Komentāri / Par brīvu Kataloniju Eiropas Federācijā!
 

17 komentāri

JJānis
Pilnīgi piekrītu rakstā teiktajam, te nav ko iebilst.
13.oktobris 2017, 9:24 Atbildēt
KKvadrāts
Tikai mieru! Nevajadzīgie starpposmi atkritīs paši pēc, nav vajadzības taisīt lielu traci vai mākslīgi paātrināt vēstures gaitu. Noder atcerēties, ka pirmā "SenLatvijas" (I.Šterns) integrācija R-Eiropas tiesiskajā, ekonomiskajā u.c. sfērās norisinājās 100 gadu laikā (1180-1290). Pašlaik esam tika ceļa posma sākumā (27.gadi), tāpēc pilnīgu un galīgu saplūšana ar ES kodolu īstenos nākamās paaudzes. To pat vecais antikomunists Andris Pauls-Pāvulāns labi saprot: "....Pa­tiesībā optimālākā pārvalde mums bū­tu mūsu Eiropas parlamentāriešu iecelts grāmatvedis, kurš ar šo saimniecību mie­rīgi varētu tikt galā bez tām 100 gudrajām galvām." 20 jautājumi Andrim Paulam-Pāvulam (Playboy, aprīlis, 2014 / gulagswordpress.com)
13.oktobris 2017, 10:02 Atbildēt
sstarprindu pētnieks
lasu zemtekstā - krievijas federācijas valdība ir mirstošā centrālā vara, kas mirstot mēģina nepieļaut apspiesto federācijas dalībnieku centienus atbrīvoties no jau agonijā gārdzošās putina diktatūras.
krimai jāatbrīvojas no krievijas jūga, tāpat kā tātārijai, ziemeļkaukāzai, sibīrijai un kēnigsbergai!
13.oktobris 2017, 10:19 Atbildēt
>>>
Atkal viens 1diots paspīdēja.
13.oktobris 2017, 11:31 Atbildēt
YYoko
Paspīdēt vietējiem bauriem patīk! Sevišķi par krieviem,Krieviju un ap visu kas krievisks! Bet aizbrauc tak nazistel uz KRIMU,Ziemeļkaukāzu,sibīriju utt... Un pasaki savu sakāmo! :) Nē ,neviens tevi tur neapēdīs,neiesēdinās cietumā... bet pa degunu atrausies ,kā likts! Nu kur var būt tādi aprobežoti Antiņi!?
13.oktobris 2017, 12:50 Atbildēt
kkoko mix
par vismazāko krievijas federācijas valstiskuma kritiku tur ne tikai sēdina cietumā, bet arī nošauj
bet pa degunu tur var atrauties jebkurš, kuram nav slāviski sejas vaibsti...
fašiztiskas diktatūras valste
14.oktobris 2017, 11:26 Atbildēt
SStienis
Kaut arī ir taisnība šeit rakstītajā, tomēr man šķiet, ka Madrides un Barselonas domstarpību galvenais cēlonis ir valdības absolūta neieklausīšanās tautas balsī, ekonomiski varenākā Spānijas apgabala apdalīšana un aplikšana ar nesamērīgiem nodokļiem, bet šobrīd katrs spāņu premjera trulais vārds vēl vairāk sanikno katalāņus. No zila gaisa neviens nekur negrib atdalīties. Vispirms ir jāatzīst katalāņu izcilā un senā vēsture un godīgi ar šo zemi jāapietas, bet nē - viņu sūri nopelnīto tagad grūdīs iekšā uz akmeņiem saceltās bezjēdzīgās teritorijās pie Costa Blanca utt.
13.oktobris 2017, 16:04 Atbildēt
oopis no laukiem
Mēs esam pieraduši nekritiski pieņemt visus tos saukļus,ko mums piespēlē eirobirokrāti,piemēram - brīva preču un kapitāla kustība,imports brīvi gāžas iekšā Latvijā un nauda tik pat brīvi gāžas no Latvijas ārā ! Bet kas notiek ar otru - eksporta tirgus virzienu? Izvest to preci jūs varat,bet nopelnīt neizdosies,jo ar dārgo eiro saražotās preces pašizmaksa būs dārga,pat neskaitot transportēšanas izdevumus. Valstis ,kas nav eirozonā, ejot eirozonas tirgū savai precei cenu eiro naudā pēc kursa samazina, poļi 4,23 reizes,bet dāņi pat 7,5 reizes,bet mums tādas iespējas vairs nav,jo esam pliki un traki ieskrējuši eiroslazdā ! Un tagad rodas tāds dabisks jautājums - vai tirgu,kurā no Latvijas pozīcijām skatoties,importa virziens tiek spēcīgi lobēts ar stipro eiro kursu ,bet eksporta virziens tik pat stipri apgrūtināts ar to pašu eiro kursu (šoka terapija),mēs varam saukt par brīvu tirgu ar brīvu preču un kapitāla kustību?
Ko tagad darīt? Laikam būs jāiet Katalonijas ceļš pieprasot referendumu par izstāšanos no eirozonas,lai varētu atjaunot savu valstisko neatkarību un nacionālo valūtu!
13.oktobris 2017, 18:21 Atbildēt
??
Ārstēties neesi mēģinājis?
13.oktobris 2017, 19:38 Atbildēt
!!
Pašam tev jāārstējas, āzi!
16.oktobris 2017, 7:10 Atbildēt
j
Opis ir krievu samazgu lolojums, okupantu atbalstītājs.
16.oktobris 2017, 9:06 Atbildēt
iieņirdzu
"Kam tas noteikti sagādās ieguvumus - gigantiskajām korporācijām. Aizmēžot vai padarot vājas mazo ES dalībvalstu valdības, tās nekādi nevarēs traucēt Eiropas lielajam biznesam"

Jau iztēlojos, kā varenā Īrijas vai Latvijas valdība uzliek Google, Apple un Microsoft dažu miljardu sodus un nosaka kā tām turpmāk darboties!
13.oktobris 2017, 19:26 Atbildēt
nnu ja
Ja jau Paiders to sludina, tad vēl vairāk skaidrs, kur nostāties.
13.oktobris 2017, 22:16 Atbildēt
JJūlis
Latvijas saeimai derētu satraukties, tā drīz nebūs vajadzīga. Jau patreiz tai, izskatās, nav ko darīt. Arī Latvijas sīkpartijām liktenis ir paredzams. Velns zina, ko patreiz dara Latvijas banka, šķiet laiž muļķi. Tiesa, ES vadība patreiz nav savu pienākumu augstumos, taču drīz vien tā attapsies un vismaz darba drošības jautājumus ņems savā paspārnē.
15.oktobris 2017, 8:37 Atbildēt
TTrākels
Federācijā. Latviju tikai Savienībā de jure, ja? Ar 380 eur lielu minimālo darba atalgojumu mēnesī un septiņreiz mazāku darba atalgojumu valsts uzņēmumos?
15.oktobris 2017, 15:18 Atbildēt
eelementari
Paiders soreiz konfliktee pats ar sevi. Kaada briviba Katalanijai, kad vara pieder ES!? Nekaada briviiba tur nebuus. Nebuus, jo nav iespeejama.
15.oktobris 2017, 22:58 Atbildēt
ttiešām
Bet pats paiders bija krievu pusē, nevis latviešu pusē, ko nosauca par paiderščinu
16.oktobris 2017, 9:02 Atbildēt