\\Māja
Komentāri / Latvijas iedzīvotāji pastāsta, kā savus mājokļus sargā no zagļiem
 

14 komentāri

SSelekts
Es ar 220 V. Gaidu. :)))
31.marts, 21:44 Atbildēt
MMr.Susurs
gribetos jau jaunu signalizacijas veidu noprovet. Lachu slazdu. Bet nav parliecibas, ka parguris majas nakot neaizmirsishu savu sugnalizaciju. Visas iespejamas valodas un vardos signalizeshu, ka zaglis kapnu telpa :))) Bet ja nopietni, tad ko man zaglis majas nozags. Dokumentaciju svesha valoda, vei tos paris eiro, kas meitas un dela krajkasites uzkrajushies? Man labaka gadijuma, kadi 50 eiro atvilkne.....Viss parejais uz kreditkartem
31.marts, 21:51 Atbildēt
MMr.Susurs
Varbut mani kads zaglis apciemos lai kolekcionaras monetas novertetu. Pardot vinas tapat nav iespejams, lai es to neuzzinatu. Pec tam zaglim vareshu vismaz katalogus paradit. vakarinas kopa paedisim un vinsh punkojoties man pateiks, kadel radi, ja pardot nav iespeju. Tadel ari paradishu, ka vac pa visu pasauli gadiem. un gribas palepoties ar kolekciju. Bet zelta un baigas naudas man majas nav... Vienigi meita man zelta gbalinsh, bet tikai manejais dargums...
31.marts, 22:10 Atbildēt
ccigaretes "Draugs"
1)LāCU SLAZDS IR JAU APROBēTS, FILMA "SARGIES AUTO!"
2) MONETAS NOVERTE NUMISBIDS VAI KUR TAMLīDZ., tetradrahmas tur 15 kapeiku cenā, 15. gs. turku akčas(sudraba saturs 0.86 gr)- kaltas Novi Brodā, Serbijā, - 4 eiro..tu smejies?
31.marts, 23:29 Atbildēt
MMr.Susurs
Draugs, filma Sargies auto noproveja vilku slazdu :) Un sava komentara es rakstiju par kolekcionarajam monetam. 1504 gada dukats maksa 15- 20000 eiro, kaut ari no sudraba. Es Lukrecijas Bodzijas zelta dukatu mediju jau 7 gadu un tik un ta nesanak nopirkt Lukrecija isu laiku, bija Vatikana papina Klementa 5 aizvietotaja un vismaz pec kataloga ir izdevusi 500 dukatus, Bet tikai nopirkt vinus nav iespejams, Es tikai fotografija vinu esmu redzejis. Romas papinsh Lukrecija :) Pat ja nerunasim par superretajam monetam. Vatikana 2 eiro moneta patreiz maksa 4- 4.500 eiro
1.aprīlis, 7:25 Atbildēt
MMr.Susurs
Bet tev draugs taisniba. Daudzas monetas tik tiesham maksa kapeikas. Jo lielaka imperija, jo letaka nauda.. Varu saderet, ka ne reizes neesi redzejis zelta 100 rublus. Bet vini bija, bet tikai maksa zelta cena. Jo nav nekadas kolekcionaras vertibas. Kolekcionaras monetas ir loti maza skaita un ir sakaltas kadam konkretam notikumam. Parasti vinas ir kaltas sudraba. Un vinu vertibu nosaka cilveku velme, nopirkt sho reto monetu...Lai pec tam ieliktu stikla vacina yn paris reizes gada pakaifotu ka redz kur man ir ta moneta, bet Bilam Geitsam vinas nav :))))
1.aprīlis, 7:53 Atbildēt
DDonalds
Vajag bliezt tiem zaglīgiem sūda gabaliem virsū.
31.marts, 22:44 Atbildēt
BBite un citi
"Mēs iznformējam visus zagļus, kur pašlaik atrodas mūsu klients - mājās, izbraukumā, cik tālu no mājas.Sekojam visiem klientu soļiem. Kā tik klients virzās kaut kur, tūlīt informējam zagļus, par maksu"

Nē, nē, tas tikai joks, sakaru operatori nezina, kur atrodas klients, kura torņa zonā, zagļus nepazīst un neinformē, viņi paši noklausās mūsu klientu sarunas, kad tie stāsta otram , kur atrodas, kad atbrauks. Pirmā saruns - kur tu esi, laukos, vasarnīcā, cik ilgi tur būsi un kārtis rokā.

Cits variants - par tevi pastāsta viltus pakalpojumu apmeklētājiem mājas, pajautā par kaimiņiem un kaimiņi labprāt visu pastāsta - nav redzēts, rei ierodas mājaš, visu vasaru ir projām, negaidiet viņu un visu citu, ko zina.

Rakst ir tīra reklāma, nekā tajā pamācoša nav.
31.marts, 23:35 Atbildēt
TTu esi izģērbts, neaizsargāts
Par tevi zina sakaru operatori, kur tu esi konkrētā laikā, vienīgi, ja telefons izsl';egts - tu, tū. Benzīntankos zina, veikalos zina, Uškovs pat savā kabinetā redz, kurā tramvajā tu iekāpi, kurā izkāpi, jo ir videonovērošana un biļetes kompostieris, banka zina, kur tu pērc un ko pērc. Kas vēl? O, jā, aptieka arī zina, kur tu zrakstīji zāles, slimības lapu, analīzes, kādus ārstu speciālistus esi pietiecis utt., un tml.

Un noklausīšanās, Facebook apmeklējums, e- pastu un Skype kontrolē, lasa SARAKSTI, pat Pietiek. com dažreiz publicē e- pasta saraksti. Vienīgais, naudu un vērtslietas turi "zemes bankā" - burkā.
31.marts, 23:47 Atbildēt
IInfor
He 220v
1.aprīlis, 1:27 Atbildēt
jja nekā nav
tad zaglim nav ko zagt, visdrošākā metode
1.aprīlis, 7:43 Atbildēt
llapa
lai zog valdibas majoklus , vini aplaupa tautu .
1.aprīlis, 16:00 Atbildēt
IIlze
Labākais zagļu ķērājs pusizdzerta konīša pudele uz galda ar gardu zacenīti blakus.... a konīti atšķaida ar pāris dimedrola tabletēm..... pārāk tālu zaglis netiks, var arī netikt tālāk par slieksni promejot, ja šam sirds slimības......... a, kas lika svešā mājā dzert svešu mantu bez atļaujas, ko? Noķerot šam pēcpusē nokaltušu egļu zaru pakaļā un lai skrien pret vēju nolādētā zagļu slaka!
2.aprīlis, 9:09 Atbildēt
GGaidīte
Vīrs aizbēga. Tagad guļu ar cirvi.
Bet vēl vairāk laupītāji baidās no tā, ka viņus pašus ievilkšu gultā.
3.aprīlis, 15:40 Atbildēt