Komentāri / NRA pēta, ko paredz 2018.gada valsts budžets
 

6 komentāri

HHm
izglītības iestādes mērķis ir tomēr sniegt izglītību izglītojamajiem, nevis aizpildīt telpas un nodrošināt darbu apkalpojošajam personālam un pedagogiem,» aicināja izglītības ministrs.
----------------------------------------------------------
Nu.... Latvijas apstākļos tas nav visai drošs apgalvojums. Domāju, ka taisnība ir kaut kur pa vidu - gan arī nodrošināt darbu apkalpojošam personālam un pedagogiem. Arī viņi ir pašvaldības cilvēki, kuriem jādzīvo šodien. ( Ne tikai izglītojamiem nākotnē).
23.novembris 2017, 7:37 Atbildēt
nnxe
Ja atturas vairāk par 5 gab, tad balso līdz atturībnieku skaits tiek līdz šim minimumam. Neviens negrib sēdēt visu dienu pie viena jautājuma. Vai arī -
atturēšanos uzskatīt, kā atzīšanos darba pienākumu nepildīšanā. Viedoklis var nebūt tikai tad, ja neesi informēts par jautājumu.
23.novembris 2017, 9:46 Atbildēt
pputra
Redzu ka Putra pēta vai putraimu putrai pietiks?
23.novembris 2017, 10:26 Atbildēt
CCorbie
Naakamaa gada budzhets paredz vairaak cilveekus no regioniem pamest Latviju, jaaraksta iisi un konkreeti, priekshkam visi shie garie teksti?
23.novembris 2017, 11:07 Atbildēt
SSmiekli caur asarām
Samudžināts tā,ka pat ilgi japēta!
23.novembris 2017, 12:37 Atbildēt
VViedais
Šadurskis nevar būt politiķis. Viņam ir pārāk šaurs domāšanas mērogs. Viņš nesaprot valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi. Tieši šaurās domāšanas dēļ viņš neapzināti realizē sociālā darvinisma politiku un reģionu iznīkšanu. Viņam ir par grūtu saprast paša darbību sekas plašākā kontekstā un kādas tendences viņš rada. Patriotiski domājoši cilvēki, lai kurā nozarē arī strādātu, domātu par to kā veicināt nodarbinātību un cilvēku saglabāšanu valstī. Ja atlaidīs tos skolotājus, tad viņi citu darbu tur neatradīs, bet brauks prom ar visām ģimenēm. Tā paliks vēl mazāk bērnu. Biznesam paliks vēl mazāk patērētāju, apgrozījums samazināsies vēl vairāk. Vienvārdsakot tā ir izmiršanas un izbraukšanas spirāle. Tās dzinējspēks ir Šadurskis. Tāpēc domājiet vai viņš vairāk dara labu vai tomēr ļaunu priekš Latvijas.
23.novembris 2017, 12:56 Atbildēt