Komentāri / Uz redzēšanos, Konstantīn!
 

9 komentāri

KKvadrāts
"Viņš nekad neiemācītos slēgt kompromisus ar sirdsapziņu."
=========================================================
"Mēdz teikt: Amerikā visi laimīgi, visi smaida, visi ir komandas spēlētāji, un tu esi viens no viņiem! Taču, lai sasniegtu šo smaida līmeni, pašam vajag kļūt par amerikāni, mainot daudzu vērtību izpratni. Bet to es nevēlos." Konstantīns Pupurs: emigrācija bija drausmīga kļūda (NRA, 25.08.2008.)
17.septembris 2017, 19:19 Atbildēt
HHm
Bija izvirzīts Triju zvaigžņu ordenim..esot atteikuši
18.septembris 2017, 7:35 Atbildēt
RRita Pakalna
Paldies raksta autorei par uzdrošināšanos teikt patiesus vārdus / Tūkstošiem latviešu tai laikā atstāja Godmaņa kunga un banku izlaupīto zemi
18.septembris 2017, 7:51 Atbildēt
vvendetta
Tad,kāpēc Godmaņa šoka terapija vietējiem ražotājiem un iedzīvotājiem,joprojām trako Latvijā un neviens politiskais spēks pat nedomā no tās atteikties?
18.septembris 2017, 10:39 Atbildēt
KKvadrāts
Lieciet mierā Godmani, jo bez tūkstošiem Pupura paaudzes pārstāvju Latvijā nebūtu ieviests mežonīgais kapitālisms.Pašlaik daudziem ir iespēja pārdomāt savas jaunības trakulības un varoņdarbus:"... Tā kā man [O,Kostanda] ir vēsturnieka diploms, devos uz skolām – pat krievu skolās piedāvājos par vēstures skolotāju. – Jūs to nopietni? – šādā skolā sabijusies mācību pārzine iepleta acis. Aizgāju uz Valsts vēstures arhīvu, sak, esmu ar mieru strādāt par arhivāru. Bet nekur neesmu piemērots. Lielākais humors, ka darba vietas meklējumos atmetu ar roku Rīgas ministrijām un aizgāju uz dzīvesvietai tuvo gateri. Kaut baļķus krautu, septiņus, desmit latus dienā nopelnītu. Īpašnieks mani nopētīja un novilka – pa-do-mā-šu. Domā jau pusgadu. Tā ka arī baļķi nest neesmu piemērots.” Triju zvaigžņu kavalieris, bezdarbnieks.
18.septembris 2017, 13:01 Atbildēt
PPadomdevējs
kas jums liedz stāvet ar kaku maisiņu pie zagļu apsēstām ēkām un mest ienākošajiem/iznākošajiem maisiņa saturru sejā? Tas būs reizes 15 drosmīgāk kā nest paziņas kooperatīvā šūtus (reizē ar tautastērpiem, domātus eksportam uz Knaādu, asv u.c.)karogus cauri Rīgai !
Tādējādi Jūsu vārds tiks ierakstīts Latvijas vēsturē ar 999 ° raudzes zelta burtiem !
18.septembris 2017, 18:33 Atbildēt
JJānis Brauns
jādomā, Pentagons nepaliks malā un izmaksās apbedīšanas pabalstu savam ilggadējam darbiniekam.Galu galā daļa pentagona ārvalstnieku slēpjās šeit Latvijā no Irākas , Sīrijas, Lībijas un citu valstu apzagto arābu dusmām, kā eksperti raksta.
18.septembris 2017, 20:16 Atbildēt
LLauķis
Nevienai varai nav vajadzīgi domājoši, gudri, principiāli un talantīgi cilvēki. Īpaši vadošos amatos. Atceramies Šķēles kunga viedos vārdus par vislielākajiem idiotiem. Šeit ir reāls apstiprinājums viņa teiktajam...
24.septembris 2017, 10:23 Atbildēt
LLauķis
Nevienai varai nav vajadzīgi domājoši, gudri, principiāli un talantīgi cilvēki. Īpaši vadošos amatos. Atceramies Šķēles kunga viedos vārdus par vislielākajiem idiotiem. Šeit ir reāls apstiprinājums viņa teiktajam...
24.septembris 2017, 10:23 Atbildēt