Mīluļi

16.jūl
Sestdien, 14. jūlijā, neilgi pēc pulksten 9.00 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu “Toyota” markas automašīnu Mīlgrāvī, kurā bija ilgstoši atstāts suns bezpalīdzīgā stāvoklī. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža.
 
12.jūl
Divus gadus vecais taksis Gaspārs lidoja kopā ar savas saimnieces Dženisas Kavieresas labāko draudzeni Lidžiju Gallardo starptautiskajā lidojumā uz Čīli, raksta “Mirror”.
 
12.jūl
Pirms mēneša Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversmē "Lauvas sirds" nogādāts kāds novārdzis suns. Patversmes datbinieki joprojām dara visu iespējamo, lai dzīvnieku atgrieztu pie normālas dzīves.
 
11.jūl
Atbildīgie inspektori pērn Linkolnšīras pilsētiņā Lielbritānijā uzgāja māju, kur valdīja briesmīgi apstākļi - netīrība, izkārnījumi un teju 200 dzīvnieku mirstīgās atliekas, vēsta britu tabloīds "Mirror".
 
10.jūl
Interneta lietotāju vidū satraukumu izsaucis video, kur kāda sieviete savam sunītim ļauj nolaizīt saldējumu, bet tad to notiesā pati.
 
5.jūl
Uz grants ceļa Allažos, Siguldas pusē, pamanīts lācēnu bariņš. Par to tiek ziņots sociālajā vietnē Facebook.
 
4.jūl
Kāda mikroblogošanas vietnes twitter lietotāja publicējusi video, kurā redzams ļoti romantisks skats kādā pludmalē.
 
4.jūl
Brīnumaini, pat apskaužami, kadri fiksēti Kalifornijā, kur kāds lācis ļāvies relaksētas atpūtas kārdinājumam, ziņo Associated Press.
 
3.jūl
Dzīvnieku patversme "Ulubele" neparastā veidā mēģina atrast saimniekus suņiem - Rīgas centrā ir izvietots patversmes "stends", kurā iespējams iepazīties ne tikai ar patversmes darbību, bet arī tikt pie jauna ģimenes locekļa.
 
2.jūl
Tukuma dzīvnieku patversmē mīt kāds kaķēns, kuram tiek meklēti saimnieki.
 
29.jun
Latvijā darbojas “Dzīvnieku brīvība”, kas strādā, lai izbeigtu dzīvnieku ciešanas rūpnieciskajā lopkopībā, kažokzvēru audzēšanā un izklaides industrijā. Viņi aktīvi rosās arī sociālajās vietnēs, ziņojot par pārkāpumiem, atklājumiem un sniedzot citu noderīgu informāciju līdzīgi domājošajiem.
 
28.jun
ASV iemūžināts mīlīgs skats- mazs suņuks atteicies laist vaļā savu saimnieku un ar zobiem ieķēries viņa bikšu starā. Kā redzams video, tad mīluli nav mulsinājis arī tas, ka saimnieks par spīti suņa centībai nav apstājies, bet gan turpinājis pārvietoties.
 
28.jun
Sociālajos tīklos ziņo par negaidītu atklājumu Skanstes apkaimē Rīgā.
 
27.jun
Parasti autostāvvietās kaujas iereibuši vīrieši, tomēr šoreiz fiksēts kā domstarpības fiziski risina divas iguānas.
 
27.jun
Madrides policijas suns Pončo guvis plašu uzmanību internetā, jo spēj sniegt cilvēkiem pirmo palīdzību, ziņo TIME.
 
26.jun
Lai gan šajā vasarā mediji raksta par to, ka karstā laikā nav pieļaujams, ka automašīnā bez uzraudzības tiek atstāti bērni vai dzīvnieki, nākas ziņot par arvien jauniem gadījumiem, kad cilvēku neapdomībai ir teju traģiskas sekas.
 
26.jun
Katru jūliju cilvēki dodas uz Otavu, kur notiek viens no Kanādas lielākajiem mūzikas festivāliem - ''Bluefest'', informē CNN.
 
25.jun
2008.gadā kaķis Harijs pazuda no savām mājām Safolkas pilsētā Ipsvičā, Lielbritānijā, ziņo BBC.
 
22.jun
Melnezerā dzīvo pīļu ģimenite, kura labprāt draudzējas ar cilvēkiem, kuri nāk peldēties. Vienam no mazajiem pīļu bērniem uzticēšanās cilvēkam maksāja ļo dārgu cenu - viņš gandrīz gāja bojā.
 
22.jun
Pamatīgu sabiedrības nosodījumu guvusi kāda universitāte Ķīnā, kuras kopmītņu darbinieki nosituši kucēnu, vēsta "Metro".
 
20.jun
Pavisam neparasts gadījums fiksēts Vācijā, kur zooloģiskajā dārzā nogādāti divi iereibuši eži.
 
20.jun
Rīgas mērs Nils Ušakovs informē, ka viņa partijas kaķis Dumka joprojām tīko uzmanības.