Nebūšanas

12:22
Izmetot ceļmalā atkritumus, var arī gadīties, ka neredzi tos pēdējo reizi.
 
12:10
Aizkrauklē kāda sieviete guvusi nopietnas traumas pēc tam, kad tika savainota ar pašas mašīnu, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
9:40
Kāda 20 gadus veca jauniete dalījusies negatīvā pieredzē - atpūšoties vienā no Rīgas naktsklubiem, viņai nācies saskarties ar briesmīgu attieksmi no apsardzes puses.
 
7:03
Kāda māmiņa Lielbritānijā bijusi pamatīgi pārsteigta, kad iegādājusies bērniem paredzētās mitrās salvetes un tajā atrada parazītu.
 
Vakar, 23:34
Vairāki sociālā tīkla facebook lietotāji publicējuši attēlus, kuros redzams, ko kāds autovadītājs vedis savā automašīnā Dienvidvelsā, Lielbritānijā.
 
Vakar, 19:14
Svētdien traģisks ceļu satiksmes negadījums noticis Ņūmeksikā, ASV. Tur notikusi pasažieru autobusa un vēl trīs auto sadursme. Zināms, ka negadījumā dzīvību zaudējuši trīs cilvēki, bet vēl 24 ievainoti.
 
Vakar, 19:08
Sestdien, 14. jūlijā, neilgi pēc pulksten 9.00 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu “Toyota” markas automašīnu Mīlgrāvī, kurā bija ilgstoši atstāts suns bezpalīdzīgā stāvoklī. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža.
 
Vakar, 12:16
Traģisks gadījums noticis Lielbritānijas piekrastes pilsētā Bornmutā, kur parkā pēkšņi samaņu zaudējis un nomiris sešus gadus vecs zēns, ziņo britu tabloīds "Mirror".
 
Vakar, 10:10
Par ceļu satiksmes negadījuma aculiecinieku Līvānos vakar kļuva Kaspars. Vīrietis pastāsta par notikušo un lūdz būt uzmanīgākiem gan autovadītājiem, gan vecākiem, kuri savas atvases palaiž pārvietoties ar velo.
 
15.jūl
Piektdien Lielbritānijā notika karalienes Elizabetes II un ASV prezidenta Donalda Trampa un valsts pirmās lēdijas Melānijas Trampas tikšanās. Tās laikā uzņemti arī oficiālie vizītes foto, kuros, kā norāda Lielbritānijas mediji, pamanīts kas "apkaunojošs."
 
15.jūl
Dramatiski foto iemūžināti Anglijā, kur jūrā ieskalots ģimene auto.
 
14.jūl
Krievijā no darba atlaista kāda pārdevēja, kas vīriešiem, jo īpaši ārvalstniekiem pārdevusi sacaurumotus prezervatīvus.
 
14.jūl
Kases čeki, ko katru dienu turam savās rokās, pēc mediķu teiktā, satur indīgas vielas, kas var izprovocēt bīstamas kaites.
 
14.jūl
Kāda sieviete vērsusies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu"), paužot savu sašutumu par Latvijā nopērkamu sieru.
 
14.jūl
Kāda Latvijas iedzīvotāja Facebook publicējusi ierakstu, kurā lielveikaliem pārmet to, ka produkti ar nesen beigušos derīguma termiņu, vienkārši tiek izmesti.
 
14.jūl
Krievijā, Kurgānas apgabalā, kafejnīcā "Katerok" klienti ēdināti ar pārtiku, kurai derīguma termiņš beidzies pirms pieciem gadiem. Šādu pārkāpumu atklājis Krievijas pārtikas kvalitātes uzraudzības dienests "Rosseļhoznadzor".
 
14.jūl
Kāds vīrietis sūdzas par "Jelgavas autobusu parka" slikto servisu, uzsverot, ka "nav Zināms, kur beigās nonāksiet!".
 
14.jūl
Rīgā, Kaļķu ielā, policijas palīdzība bijusi Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kad satrakojies vīrietis metās virsū ātrās palīdzības mašīnai, vēstīja raidījums "Degpunktā".
 
13.jūl
Šodien uz Daugavpils šosejas notikusi smaga autoavārija, portālam nra.lv ziņo aculieciniece.
 
13.jūl
Mūsdienās ir populāri ievērot zaļu dzīvesveidu - pašiem audzēt vai pirkt produkciju, kuru rotā "bio" un eko" uzraksti. Bet ko darīt, ja tas īsti nav iespējams? Proti, kāda sieviete facebook dalījusies ar savu bēdu stāstu: viņa grib dzīvot videi draudzīgi, bet tas nav iespējams, ja kaimiņos dzīvo zemnieks, kas visus tuvējās apkārtnes laukus bagātīgi pabaro ar ķīmiju.
 
13.jūl
Gana daudz sociālajos tīklos lasīts par to, ka identiskās zāles citviet maksā krietni lētāk nekā Latvijā. Tāpēc, ja vien iespējams, cilvēki tās izvēlas pirkt vai pasūtīt no citām zemēm. Taču pie mums cenu griesti nebūt vēl nav sasniegti...cenas tik aug, aug. Algas gan netiek šim skrējienam līdzi.
 
13.jūl
Kāds "Facebook" lietotājs iemūžinājs, kā kāds, iespējams, slāpju mākts personāžs pēc plkst.22 mēģina atdarīt tuvējā veikala "Maxima" durvis.