Komentāri / Asaras un neizpratne. Bērnu neielaiž Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Kāpēc?
 

41 komentāri

SSkolnieciņš [Latvijas skaudības dievība]
Nāc, bērniņ, Andiņa Tevi paglābs savās krūtīs!
2.oktobris 2017, 7:14 Atbildēt
OOme
A tur viena "vārtu tantiņa"vispār atļaujas ņirgāties par běrniem.Manu paziņas neielaida ar stumjamo ritenīti zīdaiņiem.Pat atļāvās piesmēķēt savu cigareti atklāti.
2.oktobris 2017, 7:44 Atbildēt
ZZelda
Zīdaiņiem??
2.oktobris 2017, 9:25 Atbildēt
DDZ
Un par ko izbrīns?! Piemēram, 10 mēnešus jauns bērns tiek pieskaitīts vēl pie zīdaiņu vecuma, taču viņš māk patstāvīgi nosēdēt stumjamajā ritenītī, tāpēc daudzi vecāki šāda veida ritenīti izmanto bērna pārvietošanai pastaigās, lai bērnu nebūtu jānes uz rokām, jo nopietns kājāmgājējs viņš vēl nav.Arī aprakstītajā situācijā, iespējams, māmiņa to dipdapu paņēma līdzi, lai mazo nebūtu jānēsā uz rokām, kad paguris. Un zoodārzam vajag uzlikt ierobežojumu, ka to līdz 18 gadiem nemaz nedrīkst apmeklēt, tad nebūs šiem problēmu, ja nespēj uzlikt paziņojumu, ka zoodārzā ar velosipēdiem pārvietoties braukšus nedrīkst, bet tas jāstumj pie rokas.
2.oktobris 2017, 12:24 Atbildēt
xxl
Pareizi dara, neticu,ka tāds bērnelis akurāti stums savu braucamo...
2.oktobris 2017, 8:02 Atbildēt
zzuks-pareizss viedoklis
Visi domā tikai par to bērneli,bet kādu iespaidu atstāj neredzētas lietas uz dzīvnieku,domāju kad šeit diskusija vispār ir lieka.Esiet laimīgi ,kad nav jāpērk vienreizlietojamais kombinzons.
2.oktobris 2017, 8:16 Atbildēt
nnemaz nerunājot par to
kādu iespaidu atstāj uz dzīvnieku tas, ka viņam visu mūžu jāsēž krātiņā un jāskatās uz rūtainu saulīti. Protams, bērns ar velosipēdu ārpus tā krātiņa ir tāda psihotrauma, ka pats dzīvnieka ieslodzīšanas fakts tā priekšā pilnīgi nobāl.
2.oktobris 2017, 8:39 Atbildēt
ttā ir dzīve
viss ir pareizi, bērnam jau laicīgi jāzina, ka ir lietas, ko nevar. Jo agrāk to iemācās, jo labāk, lai vēlāk nenāktos meklēt psihologa palīdzību vai arī jātaisa pašnāvība..
2.oktobris 2017, 8:21 Atbildēt
MMirdza
Cik var būt stulbi cilvēki! Nu piesauc vēl ginekologu un Pāvestu,tikai tāpēc, ka mirstīgi cilvēki, pie tam, varbūt no laukiem,nevar izsapņot tos idiotiskos likumus.
2.oktobris 2017, 9:30 Atbildēt
aarchivārs
Monētai parasti ir averss un reverss, tātad dipu - daps un zoo. Noteikumus raksta visiem, ja kāds tos vēlas mainīt tad tas jādara Latvijas pieņemtajā kārtībā. Ķibilds rīkojas neētiski nevietā lietojot "ceturtās varas" spēku!
2.oktobris 2017, 8:25 Atbildēt
NNezinama...
Smieklīgākais ir tas,ka riteni nav kur atstāt,niet jau runā par to ka iekšā vēst...
Mašīnas tad ir kur novietot,bet riteni,ko zobos nest.
Tātad ir secinājums,ka ar mašīnu tu vari stāvvietā iebraukt un atstāt,bet rīti,kur lai tā mamma liek.
Es piekrītu,ka pa teritoriju nekādi riteņi,bet ja mamma bija atnākusi,kur lai liek to braucamo.
2.oktobris 2017, 8:51 Atbildēt
UUn tomēr....
Sardzēm pie vārtiem,to vietā ,lai tēlotu ministres vajadzēja to mazo dipīti paņemt un paglabāt savā telpā!Bērnam ir jāaudzina,kas ir noteikumi,bet bērnam ir arī jāzina,kas ir laipnība un līdzcietība!
2.oktobris 2017, 9:08 Atbildēt
LLora
Nu ja, atnāks vēl 7 mammas ar tādiem dipudapiem... Nu nav tantiņām tur noliktava. Un vēl kāds paņems nepareizo. Vienas vienīgas klapatas. Skaidrs.
2.oktobris 2017, 9:34 Atbildēt
aanonimus
Kurš var būt tik neaptēst,lai nesaprastu,ka uz ZOO ņefig ņemt līdz braucamos???
2.oktobris 2017, 9:09 Atbildēt
MMirdza
Dievs dotu, ka Tu vienmēr zinātu visus likumus....
2.oktobris 2017, 9:23 Atbildēt
rrrr
Skaidri rakstīts,ka velostāvvieta ir. Bet nav līdzi slēdzenes. Tad ko,pie tā zoodārzs vainīgs,ka pašiem nav ar ko to dipdapu pieslēgt?
2.oktobris 2017, 13:15 Atbildēt
JJa
viena vecene /mamma/ stulba, tad bērnam kreņķis, un mums ir par ko parunāt! Ja viņa būtu paņēmusi līdzi saitē arī kazu, kam tā būtu jāpagana ārpus vārtiem?
2.oktobris 2017, 9:06 Atbildēt
MMirdza
Gan jau jau Tavs stulbums arī kaut kur parādīsies
2.oktobris 2017, 9:24 Atbildēt
AAnonīms
Bēdīgi ,protams,par bērnu,ka netika redzēt zvērēnus..BET...šādi noteikumi,jau no padomju laikiem pastāv,ka nav ko braukāt pa ZOO iekšējo teritoriju ar visādiem braucamajiem,to jau nu māmiņai vajadzēja saprast. Un tas tak ir arī loģiski. Noteikumi paliek noteikumi! Kas tad būs,pačīkstēs,palūgsies-vienu ielaidīs,un ar laiku arī citi sāks pārmest,kāpēc to ielaida,bet mani nē. Pilnīgi pareizi "vārtiņu" dāma darīja. Nav ko bērnus izlutināt,lai tik tipina ar kājelēm pats.Vecākiem būs mācība-Gribi atpūtu sabiedriskā vietā-neņem braucamos līdz!
2.oktobris 2017, 9:06 Atbildēt
ppar zoo dārzu vispār
sen nebija būts šovasar aizvedām mazbērnus. biju šokā. sākot ar cenām pie ieejas, un iekšā vispār šausmas. ja neskaita dažus objektus kā tropu māja, tur nav ko redzet. piedāvājums niecīgs, viss nesakopts, pat nātres nav kas nopļauj, dzivnieku maz daudzi iežogojumi vispār tukši.... tik uz žogiem milzigas reklāmas kas žogus taisijis.....
tad mums dundagā privātajā zoo dārzā vairāk ko redzet, dzivnieciņus var pačamdit pabarot.... lēti ērti mīļi un galvenais tas no nodokļu naudas ne centa nav izterejis, vel vairāk zoo dārzs tapa un darbojas par spīti novada vadibas aktīvai pretestibai.
rīgas zoo dārzam audits jāuzsūta lai noskaidrotu kur visa tā nauda paliek, jo višizmaksā dārgi gan nodokļu naudu iesūc, gan apmekletāju, gan sponsoru, bet atdevi no tās naudas nemana
2.oktobris 2017, 9:10 Atbildēt
YYess
Jā, pat lāci iedzina depresijā un nofalināja
2.oktobris 2017, 10:18 Atbildēt
SSenators
Varēja vēl govi saitē paņemt līdzi, un un mēģināt tik zodārzā. Pilnīgi normāli kad nelaiž eikšā ar velosipēdiem, jo ta snav nekāds skeitparks, vai velo tusiņa vieta. Mierīgi ej un apskateis dzīvniekus, nevis bruakā.
2.oktobris 2017, 9:11 Atbildēt
oome
Laikam kaut kas ir mainījies ZOO apmeklējuma noteikumos. Pagājušajā gadā biju tur kopā ar mazdēlu un DIPDAPu - nekas netika liegts, visu mierīgi izstaigājām (izbraukajām). Protams, tropu mājā un citās telpās, to godīgi stūmām.
2.oktobris 2017, 9:14 Atbildēt
iilze
Jā piekrītu ,ir noteikumi,bet kur paliek cilvēcība????mamma taču lūdza vai nevar kaut kur nolikt,vai tas bija tik grūti.....nākošreiz viņa točna neņems.Stulbums....
2.oktobris 2017, 9:16 Atbildēt
SSkubis
Bija līdzīga situācija jo uzzinot ka viņi nenes nekādu atbildību par atstāto riteni dabūju nest uz mašīnu kura atradās labu gabalu,bet tad jau nevar turp doties ar bērnu ratiem arī jo viņi tak lielāki par dipdip ritenīti,tas ir vnk murgs tad vajag pie ieejas uzlikt zīmi IEEJA TIKAI VALSTS AMATPERSONĀM UN PARASTAJIEM CILVĒKIEM IEEJA LIEGTA....Visur var pārvietoties ar ritenīti un pat aicina piekopt sportisku dzīvi,Tērvetes parks ieskaitot....tie kas izdomā šādus noteikumus lai pasēž kādā būrī jo cik ievēroju bija brīvi būri :D
2.oktobris 2017, 9:18 Atbildēt
DDzintra
Kārtējo reizi nostrādāja..cilvēciskais..faktors
2.oktobris 2017, 9:43 Atbildēt
DDoma
Tipiska postpadomju attieksme. Nevar un viss!!! Indes pilnas tantes, fui...
2.oktobris 2017, 9:51 Atbildēt
AAgnese
Varbūt drīz pateiks ka nevarēs arī ar bērnu ratiņiem ieiet
2.oktobris 2017, 10:05 Atbildēt
kkamene
Tantukiem jau laikam savu mazbērnu nav? Nu nevajag otram darīt to,ko negribētu saņemt pats.Lai tiem tantukiem jaukas vecumdienas!
2.oktobris 2017, 10:07 Atbildēt
JJerums
Mammu, rekur pērtiķis
Nē, dēliņ, mēs vèl pie kases
2.oktobris 2017, 10:16 Atbildēt
SStulbi
Stulbi, aprobežoti, neelastīgi un nemūsdienīgi. Tiešām atgādina tālos padumjos laikus, kad arī kāda viedoklis bija augstāk par visu. Vēlreiz, stulbi, pat ļauni. Droši vien iekšālaidējas padomju laiku apaļās bezdzimuma tantes.
2.oktobris 2017, 10:46 Atbildēt
zzaj
Paga ! Noteikums ir noteikums. Strīdēties varētu par to, ka nav kur atstāt. Tad varētu nepūst no mušas ziloni. Sevišķi tie skaļie virsraksti par "bērnu asarām".
2.oktobris 2017, 11:13 Atbildēt