Komentāri / Atmest atturēšanos – paglupa ideja
 

16 komentāri

SSlinki vienaldzígais deps.
Negribu nopúléties,iedzilinàties,izlemt.Neuzdrosinos lekt acís savas partijas viedoklim.Neprasiet no manis atbildíbu-es jau atturéjos.Pietiek,ka atsédéju.Par to arí neatturésos sañemt aldziñu.
27.septembris 2017, 7:43 Atbildēt
OOptimističnijs
Deputāti nākošajā - 13. Saeimā - cerams, balsos skaidrāk, noteiktāk, principiālāk un drosmīgāk.
27.septembris 2017, 8:15 Atbildēt
TTālis
Katram sava "glupība", arī autoram.
27.septembris 2017, 9:10 Atbildēt
ssavādnieks
Dīvains satraukums no NRA ''vecās gvardes'' kareivjiem,bet par cik avīze un portāls darbojas kā valdošās partijas ZZS rupors,atliek gaidīt tālāko notikumu attīstību.Viens no tādiem ir paredzamais Saeimas balsojums; "Grozījumi Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likumā",tātad ir vēlme palielināt valsts finansējumu partijām,kuras vēlēšanās tikušas virs 2% sliekšņa,saņemot par KATRU vēlētāja balsi 0,71 eiro/centu,tikai šaubos vai Saeimā būs kāds kurš par šādu likumu balsos ''atturos''.Drīzāk tas ir pasākums zem programmas ''Ieguldījums tavā nākotnē'',jo cerība tikt virs 2% ir visām pašreizējām partijām,priekšā kārtējā budžeta pieņemšana un zinot ZZS Kurzemes ''kruttēva'' tehnoģijas,īkšķa virziena atbalstīšana tiks dāsni novērtēta.Pacietīgais Latvijas iedzīvotājs ir gatavs jebkuriem experimentiem.
27.septembris 2017, 9:41 Atbildēt
CCecīlija Koks
Ir ļoti muļķīgi apgalvot, ka "ar savu «atturos» es neiebilstu pret ideju, bet nepieņemu padarītā darba kvalitāti"!
Par ko tad ir balsojums - par ideju jeb par padarīto darbu? Ja balsojums ir par ideju, tad - jā, bet ja par dabu, tad - nē. Kāda te var būt atturēšanās?
Tad jau var sanākt pat tā, ka faktiski es piekrītu ar abām rokām, bet par cik esmu saņēmusi kukuli neatbalstīt, tad nekas cits neatliek, ka atturēties...
27.septembris 2017, 9:59 Atbildēt
KKāds
Precīzi.
27.septembris 2017, 10:27 Atbildēt
xxxx
Jā, ja ir cūkas domāšana un visi citi, visi kas pie varas tiek pieņemti kā cūkas nevis politiķi, tad šitas der. bet, ja vadīties no profesionālā un pozitīvā, tad der Avotiņš.
27.septembris 2017, 14:26 Atbildēt
yyyy
tad jau pēc manas domāšanas cūka ir tikai viens cilvēks politikā
kurš pakļāvis sev visus pārējos
kuri eksistē tikai tāpēc, lai balsotu pēc cūkas pavēlēm
lai šis cūka varētu dzīvot labklājībā
27.septembris 2017, 14:41 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Paldies Autoram par rakstu!

Pat 3 reihā un komunistu zvērnīcā pieļāva atturēšanos lēmumu pieņemšanas gadījumos.

1993. gada 18 februāra naktī latviešiem varmācīgi un pretlikumīgi amputēja kolektīvās analītikas centru - Mamuļu! (Tas atvēra vārtus varturu bezatbildībai un P A T V A Ļ A I).

Paldies autoram velreiz! Lasiet manu rakstu www "Mosties, celies, stradā"!
27.septembris 2017, 10:29 Atbildēt
ffghjk
es atturos, pieņemot lēmumu
par 18.februāra nakts notikumiem
27.septembris 2017, 10:51 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Esi diezgan piesardzīgs un negribi riskēt kļūt ierautam pretlatviskajā bandītu barā!

Veiksmi Tev žonglēšanā.
27.septembris 2017, 18:00 Atbildēt
VVecais
Deputāts balso "atturos". Pilsonis nepiedalās vēlēšanās - tas tāpat nozīmē "atturos". Ja deputātiem prasām obligāti balsot "par" vai "pret", tad arī visi vēlētāji obligāti jāstiepj pie urnām.
Ja deputātiem gribam liegt aizklātus balsojumus, tad arī ikvienam vēlētājam vajadzētu balsot atklāti - t.i. uz biļetena jābūt balsotāja vārdam, uzvārdam un personas kodam. Tad gan būtu loģiska arī prasība - ļaut vēlētājiem pašu ievēlēto deputātu atsaukt.
27.septembris 2017, 14:00 Atbildēt
SSaprati, Vecais?
Jebkuram pilsonim ir tiesības nepiedalīties vēlēšanās, tāpat kā jebkuram deputātam ir tiesības nepiedalīties balsošanā. Kas tur nesaprotams?
Bet atklātais balsojums deputātiem vajadzīgs, lai mēs zinātu, kā mūsu pārstāvis nobalsojis. Lai mazinātu korupcijas iespējas svarīgos balsojumos
27.septembris 2017, 14:33 Atbildēt
AAntiņš
Tur jau ir "tas suns aprakts", ka to ideju sabojā tā, lai tā nedarbotos, jeb darbotos sliktāk kā bija. Tāpēc vajadzētu liegt deputātiem labot, to ko piedāvā sakarīgie(profesionāļi). Šie varētu balsot, jeb par reformu, jeb pret, jeb atturēties, bet tikai nejaukties tur kur nav saprašanas.
27.septembris 2017, 16:50 Atbildēt
RRidiks
Mans viedoklis ir tāds, ka "par", "pret" un "atturos" ir vienāds lēmuma spēks. No tā izriet, ka "atturos" nedrīkst pieskaitīt ne pie "par" balsotājiem, ne pie "pret" balsotājiem. "Atturēties" nozīmē "attirēties". Ja man ir jāizšķir strīds, kurā abām pusēm (pēc manām domām) ir daļēja taisnība - tad es "atturos"!
27.septembris 2017, 18:16 Atbildēt
MMadris
Vēl par atturēšanos. Kā būtu mums jābalso par Katalonijas neatkarību.
29.septembris 2017, 21:46 Atbildēt