriet ārā. Es, atšķirībā no Jums, sekoju līdzi šai tiesas prāvai un skaidrām acīm redzu, kas tur notiek. Un - es teiktu - neko šausmīgāku nevaru iedomāties! Un, atšķirībā no Jums, redzu, kam kalpo katrs no minētiem personāžiem. Atbildiet, ko meklēja Zatlers un Dombrovskis pie Sorosa? Aizbrauca, lai paglaudītu večukam spalviņas?
Vai saņemt jaunus norādījumus? Kāds iemesls lika VVF piespraust šim pasaules noziedzniekam - lielākajam un bīstamākajam oligarham spraust pie krūtīm Latvijas augstāko apbalvojumu? Par ko????Ja varat atbildēt uz šiem jautājumiem, tad diskusiju varam turpināt. Bet iesaku izlasīt grāmatu - ,,Ekonomiskā slepkavas grēksūdze" , tad Jums daudz kas kļūs skaidrs, jo grāmatā aprakstītais, lai arī par citām , jau iznīcinātām valstīm, ir aprakstīts soli pa solim precīzi tas, kas notiek ar Latviju. Un Lembergs tam pretojas
4.oktobris 2017, 9:26 Atbildēt
DDritvai
Es, atšķirībā no Jums, nesekoju līdzi šai tiesas prāvai, jo nesaņemu par sekošanu nekādu stipendiju un uzskatu to par teatralizētu iestudējumu, kurš vilksies tik ilgi, kamēr būs kāds, kas tam sekos.
4.oktobris 2017, 12:07 Atbildēt
DDritvai
Es, atšķirībā no Jums, nesekoju līdzi šai tiesas prāvai, jo nesaņemu par sekošanu nekādu stipendiju un uzskatu to par teatralizētu iestudējumu, kurš vilksies tik ilgi, kamēr būs kāds, kas tam sekos.
4.oktobris 2017, 12:06 Atbildēt
AArtūrs Malta, VLTValsdes loceklis
Mums ir ļoti noslēpumaina valsts!

Tas, kā zogam, ir komercnoslēpums.

Tas, kā apzog mūs, ir valsts noslēpums.

Un visu piesedz Ģenerālprokuratūra ar SAB priekšgalā!!!
4.oktobris 2017, 13:41 Atbildēt
EESMAIJA
Jā un jūsu komercnoslēpums ir - cik saņemat aploksnītē, un no cik maksājat nodokļus. Tātad katram savs komercnoslēpums, tikai ja ņem vērā, ka jūsu komercnoslēpuma glabātāji ir masveida parādība, pat ne grupveida...kas iztīrījuši valsti ik gadu par vairākiem miljardiem, tad būtu šitie bļauri labāk paklusējuši. Un arī dīkdienība bez darba nav labāka, arī tā iztukšo valsti un ne jau pa jokam. ŠIE TRĪS CILVĒKI uz kuriem te ,, tauta" auro un viņiem līdzīgie ir tie, kas uztura Latviju pie dzīvības! Var tikai vēlēties, lai tādu būtu vairāk!
4.oktobris 2017, 18:33 Atbildēt