\\Māja
Komentāri / TOP 10 produkti slaidam viduklim
 

3 komentāri

SSmilga
Atļaujiet pasmaidīt :)) Šie produkti ir jāsmērē uz vidukļa vai kā?
Vajag ēst visu, bet mazos daudzumos un daudz kustēties, tad nebūs liekais svars! Ēdot tikai šo, var iedzīvoties veselības problēmās. Tievā viduklī arī varbūt, bet ļoti šaubos.
22.septembris 2017, 22:50 Atbildēt
kkrabis
Izskatās diezgan novecojuši ieteikumi. Soja ir viens pākšaugiem, ar kura lietošanu nav ieteicams pārspīlēt, turklāt, soja, ja vien nav bioloģiski audzēta, ir ĢMO. Un grieķu rieksti latviešu valodā saucas valrieksti.
Un kā ar taukvielām? Tām ir nozīmīga loma ogranisma funkciju nodrošināšanā, tādēļ neiztikt arī bez tām, pretējā gadījumā var tikai iegūt veslības problēmas!
23.septembris 2017, 21:16 Atbildēt
LLJMC
Pareizs uzturs ir neatņemama slaidas figūras un veselības sastāvdaļa, tomēr der atcerēties, ka reizēm liekais svars var liecināt arī par nopietnākām saslimšanām vai veselības traucējumiem, tāpēc ieteicams veikt veselības pārbaudi. Latvijas Jūras medicīnas centrs ir izveidojis īpašu veselības pārbaudes programmu ”Esi vesela!” – tās ietvaros 3-4 stundu laikā speciālists veiks Jūsu veselības pārbaudi, lai iespējami ātri noskaidrotu Jūsu veselības stāvokli. Tiek veiktas asins un urīna analīzes, fēču izmeklēšana uz slēptām asinīm, elektrokardiogrammu, vēdera dobuma orgānu ultrasonogrāfija. Tāpat tiek nodrošināta ginekologa un internista (terapeita) konsultācija. Papildus iespējams veikt analīzes uz onkoloģiskajām saslimšanām.
Esiet veselas!
27.septembris 2017, 12:44 Atbildēt