\\Māja
Komentāri / Eksperti: Aizliegums ēst pēc sešiem vakarā ir mīts
 

11 komentāri

SSelekts
Ballēties līdz 6 rītā, arī?
15.aprīlis, 13:21 Atbildēt
DDaina
Gudri rakstīt jau var katrs.Kur Zlidnim ir pētījumi? Visi grib pamācīt!
15.aprīlis, 14:21 Atbildēt
vvot!
Vieni EKSPERTI saka, ka nedrīkst to, citi - šito, bet es iedevu dakterim aploksni un viņš man atļāva ēst visu, ko gribu, cik gribu un kad gribu ...
15.aprīlis, 19:26 Atbildēt
LLūk
Bez aploksnes, ko gribu, to ēdu, bet viss saprāta robežās.
16.aprīlis, 11:04 Atbildēt
AAija
Iegūglējiet terminu cyrcadian rhytms. Katram orgānam ir savs aktīvākās darbības laiks un arī baktērijām, kas ir iekšā ir savi ritmi. Neēst uz nakti ir ļoti ieteicams. Ideālā gadījumā vajadzētu 12 - 14 stundu pauzi, tas nozīmē, pēdējo reizi ēst 16:00 - 17.00 vakarā un pēc tam no rīta var ēst brokastis. Diemžēl lielākā daļa vēl šajā laikā ir darbā un tas nav reāli, bet ļoti ieteicams variants. Grūti pateikt no kurienes Sondore ņem informāciju, bet nekāds domas gigants www.gigant.lv viņa nebūt neizklausas.
17.aprīlis, 11:16 Atbildēt
ttut
Es tikai 18.00 beidzu darbu Kamēr atbraucu kamēr uzsildam 19.00 kAD TAD LAI ĒD?
18.aprīlis, 7:38 Atbildēt
jjo
Aizliegums ir mīts.
Mīts ir aizliegums.
18.aprīlis, 9:55 Atbildēt
kkas nu par sportu dabūjušas diplomus
tās dietoloģes. Bioķīmiju lasījušas nav. Piem. sāls deficīts organismā , ko dod????????????????????????????????
18.aprīlis, 18:55 Atbildēt
QQ
Nu un kas tur slikts ka need pēc 18.00 kaut kad tacu jāpārtrauc ir rīt.
18.aprīlis, 20:46 Atbildēt
NNika
Gadus atpakaļ biju ar liekā svara problēmām. Sāku kopdzīvi ar vīrieti, kura ēšanas paradumi n\bija sekojoši - ļoti sa'tīgas brokastis - sacep gaļiņu, uzsit virsū olu, sīpolu piecepj, un klāt kārtīgi maize ar sviestu. Pusdienas arī bija kārtīgas - bieži cauraudzīts ar dažādām piedevām. Jāsaka, ka maltīšu laiki bija diezgan strikti - brokastis starp 7-8 ritā, pusdienas - starp 14-15. Un tad mute bija ciet. Maksimums kāds viens banāns vai ābols vai mazliet saulsepuķu sēklas/ Protams, ka, pamostoties plkst.7, apetīte bija jau īsta, reāla. Gribējās ēst un kārtīgi. Man sākumā šis variants likās drastisks, jo vakara našķošanās ir viena no dzīves baudām. Bet, tā kā mans vīrietis arī pēc trīsdesmit gadiem varēja ielīst jebkurā apģērbā, kurš viņam derēja tai laikā, kad sasniedza auguma garumu, un, tā kā kombinācija liekais svars un ledusskapja grabināšana vakaros mani sāka morāli mocīt, nolēmu pieslēgties šim eksperimentam. Bija jau grūti sākumā. Kuņģis vēl tā, bet smadzenes apmānīt grūtāk. Tomēr notuirējos, un pēc nedēļām divām kļuva nedaudz vieglāk. Vēl, vēl un vēl - un pienāca tas brīdis, ka pēcpusdienas ēšana bija absolūti nesaprotama gan kuņģim, gan smadzenēm. Bija pat savādi, ka, aizejot ciemos, pie pilniem rosola galdiem, pat ar acīm vairs ēst negribējās. Reāli - nemaz. Tā, pieklājības pēc "ieknibināt" kādu nieku. Lieki teikt, ka lēnām, gada laikā es dabiski pārgāju uz savu, jaunības dienu XS izmēru. Jotos lieliski - enerģiska, smuka un iekārojama. Un tā tas bija ilgus gadus, līdz bijām kopā. Tad, kaut kā, būdama viena, atkal sāku knakstīties vakaros. Rezultātā svars ir smuki atpakaļ. Pagaidām nespēju atrast motivāciju, lai atkārtotu savu pieredzi. Bet. Tā sliņķu svara samazināšana. Ēdām brokastīs, pusdienās visu, ko sirds kāro. Tas nebija super izreklamētais ēdiens. Ko gribējām, to ēdām. Es kāderiz parēķināju, ka diennakts laikā ēšanai atvēlēju max 7 stundas. Pārējo kuņģis atpūtās. Rezultāts bija satriecošs.
18.aprīlis, 23:08 Atbildēt
CCorbie
katrs eed kaa veelas, Es edu jebkuraa laikaa arii naktii, tieshi taapat kaa gulju jebkuraa laikaa, naktiis gandriz nemaz, teiksim taa, pielagojos darbam... daudzi priecaatos ka man visas taas aptaukoshanaas probleemas iet secen, bet tieshi taas probleemas ljauj veidot superiigu augumu trenazhierzaalee... man savukaart kaa Ectomorph, var liist vai no aadas laukaa, apaudzeet sevi ar muskuliem gandriz neiespeejamaa misija... protams ja buutu bezdarbnieks un to vien dariitu kaadienaam riitu kaa cuuka un kachaatos tad jaa... bet nauda ar ir japelna lai dzivotu, respektiivi... ne speeka ne laika nepietiek aakstiities.
19.aprīlis, 11:15 Atbildēt