Komentāri / Nepilsoņi tagad – mūsu lolojums
 

30 komentāri

RRežīms
ir tie paši ex-komjaunieši, komunisti un mūžigie čekisti, kas agrāk izdabāja Maskavai, bet tagad Briselei, bet tas nenozīmē, ka tagad Latvija būtu jāpārpludina ar Āfrikas moriem un katram viņu jaundzimušajam jāpiešķir Latvijas pilsonība. Nez vai tie cilvēki, kas strādā Sabiedrības integrācijas fondā, Starptautiskā migrācijas biroja Rīgas nodaļā u.t.t. visiem saviem radiem, darugiem un bērniem ar lepnumu stāsta ar ko viņi patiesībā nodarbojas?
20.septembris 2017, 8:29 Atbildēt
VValija
Tas būtu formolitātes dzimusi lv.jau esmu pencijas vecumā man aukstākā pakape lv bērni lv mazbērni lv.Tikai Ome nepilsone nomirs
20.septembris 2017, 9:28 Atbildēt
FFēlis
ar te kultivētā nepilsoņu kopuma nelojalitāti Latvijai. Bet viņi ir nelojāli. Fatāli nelojāli.
20.septembris 2017, 9:48 Atbildēt
llapa
arabi nedrikst but latvijas pilsoni , mums jasaglaba sava zeme saviem - latviesiem. noziedzigais vienotibas gruppejums jamet sudu bedre.
20.septembris 2017, 9:53 Atbildēt
llatvju bāleliņš
Kamēr izglītības sistēmā valda segregācija un valsts finansētās skolās skolnieki tiek dalīti pēc tautībām,,nedrīkst pieļaut nekādu automātisku pilsonības došanu . Par to mani pārliecināja TV NA pārstāvis Dzintars diskusijā ar Klintoni...atvainojiet ,gribēju teikt Čigāni!
20.septembris 2017, 9:55 Atbildēt
::):):)
Njā,,, Avotiņš raksta tā, it kā šādu problēmu nebūtu, it kā mums vien jāpietiek labai gribai būt "aktīvai "pusei, un tad visas problēmas būtu atrisinātas! Profesionāls demagogs tas Avotiņš ir VIENMĒR bijis!
20.septembris 2017, 15:53 Atbildēt
DDeokupācija un dekolonizācija
Okupantiem un okupantu pēcnācējiem Latvijas pilsonību nedrīkst dot!
20.septembris 2017, 10:16 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Jāmēģina kādu nepilsoni uzņemt čekistu Rīgas Latviešu Biedrībā!

Atgādinu, ka no 1993. gada 18. februāra nakts likumīgos 1938. gada statūtus čekisti aizliedza un paši iemitinājās Māmuļā!

24 gadu laikā komunisti un čekisti uztur tautai ilūziju, ka Māmuļa kalpo latviešu ģimenēm!

Viltīgais KGBesņiku plāns lieliski strada! (tauta ir apmuļķota)!
20.septembris 2017, 11:32 Atbildēt
LLaimiņa
Čekisti ir bagāti un viltīgi!
20.septembris 2017, 11:33 Atbildēt
LLaimdota
Un vienoti savā pretlatviskajā cīņā!
20.septembris 2017, 11:35 Atbildēt
SSpīdola
Rīgas Latviešu Biedrība apvienojusi čekistus! (dodot pajumti un aizsargājot).
20.septembris 2017, 11:38 Atbildēt
BBaltais tēvs
Viņi aizliedza likumīgos 1938. gada statūtus1
20.septembris 2017, 18:53 Atbildēt
vvisu Latvijā nosaka un diktē čekisti (maskētie)
pārkrāsotie
22.septembris 2017, 7:26 Atbildēt
GGenosse
Ar ko gan bērnu vecāki sliktāki par pašiem bērniem?
20.septembris 2017, 12:44 Atbildēt
hhm
Ar ko bērni labāki par vecākiem, kuri kā okupanti un noziedznieki ieradās Latvijā, lai veiktu Latvijas kolonizāciju un rusifikāciju?
20.septembris 2017, 20:00 Atbildēt
nnu nu!
Patiik jums jau saukat krievus par okupantiem. Bet vai latviesi kaa tauta veel pastaaveetu, ja Hitlers butu uzvarejis PSRS? Diez vai! Dzivotu livonijaa tagad vaciesi un dzertu alu.
21.septembris 2017, 12:46 Atbildēt
LLoL
Hitlera kolonizācijas plāns plānoja ievest 20'000 vāciešu. PSRS ieveda 500'000 krievu. Kurš gribēja iznīcināt latviešus vairāk? Jā, latvieši pastāvētu un būtu daudz vairāk kā tagad Latvijā + hitlers tāpat pakāstu un pēc tam vācieši atstātu Latviju kā 1939.g.
21.septembris 2017, 13:46 Atbildēt
nnu nu!
Nedomaju vis, ka pakaastu, jo Antante noslegtu mieru ar Vaaciju. Un butu stipra Lielvacija, vaaja Francija, UK, ASV. Bet Latvija nebuutu. Latviesi sekotu pa pruusu
peedaam.
21.septembris 2017, 16:10 Atbildēt
LLoL
Vienotu sabiedrību izveidot var, ja visi to grib, ne tikai pamatnācija. Parādiet man pasaules valsti, kuras bijušas spējīgas integrēt lielas imigrantu masas? Tādu valstu nav. Integrācija ir ilūzija, kas nekad nekur dzīvē nav notikusi. Vai pirmās Latvijas laikā mēs integrējām 5% baltvāciešu, ne velna. Franči, angļi nevar integrēt 10% musulmaņu, bet mūsu "gaismas spēki" domā, ka 25 gados 40% krievus vajadzēja pārējiem 60% latviešu (lietuviešu, igauņu, poļu) integrēt. Kādā veidā? Jāskatās uz lietām reāli. Daļa krievu integrēsies, bet daļa nē, arī pēc 10, 20 un 100 gadiem. Nepilsoņu institūts ir kompromiss, lai visus okupantus neiesēdinātu vilcienā uz Pleskavu jau 1991.gadā. Tādēļ tam ir jāpaliek, cik ilgi nepiciešams, kaut 100 gadus. Pašmērķis ir Latvijas valsts, nevis kāda okupanta labsajūta.
20.septembris 2017, 14:38 Atbildēt
IInta
:))

Olus visaam prezidentu un ex-prezidentu iniciatiivaam jau arii vel ir otra puse;
jauni pilsonji t.s. beeglju beernu paskataal ja jau kari shos nav aptureejushi vairotiesm
veiteejie zemie pabalsti ar to nez vai izdariis. Notinaas tachu parasti uz EU pie radiem, bet atziimeeties un naudu sanjemt tachu brauc shurpu, kur papiirs tas par statusu izdots. Tatad pilsoniiba arii taapat pienaaktos, ja vadiibai galiigi shirmis aizbruac...
20.septembris 2017, 23:59 Atbildēt
ssteidzīgi
apturēt vējoni ,lai nesataisa vēl lielākas ziepes ..tas cilvēks acīmredzot nesaprot,ko dara.
20.septembris 2017, 16:05 Atbildēt
vvectēvs
"mums jasaglaba sava zeme saviem - latviesiem." - citāts no iepriekšējiem komentāriem. Ko tad saglabāsim? 25 -os gados pēc neatkarības iegūšanas Latvija nostājās Eiropas augšgalā. Bet kur esam tagad? Ar Bulgāriju par pēdējām vietām cīnāmies. Latvieši mūk no Latvijas, pat bēgļi laižas prom pie pirmās iespējas. Kam pienākas lauri? Mūsu "cienījamajiem politiķiem". Tā vietā, lai prasmīgi vadītu valsti, veidotu stabilus un gudrus likumus, viņi maļ vairāk tukšu un mēs viņus cītīgi vēlējam amatos, lai savu melno darbu turpina. Par ko šoreiz strīds? Nekādi nesaprotu. Nacionālā valstī skolās mācības notiek valsts valodā.Neesmu dzirdējis, ka kaut kur būtu citādi. Bet dzimušie bērni saņem pilsonību valstī, kur viņi piedzimst, kamēr viņi pieaug, lai varētu paši tālāk izlemt. Vai mēs kādreiz kļūsim par civilizētu valsti, vai vienmēr turpināsim iet debilu politiķu pavadā?
20.septembris 2017, 19:56 Atbildēt
IImants
Paldies, Viktoram Avotiņam par izsmeļošu analītisku rakstu. Šādu attuieksmi apstiprina arī Lolita Čigāne raidjumā "viens pret vienu", ka mums jāpārtrauc ražot padomju pilsoņus. Toties Raivis Dzintars - NA, atvainojos, kā gailis lēkāja ar saviem "čekistiska rakstura" izlēcieniem. Viņš ar savu "pret" grib taisīt "latvisku Latviju". Viņš nekad pat nav paskaidrojis, ko nozīmē šis salikums, un nav paskaidrojis arī to, kad un kā viņš griba panākt, ka krievi jau ir vai būs lojāli Latvijai, nekāros okupācijas privilēģiju atjaunošanai. Lolitai Čigānei viņš vispār neļāva runāt, savus puciski bērnišķīgos uzlecienus atkārtoja vairākkārt, pabāžot savā runā jautājumus, kā balsoja Vienotība", kas nebija šīs sarunas temats.

Man kauns par šādu latvieti, kāds ir Raivis Dzintars. Viņa sarunas ir zemas diplomātiskas kvalitātes vērtas, naidu kurinošas, jau 27 gadus. Lolita neprata viņam aizbāzt muti, drīzāk, ka nevis neprata, bet savas augstākas kultūras dēļ par šo puiku Dzintariņ bērnu. Viņam jāiet skolā mācīties diplomātiju un pareizu politisku domāšanu attīstīt. Citādi man atliek domāt, ka viņš čekas pasūtīts kadrs. Lolita skaidri pateica, ka jāsāk bērnus mācīt vienādi visās skolās, bērnudārž, jāizbeidz segregāciju. Bet Dzxintars neko 27 gadus nav darījis, lai skolās novērsu segregāciju. Tas paaugstinās bērnu zināšanas un atvieglos viņiem dzīvi, bet vai būs lojāli Latvijai, tas ir cits jautājums. Dzintars karo ar visiem, tāpat kā Saskaņa.

NA spogulis ir Maksātnespējas administrācija un Rasnača sievas skapis - uz tautas rēķina?!
20.septembris 2017, 23:01 Atbildēt
ddaudzi latvieši ir slimi ar Stokholmas sindromu un nevis ar naidu
Vai naida kurinātāji nav Krievijas krievi, kuri 1941.gadā uzsāka vācu nacistisko okupantu padzīšanu no Krievijas? Latvieši savus okupantus pasludināja par nepilsoņiem un ļauj tiem naturalizēties, un nedzen tos prom. Daudzi latvieši pat savus okupantus un apspiedējus mīl.
21.septembris 2017, 10:34 Atbildēt
mmums šādu imantu milzīgs bars
paklusē naida kurinātāj, man tiešām kauns par šādiem Imantiem!
21.septembris 2017, 18:32 Atbildēt
yyyy
Viktora Avotiņa pretvalstiskie izteikumi skaudri parāda, ko okupācijas 50 gadi ir izdarījuši ar daudziem latviešiem, kā sagozītas viņu smadzenes.
21.septembris 2017, 11:32 Atbildēt
IIndigo
Vispār jau "progresīvie spēki" iestājas par šī statusa likvidēšanu - skat. www.progresivie.lv, piemēram. Jeb jūs par progresīviem uzskatāt ZZS un NA? :D
21.septembris 2017, 15:25 Atbildēt
VViktor, gudrais, labais Viktor!
Šoreiz garām...
21.septembris 2017, 18:30 Atbildēt
AAmerica first - Latvia first
Mūsu mērķis ir Latvijas valsts, nevis kāda okupanta labsajūta. Visu Latvijas valsts ir izdarījusi. Miljonus ziedojusi valodas apmacībai, likumi sakārtoti-lūdzu nāc un kļūsti pilsonis. Nekas netiek uzspiests, tikai piedāvāts, negribi, vaino sevi.
21.septembris 2017, 18:38 Atbildēt
VViktor,ak Viktor!
Dialogam daudz jautājumu: " vietā vārds "negribēja" ???? kurš latvietis šodien meklē ienaidniekus????sociālekonomiski Latvija ir 54.pasaules valsts...,kas ir stabila pilsoniska sabiedrība????kurš te ko kuram uzspiež?????27 gadu laika integrējis pāris nepilsoņus???? Viktor, Jūs taču nedzerat un rakstus paģiru rītos nerakstāt,ne?
21.septembris 2017, 19:00 Atbildēt