Komentāri / Emīls Jakrins: Riteņu bloķētāji būs pret viltus ārzemniekiem stāvvietās
 

9 komentāri

AAllak akbar
Rigu ,pec Rail baltika uzbuves gaida masveida islamizacija ,vacija sāk mosties un saks attirit savu teritoriju no siem luelmates parazitiem ,lūk ,tapec ari vajadzigs dzceļs lai masveidigi varetu parvietot šos atkritumus uz latviju , tapec latvija tiek raditi apstakļi ,lai darba spejigie begtu uz arzemem ,mediciba un zales - lai veicinatu palikuso izmiršanu , skolas ,bernudarzi - lai nedximti jaunie ,oiki ,gazes ,ūdens ,apkures tarifi ,lai iznicinatu tos aborigenus jas vel guras Riga ,siltināsaana ,lai sagatavotu dzives vietas nakamiem latvijas saimniekiem ,banku likvidācija ,cuku meris , nato lužņi ..... ,Latvijas teritorija tiek merķtiecigi attirita ... Buvejiet atrāk dzceļu uz Berlini , saimnieki gaida !
20.marts, 5:41 Atbildēt
rrita
kam vajadzigs stavlaukums pie rimi minska nav neviena masina paldies jakrina kungam kaklu var nolauzt bedres stunda par velti bet jaregistrejas usa noliku masinu pie lielveikala nemaz neaizsledzu laimiga zeme sapnu zeme
20.marts, 8:40 Atbildēt
bb
tas ērglis no bildes jau Baronielu nodeva ekspluatācijā mums kā pašvaldības pārstāvis ?
20.marts, 8:40 Atbildēt
????
Tas merglis bija arī migrantu konsultants, par to saņēma 2 000 eiro bet nemācēja pateikt ko dara, tad beidzot to amatu likvidēja.
20.marts, 8:51 Atbildēt
AAron
neaiztiec kurpnieka delu..... saksi staigat pastalas vai vizes....
21.marts, 11:52 Atbildēt
PPīkols
Migrantus konsultē cits mērglis liliputs, Bergmanis vārdā, kaut gan ar tik pat apaļu un naglu seju
22.marts, 14:07 Atbildēt
SSāls
Nekad Rīgas ielas nav bijušas baltā krāsā, kad sniegs atkāpjas. Tas ir noziegums!
Kāpēc tie tilti tā rūsē?
21.marts, 8:21 Atbildēt
DDiskusijas bijušas?
Vai šai domei ir sajēga, kas ir diskusijas? Tas jau tagad izpaužas viņu vēlmē apklusināt deputātus ar 3 jautājumu kvotu.
Vai rīdzinieki vispār bija dzirdējuši par braucamo un sliežu ieķīlāšanu, iekams tas jau nebija nodarīts? Tādas tās diskusijas!
N.Ušakovs vispār neapstājas, kad žurnālisti viņu vēlas intervēt, viņš ir nekaunīgs un nepieejams,- tādas tās diskusijas!
Politiskais lēmums - ārzemju pilsoņiem par brīvu braukt sabiedriskajā transportā 8,3 gadus ātrāk nekā Latvijas pilsoņiem - vai ir bijusi diskusija? Par ko liecina šis N.Ušakova politiskais lēmums?
Par Kapu tramvaju viss tika izlemts slepeni, pirms iesniegšanas Eiropas institūcijām, projekts tika noslepenots. Tādas ir tās diskusijas?
Tagad miljarda deficīts - vai par to tika diskutēts?
21.marts, 8:33 Atbildēt
RRīgas pagalmi
ir aizbarikādēti ar mašīnām. Ielas ir aizbarikādētas ar mašīnām. Kāda ir transporta politika, lai cilvēkus ar sabiedrisko transportu aicinātu braukt?
Uz vienu tukšu kvartālu par Eiropas naudu būvēs tramvaju nevis uz Purvciemu vai Dārziņiem vai Berģiem.
Kā Jakrinam nav neērti? Par kādiem Jūdasa grašiem viņš savu dvēseli pārdevis?
21.marts, 8:39 Atbildēt