Rūpējoties par svētceļniekiem, Aglonā vairākos ceļos tiks slēgta satiksme
 
©Atis Ieviņš, F64 Photo Agency

Lai nodrošinātu Aglonā plānoto svētku dalībnieku un viesu drošību, sākot no šodienas plkst.17 līdz 15.augusta plkst.18, tiks slēgta kravas auto tranzītsatiksme pa vairākiem valsts autoceļiem Aglonas apkaimē, informēja valsts AS "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Satiksmes ierobežojumi kravas auto tranzītsatiksmei būs uz reģionālā autoceļa Dagda-Aglona (P60) posmā Sloboda-Aglona, uz ceļa Krāslava-Preiļi-Madona (P62) posmā no Krāslavas krustojuma ar autoceļu A13 Krievijas robeža (Grebņeva)-Rēzekne-Daugavpils-Lietuvas robeža (Medumi), posmā Šķeltova-Aglona uz ceļa Krāslava-Izvalta-Šķeltova-Aglona (V636) un uz Grāveriem (V641), Jaunaglona-Aglona (V745) un Aglona-Višķi (V762).

Kā apbraucamos ceļus LVC iesaka izmantot ceļu Malta-Sloboda (P57), Kastīre-Kategrade-Kameņeca-Kapiņi (V744) un Jaunokra-Grāveri (V610) un Grāveri-Višķi (V676) līdz A13.

Uz Aglonas svētku dalībniekiem un sabiedrisko transportu šie ierobežojumi neattieksies, norādīja LVC pārstāvji.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, LVC mājaslapā "www.lvceli.lv" un mobilajā aplikācijā "Waze".

Jau ziņots, ka no dažādām Latvijas vietām norisinās svētceļojums uz Aglonu, kur šodien sākušies, bet 14.augustā kulmināciju sasniegs Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki.