Komentāri / Nākotnes deficīts
 

19 komentāri

UUldis
Zināmajā vēsturē ''pieminekļu kari'' sākas ar krustnešu ienākšanu Latvijas teritorijā. Kā bija poļu paniem, ''labajiem'''zviedriem un cara tētiņam atnākot nezinu, bet gan jau demontēja iepriekšējās varas simbolus. Boļševiku cara divgalvainā ērgļa dauzīšana jau kinohronīkā piefiksēta. Tālak katra vara rīkojās lielinieku stilā, pat pilsoniskā. Pārtraukt krustnešu-boļeviku tradīciju varēja jau 1990/91. gadā, bet atstāt pusceļā 2017. gadā kaut kā neloģiski, biedri kungi. Mēs tak negribam būt puskoka lēcēji.
11.oktobris 2017, 7:54 Atbildēt
IIstoričeskijs
Latviešiem nevis par visām varām jāpārliecina nelatvieši par to, ka Latvijā bija okupēta, bet gan pašiem jānotic, ka Latvija tika okupēta un ka arī okupanti ir bijuši.
11.oktobris 2017, 8:10 Atbildēt
vviesis
Pieminekļu kara aktivizēšanās ir vēl viens apliecinājums tam, ka daudzinātā rietumu demokrātija un liberālisms īstenībā ir ļoti agresīva un nomācoša ideoloģija..
11.oktobris 2017, 8:45 Atbildēt
KKvadrāts
"Klausies manos vārdos, neskaties uz darbiem ! " Jezuītu sakāmvārds.
======================================================
Atgādināsim dižausekļu propagandistiem par viņu vārdiem, kas tika sacīti 1989.g. pirms pieminekļu gāšanas, kas sākās 1991.g.:
" Mēs redzam nākotnes Latviju kā demokrātisku valsti, kurā visiem pilsoņiem neatkarīgi no to nacionālās un sociālās piederības, politiskās un reliģiskās pārliecības, ir nodrošinātas vienādas tiesības. Latvijai ir jābūt humānisma valstij, kurā valda likums, ekonomiska augšupeja un plašas garīgās kultūras attīstības iespējas jebkurai etniskai grupai."
LTF Domes valdes 1989.g. 31. maija aicinājums,
11.oktobris 2017, 10:09 Atbildēt
KKvadrāts
"Manā uztverē vēlmi periodiski piekopt «pieminekļu karus» rada un uztur nākotnes deficīts."
======================================================
Par to, ka rada un uzturs "nākotnes deficītu" stāstīja pēdējais Latvijas futorologs, Latvijas Universitātes habilitētais profesors Arturs Mauriņš.
"Pelēcības neesam. Intervija ar futurologu Arturu Mauriņu" (diena.lv)
11.oktobris 2017, 11:23 Atbildēt
JJoske
ukropabanderieši un citi sorosoīdi Eiropas padomes parlamentārajā asamblejā cietuši briesmīgu sakāvi,par vadītāju neizdevās iestumt russofobu(rasistu) no braļukasu zemes zingerisu.Par prezidenti ievēlēta KIPRAS pārstāve STELLA KIRIAKIDES(bal.216 deputāti,viņai 132 balsis).ukri pirms un pēc GAUDO!?LIELVALSTS KRIEVIJA ir izslēgta no EPPA un nemaksās 40 miljonus,to apņēmušies apmaksāt ukropi--viena no gejropas "vērtību aizstāvēm" uz planētas zeme un jauna "supervalsts".
11.oktobris 2017, 12:11 Atbildēt
oopis no laukiem
Pieminekļi un...krievu valoda,tie ir divi ķīlnieki kam nākas ciest visvairāk šajā divu politisko pretspēku cīniņā. Un interesants ir tas fakts,ka abi pretspēki ir kā dvīņu brāļi,jo abas puses nevēlas pārtraukt segregāciju izglītības sistēmā un abas puses grib saglabāt iespēju manipulēt ar pieminekļu tēmu priekšvēlēšanu laikā,tādējādi parādot savam elektorātam savu tēraudcieto,stingro pozīciju un stāju - ja viena puse draud pieminekļus nojaukt,tad otra tik pat dedzīgi tos aizstāv! Un kas notiks ,ja pieminekļus tiešām nojauks? Tad abas puses būs zaudētājas,jo būs zaudējušas galveno spriedzes uzturēšanas argumentu! Tas pats notiek ar krievu valodu un man jāpiekrīt Nilam Ušakovam,kurš Šadurska ierosmi pāriet uz izglītību valsts finansētās skolās tikai valsts valodā nosauca par provokāciju, piebildīšu,ka es to saucu par stulbu provokāciju. Pašlaik ir ideāla situācija likvidēt krievu skolas,kas ir lielkrievu šovinisma perēkļi Latvijā,bet tad valsts finansētajām skolām jāuzņemas krievu valodas pilnvērtīgu apmācību līdzās valsts valodai. Pie šāda nosacījuma Krievijai tiktu izņemti no mutes visi pārmetumi par krievu valodas apspiešanu,jo Latvijas puse oponēs - mēs veidojam integrētu nāciju un cienām krievu valodu un tāpēc to
pilnvērtīgi mācām valsts finansēto skolu tīklā,līdzvērtīgi valsts valodai! Ko grib panākt Šadurskis iedzenot skolniekus vienvalodības slazdā.Kā mūsu jaunā paaudze konkurēs globālajā tirgū zinot tikai savu valodu? Latvijas valsts skolu beidzējiem labā līmenī jāpārvalda trīs valodas - lūk tādai ir jābūt prasībai izglītības un zinātnes ministrijai un bez jebkādām atlaidēm !
11.oktobris 2017, 19:23 Atbildēt
AAntiņš
Krievu skolas būs privātskolas. Ar to beigsies šī reforma. Naudu tā, vai šitā dabūs no sponsoriem KF. Arī mācību programmas būs mūsdienīgākas, kā Latvijas valsts skolās. Kurai valstij tas vajadzīgs? Var trīsreiz minēt.
11.oktobris 2017, 20:04 Atbildēt
AAntiņš
Mums ir izveidota sistēma, ka mēs nevaram paši ko darīt. Jo lai ko darītu, vajag būt par ko nopirkt darba rīkus. Varētu jau ņemt kredītu, bet nav garantijas, ka darītājs atmaksāsies, jeb nenāks no Amerikas atkal krīze un mūsu neesošais burbulis atkal neplīsīs.
Paši mēs neko nedrīkstam, mūs vada ES direktīva-regula, kompānijā ar SVF. Pa vidu jaucas visādi Sorosīdi( vienotie), KF ideju virzītāji (na-nanieši), bijušie kompartijas, komjaunatnes vadītāji( ZS).
11.oktobris 2017, 19:52 Atbildēt
ĪĪsti meli
Antiņ, patiesi tu Antiņš un melis. Labāk izlasi kādu grāmatu, būs labāka pašsajūta un domāšama. Tev tukša galva.
12.oktobris 2017, 22:33 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Labos latviešu darbus komunisti un čekisti iznīcina nakts tumsā!

Lūdzu izlasīt manu rakstu internetā: tautastribunals.eu/?p=33716 un arī: www.laikmetazimes.lv..-ta-atskanas-sodien/ , tas dos ieskatu Latvijas tiesībsargājošo institūciju pretlatviskajā un prettiesiskajā darbībā – komunistu un KGBistu pretlatviskajā patvaļā.


Lūdzu izlasīt manu rakstu internetā: tautastribunals.eu/?p=33716 un arī: www.laikmetazimes.lv..-ta-atskanas-sodien/ , tas dos ieskatu Latvijas tiesībsargājošo institūciju pretlatviskajā un prettiesiskajā darbībā – komunistu un KGBistu pretlatviskajā patvaļā
11.oktobris 2017, 21:55 Atbildēt
LLaimdota
Ko labie uzceļ pa dienu, to sliktie nojauc pa nakti!
11.oktobris 2017, 21:57 Atbildēt
SSpīdola
Tas jau ir tas nākotnes deficīts.
11.oktobris 2017, 21:58 Atbildēt
LLačplēša sieva
Nelieši , uzbrucēji ļaunie!
11.oktobris 2017, 22:00 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Mums nav iespējas kļūt stipriem, jo kompartijas un KGBistu milzīgā, bagātīgi apmaksātā armija ikdienas apkaro latviešus. Vienmēr apkaro latviešus.
12.oktobris 2017, 10:43 Atbildēt
IImants
Raksts ir ļoti veiksmīgs, trāpīgs, paldies Viktoram. Latviešus. Valdi Fr., apkaro, bet ne mazāk, ja ne vairāk, šie īstie latvieši ceļ putekļus un dūmus un rīda pašu tautu uz aplamībām un PSEIDO-patriotismu, cilā karogus un paskaties, ko šie pseidistiski nacionāļinodara savai tauai ar , teiksim noziedzīgu denacionalizāciju.Viena sieviete zvanīja "krustpunktā"un teica - denacionalizācija ir latviešu HOLOKAUSTS. Pilnīgi pievienojos., jo manā rīcībā ir precīza statistika, kas nav meli vai lieli meli - par mirušiem, dzimušiem, pašnāvniekiem, nosalušiem pie miskastēm izdzītai daļai utt.

Tagad, Freimentāl jautājums: pie tā vainīgi krievi? Pie tā vainīgi "istie", visīstākie latviši -TB/LNNK/NA un pirms tam dibinātās , ar čekistisku nokrāsu veidotas biedrības un apvienības, kuras kliedza - visus īpašumu atgriezt mantiniekiem utt.! Vai to varēja izdarīt bez asinīm, bez citu cilvēki pazemošanu, bez iedzīšanas izmisumā. Vēl jautājums - kādēl Lietuva un Igaunija šo procesu izdarīja cilvēcīgi un viņiem jau sen nav šādas problēmas, kā likumprojekts "Dzīvojamo telpu īres likums", tur nav zem daudzdzīvokļu mājām svešas zemes, jo mājas nevar uzbūvēt bez zemes, kas atbilst Civillikuma stāšanās spēkā likuma 3.pants, ka jaīevēro iepriekš iegūtās tiesības un likumi, kas nav pretrunā (mājas visos laikos piesaista zemei).
Ļoti precīziraksta Viktors Avotiņš, ka Krievija ieinteresēta, lai Latvijā augtu "pieminekļu karš", Krievija vēlējās un ar savienm bijušajiem ziņotājiem kustībās un partijās musina uz naida kurināšanu, kaut pieminēšu, ka pensionāri nav nopelnījuši par okupācijas laika stāžu saņemt pensiju.
Kur palika viņu saražoitie objekti 50 gados? Privatizēja un līdzekļus bija plānots novirzīt pensiju 3. līmenim. Kur palika ši nauda? Pensionārus aplaupīja. Jau 27 gadus šie nacionāļi - TB/LNNK/NA pie varas un ir viestiešāk atbildīgi par latviešu tautas izmiršanu un kladzina savus karogus. Viņiem palīdz krievu partijas ne mazāk - visas šis SaSkaņas (SS),pareizāk - Ne- SasSkaņas. Tā varētu turpināt.
12.oktobris 2017, 22:29 Atbildēt
VValdis Freimantāls
Paldies Imantam par skaidru, loģisku un būtisku komentāru!

Čekistus un komunistus nešķiro pēc tautības.
14.oktobris 2017, 10:09 Atbildēt
KKamilla Roudsa no malholandas ceļa
rotšildmēsli jāapsit ar mušu pletni, tad arī asv valstele piecelsies no ceļiem...volstrītas lopiem nomitināsana darba un audzināsanas nometnes un raciona - filtrētas fekalijas, - kas nestrāda tam nebūs ēst, te nav operācija "i"...
12.oktobris 2017, 0:51 Atbildēt
ssamaitātie bērni
varbūt viktorijēns springstīns sajauca ar cecīlliju rozezu, so angļu kverpli, suni , smerdeli un zagli, zulusi slepkavu, kuru apstrādaja viena radzivilu radiniece, filipa eria rante:)))
12.oktobris 2017, 0:52 Atbildēt