Komentāri / Liela kara iespējamība
 

29 komentāri

KKlassičeskijs
....Visi ir nelieši. Ir viens godprātīgs cilvēks, bet arī viņš, godīgi sakot, ir pamatīgs cūka.....
10.oktobris 2017, 9:11 Atbildēt
::) :) :)
komento
10.oktobris 2017, 9:34 Atbildēt
PPiters
Vai tiešam latkovskis ir tik naivs un dumjš ka domā ,ka 5pants darbosies attueciba uz krieviju ?!! Tas bus kodolkarš pec kura nebus ne latvijas ,ne nato ,ne planetas zeme !
Paskatieties ,ka darbojas nato 5.pants! Tas tika reali uedarbināts pec beļgijas uzbrukuma francijai . Lai nato aizsargatu nato valsti franciju pret agresoru beļģija nato uebruka irāka ,mali un vel kādās valstis āfrikā ! Vai šie gļevuļi iedrošināsies uzbrukt kodolvalstij Krievija ,šaubos ,pasaules žandarms asv baidās no nazās zkorejas jo zina ka dabus kodolseni , bet te tiek kultiveti murgi ka asv un nato izraisis kodolkaru ar krievijuzagligās korumpetas izmirstošas valsteles deļ ! Nekad ,nekad ,nekad tas nenotiks !
10.oktobris 2017, 9:13 Atbildēt
ttedis
Viss nav tik vienkārši. Pēdējo dienu reportāžas no Krievijas rāda pavisam savdabīgas jaunu cilvēku runas no mītiņiem kuri lielā skaita notika Putina dzimšanas dienā. Un šie jaunieši prasa izbeigt nejēdzīgo propagandu ar Krievijas slavināšanu ,kad tās ekonomika 52 vietā pasaulē ,viens pat teica ,ka jāizbeidz militarizācija ,kad "puse Krievijas staigā uzplečos" !!! Gandrīz katru dienu parādās teksti kuros izteiktas bailes no Ķīnas iespējamas invāzijas Krievijā . Bet vakar lasīju tekstu kurā teikts ,ka Krievijas ekonomika 26 gados ir augusi par 13 % ,kamēr pasaules IKP par 148 % ! Krieviju iedzīvotāju patēriņā uz 1 cilvēku apsteigusi pat Kazahstāna un pēc 10 gadiem sagaidāms ,ka valsts ekonomika atradīsies 65 vietā pasaulē.Karot ar šādu ekonomiku nav iespējams. Ja nu vienīgi ,...pēc manis kaut vai ūdens plūdi .
10.oktobris 2017, 10:08 Atbildēt
ffredis
nevis "ķīnas iespējamā invāzija krievijā", bet jau ķīnas reālā invāzija krievijā.
krievija tālos austrumus un sibīriju jau gandrīz ir zaudējusi ķīniešu, kazahu un korejiešu dēļ, tāpat kā maskavu, uzbeku/tadžiku/turkmēņu dēļ
10.oktobris 2017, 10:28 Atbildēt
RRaimonds
Maskavā ir 11.92 miljoni iedzīvotāju ... bet uz to pretPutina mītiņu bija atnākuši tikai 200-250 cilvēki (skatīt foto) ... un tad tie ir tie "lielie" mītiņi ... ? ... :D
Un tu vakar lasīji tekstu, kurā bija, ka Krievijas ekonomika 26 gados ir augusi par 13% .. :))) ... nez ... kas tie bija to tekstu autori? ... : )))
Tu pajoli vai blēdi labāk paskati Pasaules bankas datus. .. tur pat Krievijas iedzīvotāja pirktspēja ir būtiski lielaka par Latvijas ... (rēķinot uz 1 cilvēku ) ...
Un kas tie par psihopāta murgiem par ķīniešu ienakšanu Sibīrijā ... faktus galdā ... vai beidz te muldēt.
Skati statistiku par Krievijas iedzīvotāju nacionālo sastāvu ... tur nekā tāda nav.
Un visbeidzot, ja jau Krievija tik vāja ... tad kāpēc te NATO bija tāda histērija par Krievijas ZAPAD mācībām? ... : ))) .. un NATO ģenerāļi te staigāja pamperos? ... :)))
P.S. Pastalas sevi uzskata par tik svarīgām personām ... un tik domā ka šo nabagmaju visi tik iekāro ... : ))) ... bet drīz te no valsts vairs nebūs ne smakas ... paši latvieši te visu būs iznīcinājuši ..
10.oktobris 2017, 11:38 Atbildēt
PPaskaidrojums
Apgalvojums, ka Baltijā krievija varētu gūt ātru militāru uzvaru, pirms NATO attaptos no šoka, būtu pareizs, ja tiktu izteikts pirms dažiem gadiem. Bet ne tagad, kad Latvijā atrodas daudzu NATO valstu un ASV pilsoņi (karavīri). Ja kaut matiņš nokritīs no viņu galvām krievijas iebrukuma dēļ, ar krieviju būs cauri uz visiem laikiem.
ASV skaidri paudusi savu nostāju, ka 5.pants tai nav saistošs, ja notiek tiešs armijas uzbrukums viņas pilsoņiem . ASV atbildes reakcija uz krievijas iebrukumu būs acumirklīga, negaidot nekādus piektos pantus.
10.oktobris 2017, 10:20 Atbildēt
RRaimonds
Ja 5.pants nav te saistošs ... tad uz kāda tiesiska pamata te atrodas ASV karavīri un viņu tanki ... ? ... uz okupantu tiesību pamata? ... jo citu argumentu te jankijiem atrasties tak nav ...
10.oktobris 2017, 11:17 Atbildēt
PPaskaidrojums
ASV karavīri šeit atrodas ne tikai uz visas latviešu tautas lūguma pamata, bet arī uz NATO lēmuma pamata aizsargāt savas teritorijas, neatkarīgi no tā, kurā valstī tās atrodas.
Bet 5.pants ASV nebūs saistošs, ja tās pilsoņiem uzbruks citas valsts armija, neatkarīgi no tā, kurā zemeslodes vietā tie atrastos
11.oktobris 2017, 10:44 Atbildēt
llaika plūsmas baudītāja
Dzīvo katru dienu kā pēdējo,un reiz atklāsies,ka šoreiz nekļūdījies.
10.oktobris 2017, 10:34 Atbildēt
VVaira
Liels kars bus iespejams tikai tad ,kad latvija pieteiks karu zkorejai ,nu gluzi tapat ,ka es vaira vike freiberga 2003 gadā pieteicu karu Irākai ! Bez latvihas piedališanas nedrikst notikt neviens noziegums pret cilveci ! Mes esam lieli ,mes rsam vareni !
10.oktobris 2017, 11:28 Atbildēt
NNemauka.viņķ apčī
SUPER VAIRA,ATBALSTU.
10.oktobris 2017, 22:39 Atbildēt
sstop
beidziet te biedēt pilsoņus, nepilsoņus un lasītājus. venediktovs- kremļa mediators, atraduši gan eskpertu- viena tante otrai teica! krievi paši izplata ziņas, ka asv grib uzsākt karu, bet to, ka krievija jau tagad karo- to kremlis neatzīst- zaļie cilvēciņi ukrainā, sīrijā draudzīgs atbalsts pret terorismu. ar latviju gribot draudzēties- kā 1940.gadā?...
10.oktobris 2017, 12:31 Atbildēt
sstop
beidziet te biedēt pilsoņus, nepilsoņus un lasītājus. venediktovs- kremļa mediators, atraduši gan eskpertu- viena tante otrai teica! krievi paši izplata ziņas, ka asv grib uzsākt karu, bet to, ka krievija jau tagad karo- to kremlis neatzīst- zaļie cilvēciņi ukrainā, sīrijā draudzīgs atbalsts pret terorismu. ar latviju gribot draudzēties- kā 1940.gadā?...
10.oktobris 2017, 12:31 Atbildēt
UUldis
Kādreiz Latvijas drošības koncepsija bija īpašumu tirdzniecība ārzemniekiem, jo tad viņi glābdami tos no agresora, aizstāvētu arī mūs. Tāpēc prātīgāk izanalizēt kara iespējamību no šī aspekta, apzinot kam kas Latvijā pieder, bet nevis klausīties kādas pļāpas pa radio. Te dažreiz pat laika prognozes klausoties šķiet, ka ārā jau pasaules gals klāt, kur nu vēl visādu gudrinieku pārspriedumus par politiķiem. Tie, kas baidās no Ziemeļkorejas, paņemiet karti vai globusu un apskatiet, kur tā atrodas. Drīzāk katalonieši atnāks ar kājām pie mums, lai Rinkēvičam pa purnu sadotu par neatkarības neatzīšanu nekā Korejas ŗaķetes atlidos lai noslīktu apludušajās pļavās un druvās.
10.oktobris 2017, 13:41 Atbildēt
IIM
Kamēr nekādi kara draudi nav tikmēr to vien dara ka cepas par kara draudiem. Kad krievu tanki jau brauks pāri robežai tad atkal teiks - esiet mierīgi, palieciet savās vietās, mēs paliksim savās (kaut puse no teicējiem jau sen tad būs tālēs zilajās).
Viena liela feiku pasaule, kad kara nav tad ar karu draud, kad karš ies vaļā tad izliksies ka nekāda kara jau nemaz nav.
Nu nemaz nav tā kā pie cilvēkiem vairs.
10.oktobris 2017, 16:06 Atbildēt
aaka saka
Atliek tikai piekrist.
10.oktobris 2017, 18:38 Atbildēt
oopaps
Īsi, kodolīgi, izsmeļoši, precīzi!
10.oktobris 2017, 20:43 Atbildēt
AAntiņš
Tas jau amīšu variantis! Krievijā briest opozīcija, kas ir nemierā ar Putina komandas iecietību pret amīšu provokācijām. Ar tādiem ieročiem, kas atslēdz visu elektroniku, elektroierīces, ko neviens pat nesaprot: Kas tas ir? Un neiekarot Ameriku! Jaunie padzīs Putinu ar visu komandu un sāksies karš. Cerēsim ka mūs neskars, jo mums nekā nav.
10.oktobris 2017, 16:07 Atbildēt
ppētnieks
palasiet KF PREZIDENTA PUTINA runu ANO 70 genasamblejā,palasiet Trampa uzrunu ANO 72 genasamblejā un palasiet ZIEMEĻKOREJAS VADĪTĀJA atbildes vēstuli uz Trampa šo uzrunu.Sakarīgam,domājošam un ar pelēko vielu apveltītam homo sapiens būs skaidrs,kas uz planētas ir DIKTATORS,UZURPATORS,GEĢEMONS,pat pēc manierēm un mimikas OTRS benito,sorosoīdus lūdzu atturēties no komentiem.
10.oktobris 2017, 17:34 Atbildēt
NNeslāvs
Tavs konstatējums par Puķinu ir atbilstošs. Īpaši , jo visu Korejas krīzi tiešā veidā rada krievija.
11.oktobris 2017, 12:44 Atbildēt
AAtgaisotājs
Atkal glābs ASV no depresijas? Hujuški!
10.oktobris 2017, 18:15 Atbildēt
KKvadrāts
Šobrīd par lielu karu runāt neskaitās stilīgi.
========================================================
"Točno", jo ne Bens, ne Otto Ottovičs u.c. Latvijas tautas "draugi" jau "3.Pasaules kara" (pāvests Francisks, 13.09.2014.) zaudējumus par zaudējumiem neuzskata? Kaut gan jau Sun Dzi atzīmēja - augstākā pilotāža (kara māksla) ir teritorijas atbrīvošana bez lielas kaušanās. Viss notiek, process turpinās, drīz būs papildus darbaspēks (migranti) jāieved, lai zaudējumus kompensēt: " Neatkarības gadu laikā mēs esam zaudējuši 700 tūkstošus cilvēku.(..) Gan mirstības, gan migrācijas dēļ ikdienu Latvijas iedzīvotāju skaits samazinās par 55 cilvēkiem. Mēnesī tas ir par 1650, bet gadā par 23 tūkstošiem cilvēkiem. Tas nozīmē, ka katru mēnesi mēs paliekam nabagāki par vienu mazpilsētu vai pagastu." Latvijas Universitātes profesors, demogrāfs Pēteris Zvidriņš.(Radio Baltkom, 2017)
10.oktobris 2017, 21:24 Atbildēt
PPaskaidrojums
ASV karavīri šeit atrodas ne tikai uz visas latviešu tautas lūguma pamata, bet arī uz NATO lēmuma pamata aizsargāt savas teritorijas, neatkarīgi no tā, kurā valstī tās atrodas.
Bet 5.pants ASV nebūs saistošs, ja tās pilsoņiem uzbruks citas valsts armija, neatkarīgi no tā, kurā zemeslodes vietā tie atrastos
11.oktobris 2017, 10:45 Atbildēt
TTiem, kuri joprojām nesaprot
NATO ir neaptverami spēcīga organizācija, kurai ir sava teritorija.
Ir naivi cerēt, ka NATO kādam atdos kaut 1 kvadrātmetru no savas teritorijas, neatkarīgi no tā, kurā valstī vai kurā zemeslodes daļā tā atrastos.
Mums te uz vietas šķiet ka ap Latviju griežas visi galvenie pasaules notikumi, bet priekš NATO te ir tikai viena no tās teritorijas daļām, kura nekad nevienam ne pie kādiem apstākļiem netiks atdota. Lielākā daļa NATO iedzīvotāju pat nenojauš, kas un kur ir tāda Latvija, bet par SAVAS - NATO teritorijas aizstāvēšanu ir gatavi uz visu.
11.oktobris 2017, 10:58 Atbildēt
NNeslāvs
Pagaidām bez kara mums nav izdevies atbrīvoties no krievu okupācijas. Pārkrievošana turpinās. Jā, arī atvainošanās par latviešu genocīdu no krievijas puses nav saņemta.
11.oktobris 2017, 12:40 Atbildēt
ttieši tev
dirku ot bublika,domāju sapratīsi.
11.oktobris 2017, 16:39 Atbildēt
nneslāvs
Kādēļ tā aizstāvi latviešu tautas slepkavas un aplaupītājus ?
11.oktobris 2017, 19:36 Atbildēt
NNATOVECis
Par NATO pa visu 57' Ziemeļu paralēli !
11.oktobris 2017, 20:34 Atbildēt