Komentāri / Viedoklis par nelaimi Ventspils peldbaseinā: Nemeklēsim vainīgos, sakārtosim sistēmu
 

10 komentāri

LLožņa
Manuprāt sistēma ir tie paši cilvēki. Tāpēc aicinājums nemeklēt vainīgos, ir nevietā.
7.oktobris 2017, 17:49 Atbildēt
????
Tas baseins ir kaa mutes bloda, ielec un tu beerns nevari pat pietureeties.Vecaaki kuri gribeeja buut klaat nodarbiibaas pasuutija vienu maaju taalaak,vai nu tinies ,vai tavs beerns nepiedaliisies nodarbiibaas.Kas taa pa sisteemu ,ja treneris ir sporta skolas direktors.Tur jau taa lieta,ka lielos nekad nesoda,nekad.Ar Maximu bija par maz,ar Ivanu bija par maz.Trenerim vispaar nebija tik liela grupa jaatrenee,un treneris tak nebija peldeesanas zaales apkopeeja.Vecaaki,dariet tak kaut ko.
7.oktobris 2017, 17:58 Atbildēt
RRaimonds
Te tagad par šito gadījumu vai visos portālos ir tik daudz visādu rakstu un komentu ...bet man nav saprotama viena lieta ... kāds ir četrgadiga zēna augums no zemes līdz mutei?.
Jo tā baseina dziļums seklākajā vietā bija 75 cm ...
Tātad, ja tas mazulis tur slīka ... kaut vai tāpēc, ka viņam kāds nejauši uzšļakstīja ūdeni .. (tam puikam tā bija tikai OTRĀ reize peldēšanā) ... vai viņam nostājoties uz kājām mute spēja ieelpot gaisu? ... vai arī viņam noslīkšana bija garantēta ... ja tajā brīdī treneris pret viņu atradās ar muguru?
7.oktobris 2017, 18:24 Atbildēt
RRaimonds
Man atkal tāda aizdoma ... ka latvietis ir stulbs ... un Latvija ir neizdevusies valsts ..
7.oktobris 2017, 18:27 Atbildēt
tterentijs
shis ... treneris ir par visiem treneriem visgudraakais un nav ko vinju maaciit ,jo zhaluuijas ciet ,pa mobilo chato , ar muguru red ko beerni dara uz visiem vienmeer uzspljauj ,jo ir aizmigure. peec veciem standassrtiem taadaa situaacijaa atbildiiba ir trenerim un tiesa tajos laikos 3 gadus deva ...
7.oktobris 2017, 20:17 Atbildēt
VVLADS
SISTEEMA BIJA UN BOITMANIS TO AKCEPTEEJA UN 3 GADUS VISI PRATA SASKAITIIT 14 BEERNUS .., TAGAD VIENS SAVEEJAIS NEPROT ,BET TAS NETRAUCEES UZLIKT VIDEO ,UN VEEL INSTRUKTORU .par toMAKSAAS NE JAU BOITMANIS BT VECAAKI UN UZ SVEETKIEM BOICHA SEV PREEMIJU ULIKS 5 000 EURO..
7.oktobris 2017, 20:23 Atbildēt
VVIESTURS
LABS IZMEKLEETAAJS IZDARIIS UZZIIMEESHANU UN BUUS TAD SKAIDRS ,KUR BIJA TRENERS ,KUR BEERNS , KO KURI DARIIJA UN CIK MINUUTES BIJA BEERNS EM UUDENS ,JA PALIIDIIBA BIJA PAR VEELU .JO ujevs IR GLAABEEJS AR 10 GADU STAAZHU .TIE IR SPEC. CILVEEKI ,KURI 10 GADUS SPEEJ GLAABT CITUS...VEEL VINJSH IR TRENEEJIS KANAADAS OLIMPISKOS AIREETAAJUS ,TIKAI KANAADIESHI TO NEZIN
7.oktobris 2017, 20:32 Atbildēt
AAloizs
pilniigi pareizi,ka vainiigie nav jameklee ,jo ir acim redzams,ka 30 gadus darbojas sisteema un prata saskaitiit beernus ,tagad viens,kas lielaas ,ka AIVARS vinjam choms ,neprot skaitiit .. cik ilgi zem udens bija beerns ,ja specs glaabeejs pirmais 3 minuutes gribeeja savu kljuudu labot ! 1 ! ?
7.oktobris 2017, 21:04 Atbildēt
LLiene
tas ,ka treners ir vainiigs ,neko nenoziimee . vinjam ir aizmugure un beernu ir par daudz,ta kaa shajaa gadiijumaa saveejais ir jaattaisno un japasaka ; FUI ! !! DARBOJIES TAALAAK UN NOLAID TO SPORTSKOLU PAVISAM SAVEEJIEM SAVI LIKUMI !
7.oktobris 2017, 21:13 Atbildēt
VViedoklis
Es gribētu teikt,ka Sistēma atrodas tur pat Ventspils domē ar pieņemšanas stundām kādā no republikas tiesām.Baseins ir šīs pšvaldības pārziņā un saistošie noteikumi ir domes speciālistu neizdarība,jo katrā pašvaldībā ir atbildīgais cilvēks par drošību.Dīvainākais,ka skurpulozi no pašvaldības policijas tiek kontrolēts nopļautās zāles garums,notīrīto ielu kvalitāte,bet drošība ir pēdējais dienaskārtības jautājums-kamēr kas nenotiek.
8.oktobris 2017, 10:16 Atbildēt