\\Māja
Komentāri / Izlasi! Pie­cas stra­tē­ģi­jas veik­smī­gā­kai tie­vē­ša­nai
 

9 komentāri

LLaba Tēja
Par vienu spaini mazāk rīt.
7.aprīlis, 5:25 Atbildēt
JJānis
Ja tev ir tik daudz naudas,lai sapirktu visu bildē redzamo,esi drošs,nekad nenotievēsi
8.aprīlis, 8:37 Atbildēt
PPūce
Kaut arī varu nopirkt visu redzamo, no katra pa niekam pagaršošu. Nav obligāti viss jāapēd.
8.aprīlis, 10:16 Atbildēt
MMr.Susurs
Es reali nirdzu par visu to svara nomeshanu. Man piemeram ir 105 kilogrami un mani vini pilniba apmierina. Atkarigs no tava visuala izskata un fiziskas formas. Paprovejiet ritu sakt nevis ar chipshu rishanu, bet ar rita skrejienu. Pilniba pietiks ar 5 kilometriem un pec tam minutes 15 pacilat svarus. Pec tam remdena dusha sviedrus noskalot. Un ak brinums, 90 minushu laika busiet nometushi no 3 - 5 kilogramiem. Pec tam var uzzest rita brokastis. Galvenais nemokiet organismu ar visadam dietam. Ediet to, ko organisms prasa. Un pat ja vakara tev ir tieshi tads pats svars, ka no rita, tas nozime tikai to, ka tev klat ir pieaugusi muskulu masa. Cita lieta, ja "trenne" uz pakalas tauku slani. Cauram dienam nelien nost no datora un rij visu suragat partiku pec kartas. Tur nekadas dietas nepalidzes, ja nu vienigi visu kreditkarshu noblokeshana.
7.aprīlis, 6:56 Atbildēt
MMr.Susurs
Cilveka svars dienas laika mainas vairakas reizes. Katra fiziska aktivitate samazina tavu svaru. Nosveries pirms miskastes izneshanas no majas un pec. Savus 50 gramus busi pazaudejis. Visi tie dirseji par svara samazinashanu aizmirst jums pastastit, ka cilveka organisms par 50 % sastav no udens. Paprovejiet dienas divas nepadzert udeni un Jus svariem neticesiet, cik atri vinu zaudejat. Bet tiklidz vinu iedzersiet svars bus atpakal. Cilveka liekais svars ir liekais udens daudzums organisma un izdzen vinu no organisma visparastaka svishana.
7.aprīlis, 7:04 Atbildēt
aak vai
Jau tā reti lasu nra, bet visu ko lasu, visur tu esi aizd!rsis visas komentāru sadaļas. Ej tak ko lietderīgu padari. Un ūdens nav viņš, tas ir tas, visu zinošais profesor!
7.aprīlis, 8:33 Atbildēt
DD.
Gluži otrādi - jādzer vismaz 1,5 l ūdens dienā (protams, arī saprātīgi jāēd) un svars aiziet žļurkstēdams!
9.aprīlis, 16:24 Atbildēt
xxhars
105 kg nav normāli,ja vienīgi neest virs 2m garuma.Svars nav jāsver ar viltībām,trenniņi,vai nedzert ūdeni,pēc dušas,utt.Jāsveras no rīta,kad pamodies,un pēc wc.Pārējais ir demagoģija kārtējā,kas LV pēdējos gados ir kļuvis populārs.Varu no savas pieredzes Tev teikt,105 kg ir tavs ceļš uz 120,tici man,un pēc 3 gadiem tev tie būs.Vari mētāties ar gudrībām,bet tā būs,ja nemainīsi ēšanas paradumus.
8.aprīlis, 11:30 Atbildēt
ttīru cukuru rij
aitas
7.aprīlis, 16:13 Atbildēt