Komentāri / Oligarhisms
 

24 komentāri

KKomisārs Breksis
Sirma komunista bla bla bla. Ka tik pats neesi Stipendiju saņēmējs. Oh wait, nra.lv viscaur ir stipendiju projekts.
12.septembris 2017, 8:29 Atbildēt
ČČausesku
Salīdzināt Atmodas mērķus ar tagadējo mafiju ir ļoooti glumi. Tik ļoti klanīties saimniekam Lembim...tā ir personības degradācija.
12.septembris 2017, 8:35 Atbildēt
????
Zaglis kliedz, ,keriet zagli, ,.Un arii Nra.lv. ir oligarha Huutes aviize ar visiem peerkamajiem zurnaalistiem.
Tikai Juus luudzu kad mainiisies citi laiki, vai nu pakaraties vai nosaujaties, bet negriezat kazokus uz otru pusi un nerakstiet vairs.
12.septembris 2017, 9:06 Atbildēt
xxxx
Ja nav ko teikt par/pret tēmu pēc būtības, tad Avotiņš ir vinnējis. Jo jūs te tik vien spējat kā siekaloties.
12.septembris 2017, 9:12 Atbildēt
????
Paldies .Paldies. ....
12.septembris 2017, 19:44 Atbildēt
IIrokēzs
Neba jau mežoņiem un plikadīdām Ameriku valdīt.
12.septembris 2017, 9:15 Atbildēt
aantonesku -čausesku
pēdējais laiks lembergam mainīt uzvedību ,nekritizēt sorosu un pieslieties sorosītiem ,tad viņš kļūs savējais un netiks vairs vajāts .
12.septembris 2017, 9:23 Atbildēt
NNLO
Ko sēsi to pļausi. Attieksme pret tautu kā pakļaujama pūļa izejvielu ir tik dziļi iesakņojusies mūsu politikā jau no valstiskuma atjaunošanas, ka šaubos vai tur kas vairs līdzams. Tauta paralizēta un politiķi neētiski. Domāju, ka pārskatāmā nākotnē no tā nav izejas.
12.septembris 2017, 9:56 Atbildēt
jjanis
pilnīgi piekrītu Viktoram - objektīvā patiesība pāri visam. Un tādas pļāpas tenkas, sarunas ir vērtīgas , ja palīdz noskaidrot objektīvo patiesību. Un objektīva patiesība ir - kā radās privātā nauda un kur palika valsts nauda. Kuram gan interesē nenormētā leksika, ja tai neseko hrestomātiskais - follow the money?
12.septembris 2017, 10:02 Atbildēt
jjk
ne jau visi var visus okšķerēt. Dana, kad bija ekonomikas ministre, gribēja zināt, kur paliek Sadales tīkla iekasētā nauda, dabūja pa snuķi, un gudra meitene būdama, likās mierā. Tā jau tās lietiņas latviešu valstī pieņemts kārtot.
12.septembris 2017, 10:11 Atbildēt
EESMAIJA
Piekrītu katram vārdam! PAR ŠO TĒMU VARĒTU RAKSTĪT UN NEUZRAKSTĪT!Vai katras jaunas partijas dibināšanā nav oligarhijas pazīmes - sagrābt varu, lai baudītu personīgus labumus... Ar kā palīdzību Vienotība nāca pie varas? Vai ne ar pasaules oligarha tīkojumiem valdīt Latvijā un lielu naudu, lai uzpirktu izpildītājus? Vai process, ko vadīja šī paša oligarha izskoloti ielikteņi, notika bez jebkādām sarunām, bez apsvērumiem baudīt apsolītus labumus varas struktūrās? ? Vai te tika ar rociņu glāstīti iznīcināmie konkurenti? Sarunās katrs tika ar akmeņiem nomētāts! Un te taču neizpalika arī samērā baiss izpildījums! Un likumi, ko pieņēma pret vienu cilvēku? Vai tas nekalpoja kāda cita interesēm? Reizēm šķiet, ka aiz ikviena likuma noslēpies kāds oligarhs...Piemēru tam ir daudzi. Oligarhija ir kā vēzis ar jau metastāzēm visā mūsu politikā. Karš ar trijiem cilvēkiem, patiesībā ir pret vienu, kas ir kā diždadzis iesprūdis pārējiem pakaļā ar savām domām, savu pieeju , savām gribēšanām vai negribēšanām, parādot, ka var arī būt cilvēki, kas nelokās un ko ir gūti nolauzt. Un tad nu tiek meklēts, kūdīts, melots... vilkts ārā, celts gaismā, izdaiļots, sagrozīts, pieprasīts, uzstādīti ultimāti pretēji jebkādam saprātam...kā kaut kas sevišķs un nepiedzīvots ... Jāsmejās! Tiek ieguldīti līdzekļi un...smieklīgākais - l tas notiek, acīmredzot, ne jau valsts, bet cita grupējuma varas sagrābšanas interesēs...tātad - atkal oligarhu...
12.septembris 2017, 10:02 Atbildēt
AAtmaskojums
Raimonds, ESMAIJA... kas šos nikus vieno?
Tas noteikti nav pats saimnieks, kas rakstot komentārus, izmanto dažādus nikus, jo viņam ar rakstīšanu un sakarīgu izteikšanos ir problēmas.
Tās visticamāk ir dažādas pietuvinātas personas, kuras ļoti precīzi citē savu saimnieku – Raimonds par NATO okupantiem un ASV ietekmi, bet ESMAIJA par saimnieka labajiem darbiem un viņa ļaunajiem ienaidniekiem.
Aizies saimnieks, pazudīs arī Raimonds, ESMAIJA... neatkarīgā...
12.septembris 2017, 13:00 Atbildēt
TTvāla-Vienacis, Tvāla-Ceļu būvētājs, Tvāla -1000 sievu vīrs
Esi pazemīga, vecā rotšildmēslu šļauka, tas ir Saimnieks !
12.septembris 2017, 13:26 Atbildēt
EES
Raimondu un ESMAIJU vieno veselais saprāts un izpratne par procesiem, kas tiek tā saucamai tautai pasniegti melus mērcē ar nolūku iepūderēt smadzenes. Ja jums būtu kaut kripatiņa veselā saprāta, tad jūs te nenodarbotos ar ESMAIJAS un RAIMONDA identitātes noskaidrošanu, bet celtu galdā savas domas, kas jums liekas pateikts nepareizi. Bet diemžēl nav...nožēlojami tukšs pauris, kas māk tikai prātuļot - Hūte? Nehūte? Saimnieks? vai kas cits... Nožēlojami, bet skaitās komentētājs ...
12.septembris 2017, 14:49 Atbildēt
AAtmsakojums
Ko nozīmē "skaitās komentētājs?"
Mani neviens par komentētāju nav ne iecēlis, ne nozīmējis, ne pieņēmis darbā.
Es komentēju par to un tur, kur pats gribu.
Bet saimnieka komentētāji vienkārši atkārto viņa izteicienus, tos tikai literāri nedaudz pielabojot, lai nav brutālā bandītu leksikā.
13.septembris 2017, 10:20 Atbildēt
ssavādnieks
Paldies autoram,vismaz piedāvājums uz šo tēmu paraudzīties no cita redzesleņķa.Un pārskatot šo ''projektu'' no lasītāja viedokļa,tas izgaismojas kā (1)pieteikums jaunam politiskam spēkam-JKP,kuru vienīgais sauklis ir korupcija,aizmirstot,ka valstī ir simtiem būtiskāku jautājumu,kuri nav atkarīgi no korupcijas un korupcijai ir neiedomājami daudz paveidi ar kuriem nav tikušas galā pat spējīgākas valstis par LV.(2)būtībā lielākā ''viļņošanās'' notiek ap Lemberga personību un tēmai izvēršoties plašumā,sava Svētā Mocekļa tēla uzturēšanai netiek taupīti iespējamie resursi mēdiju telpā un interesantākais,ka tas jau notiek vismaz gadus 10mit un tas aizved pie nākamā jautājuma,ka kaut kas nav kārtībā ar tiesu sistēmu.(3) ar oligarhu tēmu ir aizņemti VISA mēdiju telpa,kuri uzskata par vajadzību šo tēmu pasniegt savā ''mērcē'',līdz ar to bez uzmanības paliek akūti sociālie,veselības,nodokļu reformas jautājumi.Kad kaislības būs norimušas,sabiedrība attapsies Lemberga ''Sapņu piepildījumā'',jo pašreizējo dienaskārtību valstī regulē ZZS ar savām satelīt partijām,kura jau zīmē ceļa'karti tālai nākotnei,bet,lai tā iegūtu realitāti ,uzticība ir jānopelna.
12.septembris 2017, 10:02 Atbildēt
UUldis
Nu vismaz viens atslēdznieks - santehniķis pasaka, ka sīks remonts te nelīdzēs - jāmaina visa sistēma.
12.septembris 2017, 11:11 Atbildēt
ZZZS
un SC republika...
12.septembris 2017, 14:57 Atbildēt
JJuris 2.
Kāpēc nepublicējat manu komentāru par to,ka Latvijā ar valsts naudu rīkojas Altum,tāds it kā nemanāms tumšs kantorītis,bet neviens cents nevar tam paripot garam.
12.septembris 2017, 17:14 Atbildēt
oopis no laukiem
Latvijas politiskais režīms un valsts pārvaldes forma ir oligarhija! Paldies,Avotiņa kungs par precīzo formulējumu. Un te nepavisam nav runa par tiem trīs cilvēkiem,bet par liberastu valsts pārvaldes režīmu kopumā.Tad rodas jautājums - kāpēc viņi jūtas tik droši un neaizskarami? Acīmredzot tāpēc,ka viņi jūt starptautiskās finanšu oligarhijas elpu pakausī un tās vāji slēptu,klusējošu atbalstu,bet misters Soross ir tikai viens no viņiem. Vai nav interesanti,ka Eiropas fondu nauda,bieži vien, iet roku rokā ar Sorosa netīro naudu. Mums cenšas uzspiest Pasaules jauno oligarhijas kārtību.Ja Pasaulē starptautiskās finanšu oligarhijas peramais zēns ir Putina kungs,pēdējā laikā viņam piebiedrojies Ziemeļkorejas Kims,tad Latvijas valdošās oligarhijas peramais zēns neapšaubāmi ir Lemberga kungs,kuram kompānijas dēļ pievienoti pārējie divi. Diskusijā aci pret aci, TV "Tieša runa" ,Lembergam ar Jurašu ,pēdējais diskusijas izskaņā izmisumā izkliedza savu sāpi,jo izrādās,ka Lembergs tiek vajāts tāpēc,ka viņš ir saglabājis simpātijas pret Krieviju,bet Krievija ir jaunās Latvijas oligarhijas nāvīgākais ienaidnieks,kas apdraud ar tādām pūlēm un upuriem izkarotās privilēģijas.
12.septembris 2017, 18:36 Atbildēt
IImants
Mums, uzņēmējiem, ir pārāk smagi, lieli nodokļi!? - nepietiek līdzekļu algu samaksai pienčīgā līmenī.

Ha, ha> Mēs tā dziedam, jo nemaksājam vai čut, čut iemaksājam valstij nodokļos, lai bŗīnās un čut.,čut - algās - lai strādnieku vēders brīnas, ka maksājam vēdertiesu. Tā mēs vai visi uzņēm'[eji Latvijā sapratuši, ka var viegli tikt cauri, nemaksājot ne algas, ne nodokļus. Kā tik mūs sāk trenkāt - kliedzam balsī - pārcelsim ražošanu uz citu valstui, nebūs nodokļu nemaz. Nepārcēl vis, tā vien lieķēžus gaida "citas valstis". Tur būs jāmaksā nodokļi un algas .
12.septembris 2017, 22:34 Atbildēt
KKlucis
"Ceturtais maijs – durvis uz ideālo." Viktors Avotiņš, 30.aprīlis 2010.
======================================================
Ieeja - rublis, izeja no oligarhijas - divi. Arī gudrinieki pārskatās...
12.septembris 2017, 22:50 Atbildēt
ssavādnieks
Iedziļinoties vairāk tēmā, parādās ar'vien vairāk dīvainības uzsāktās parlamentārās izmeklēšanas sakarā.Izrādās nevienam nav saprotams vārdu salikums ''Valsts nozagšana'' un skaidrojums nāk no nevalstisko organizāju Delna un Providus puses.Ja arī komisiju šāda interpretācija apmierina,tad pamatots uzstādījums būtu-kam nepieciešami e-tie kantori un ministrijas,ja to var nodarīt pāris NVO (?).Uzskatāms piemērs ir ar ''kapu tramvaja'' tēmu,kad Delna par 300.tūkst. ''uzraudzīs'' tā būvniecību,tad ko viņi ''uzraudzīs'',lai sliedēm būtu pareizā temperatūra,vai arī,RD nav iegādājusies lētāku papīru smalcinātāju par delnu.(?).Ja šāds lietu izkārtojums jau iestrādāts ES fondu apgūšanas nolikumā,tad tā ir tieša parazitējošas infrastruktūras uzturēšana valstī un aizved pie tā,ka uz vienu strādājošo parazītē pieci ''nahļebņiki''.Atgādināšu .Tātad patiesā labuma guvēji ir NVO un ''Valsts nozagšana'' pilnā mērā attiecināma uz viņām.
13.septembris 2017, 9:40 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Oligarhisms ir KGBisms!
13.septembris 2017, 10:35 Atbildēt