\\Māja
Komentāri / Iedvesmai – trīs Latvijas slavenību Lieldienu galda klājumi
 

15 komentāri

MMr.Susurs
Man viss bus vienkarshi. Kruzina lauku piena un cukas gala sauteta klavas merce.. Olu kaujas man gan draud. Nezinu kursh, bet manai sipolu mizas varitam olam kads smailinu uzzinejis. Lieldienas man personigi nav vajadzigas. Bet bus loti ptikami , kad pie galda kopa apsedisimies. Un rit : olas dauzisim. Meitai javinne :)
31.marts, 16:05 Atbildēt
SSelekts
Un, ciemiņs jasagaid a vaskdrān širc priekše un gumijs zābkem kājes.
31.marts, 16:13 Atbildēt
MMr.Susurs
Labs cieminsh ir tas, kas pats pashiveresies pa virtuvi. Uztaisis , ka pashai garsho un vel citus pacienas. Bet viss tas cieminu cienashanas mazohisms ir pilnigi garam. Kursh no Jums spes atbildet es lietoju sali ediena vai ne. Neuzminesiet. Nelietoju. Ar garshvielam gan salu, gan garshu piedodu. Bet to zin tikai pashi tuvakie cilveki, bet ne ciemini :))))
31.marts, 16:23 Atbildēt
MMr.Susurs
Man meitas draudzene visu reduskapi ir izrevidejusi. Nu bet tik garshigi un interesanti taisa, ka pat man mute ciet. Bus loti laba un sieva kadam. Bet pagaidam es izmantoju vinas kulinarijas spejas. Varbut vias majas ta notiek. Ko nezinu, to nezinu... Bet meitas draudzene tik garshigi "vecmeitas kuku", ka man viener gribas papildporciju... Nebutu precets klutu pedofils...:))) Aug Latvija liels kulinarijas talants un man ir tas gods redzet vinas pirmos darbus.
31.marts, 16:30 Atbildēt
VVai
var palūgt slavenības "manna kanna", "Lindraziņmīlis" u.c. arī iedvesmot ar Lieldienu galda klājumu un kas nosaka šo statusu "slavenība"?
31.marts, 16:27 Atbildēt
MMr.Susurs
Slaveniba ir nosacits jedziens. Man kaiminu maja bomzhi sadzerusies "krutku" dzied Livu dziesmas. Es uz rajonu neauroju, bet ari mani tantyki apruna. Un kadel es nevaru staigat notetovejies lidz fanatismam? Tikai tadel, ka vinas to neizdarija? Domajat man ir erti Jurmala kreklu novilkt lai pasaultos? Nav jau isti ko saulot... Tetovejumi tikai izbale saule..
31.marts, 16:40 Atbildēt
ssmalkais
par šādiem k(e)ngiem mana vecmāte teica :"tis molnais"..arī Haraldu Zilzobi sauca par zilzobi jo tam bija melli, izpuvusi zobi..
31.marts, 23:48 Atbildēt
SSelekts
Vecmeitas? To ar locekli, ballītei?
31.marts, 21:53 Atbildēt
sskarba kritika
nē, bez jokiem, Annai Pannai tas pulkstenis (un vel uz labās ekstremitātes ) galīgi garām ! Jums vajag mazu, taisnstūrveida , turklat gatavojot barību, - noņemt !
31.marts, 23:46 Atbildēt
llatviete
tiraka veikalu reklama.Tie nav ne vinu galdi ,ne majas.Akstes ,naudu pelnitajas reklamas.Kadas slavenibas.emmas!
1.aprīlis, 7:37 Atbildēt
SSelekts
Līva kombinē... :) Interesanti, interesanti...
1.aprīlis, 10:37 Atbildēt
aa kur ir
slavenības?
1.aprīlis, 10:46 Atbildēt
mmačalkas
ar ko tad viņas slavenas.....devušas visiem pēc kārtas
1.aprīlis, 13:44 Atbildēt
llapa
mes partiku ieperkam lietuva . bet citas gimenes laukos dzivo sausmiga nabadziba . paldies latvijas valdibai.
1.aprīlis, 15:42 Atbildēt
llatviete
beidziet vismaz svetkos raudat par to savu nabadzibu,pilnigi vēmiens nāk! dzivojam ka visur pasaulē un vel labak ka daudzviet,bet nīdam un mīdam!
1.aprīlis, 20:17 Atbildēt