Rasols

Vakar, 21:13
Saskaņā ar jaunākajām sinoptiķu prognozēm, šis varētu būt pirmais “Positivus” festivāls, kas paies bez gumijas zābakiem un aplūdušām teltīm. Saskaņā ar totalizatora “Betsafe” prognozēm iespēja, ka visa festivāla norises laikā netiks novēroti nokrišņi izpelnījusies 30% iespējamību.
 
Vakar, 17:45
Kādas mikroblogošanas vietnē Twitter publiskots video liek ieplest acis - Jūrmalā, pa Dubultu pludmali, pārvietojas smagā automašīna.
 
Vakar, 11:32
Kāda sieviete vārdā Linda vērsusies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez tabu"), taču nevis lai par kaut ko pasūdzētos, bet parādītu kādu neparastu tomātu.
 
18.jūl
Ķīnā kāda sieviete nemaz nenojauta, ka viņas meita ir stāvoklī, līdz jaunietei nesākās dzemdības uz ielas.
 
18.jūl
Labdarības biedrība "Palīdzēsim viens otram" pastāstījusi par kādu sievieti no Rīgas vārdā Dzintra, kurai palīdzējusi sākt dzīvi no jauna.
 
18.jūl
Kādu autovadītāju Valmierā šoreiz iepriecinājusi pašvaldības policistu atstātā zīmīte.
 
18.jūl
Sociālajos tīklos ik pa laikam uzvirmo diskusijas par Rīgas sabiedriskajā transportā redzamajiem video materiāliem. Vienā no tiem rāda nākamās pieturās, bet otrā visai bieži bez pasažieriem noderīgas informācijas arī receptes, multfilmas un vārda dienu gaviļnieki. Ne visus apmierina skatīties multfilmas un uzskata, ka būtu jārāda pasažieriem svarīga informācija saistībā ar sabiedrisko transportu. Izrādās, Ogres starppilsētu autobusos var iepazīties ar tautas dižgariem.
 
18.jūl
Sešu nedēļu laikā Amatas novadā, pie Āraišu dzirnavām, tapusi moderna dzīvojamā māja, kur notiek liela rosība, raksta izdevums "Privātā Dzīve".
 
17.jūl
Futbola fani mēneša laikā, kurā norisinājās 2018.gada Pasaules kauss futbolā, Maskavā iztērējuši ievērojamas naudas summas, ziņo RIA Novosti.
 
17.jūl
Britu akvalangiste Kerisa Hērsija okeāna dzelmē atrada strādājošu "iPhone". Kā noskaidrojās, telefons tur nogulēja divas diennaktis, ziņo BBC.
 
17.jūl
Sociālajā tīklā Facebook lielu popularitāti ieguvušas fotogrāfijas un video no Madonas puses, kur novērota neparasta dabas parādība.
 
17.jūl
17.jūlijs ir Starptautiskā "emoji" diena un tai par godu "Apple" atklājuši, ka drīzumā "iPhone" viedtālruņi tiks pie 70 jauniem veidiem, kā parādīt savas emocijas, ziņo TIME.
 
16.jūl
Nav noslēpums, ka jau ilgāku laiku sociālās vietnes “Instagram” lietotājiem ir iespēja iemūžināt savas gaitas īsos video un foto stāstos jeb “storijos”, kurus vietne piedāvā papildināt gan ar tekstu un asprātīgām uzlīmēm, gan ar skaņu, tēmturiem un kustbildēm jeb GIFiem. Tiesa, līdz šim ”Instagram” lietotājiem radot savus “stāstus”, vajadzējis samierināties ar kustbildēm no ārzemju popkultūras apcirkņiem. Tādēļ, lai šīs sociālās vietnes lietotāji, gremdējoties atmiņās par Dziesmu un deju svētkiem, varētu izdaiļot “Instagram” notvertos mirkļus tautiskās noskaņās, Latvijas Mobilais Telefons radījis īpašu svētkiem veltītu Instagram kustbilžu sēriju.
 
16.jūl
Iespaidīgs finiša laiks 262km pārgājienā gar Kurzemes krastu. "Gāju ātri, jo sauc uz darbu," atzīst pasākuma rekordists Juris Matkevics, kurš finišu sasniedza pārsteidzošā ātrumā - 49 stundās un vienā minūtē.
 
16.jūl
"Pussy Riot" paziņoja, ka uzņemas atbildību par svētdien pasaules čempionātā futbolā notikušo incidentu.
 
16.jūl
Kāds pensionārs no Mežciema kļuvis teju vai salvens pēc tam, kad tika nofotogrāfēts, remontējot vietējo ceļu.
 
14.jūl
Fotogrāfija, ar kuru vecāki dalījās sociālajos tīklos, tapusi dažas stundas, pirms viņu meita nomira no smadzeņu vēža.
 
14.jūl
Medicīnas students, kuram visi paredzēja spīdošu nākotni, izdarīja pašnāvību pēc tam, kad sociālajos tīklos palielījās, ka pārgulējis ar studiju biedri.
 
14.jūl
Igaunis Edgars Gergels, žurnālists un mājas lapas "Limon.ee" galvenais redaktors, pastāstījis par kādu naudas pelnīšanas veidu, ko, pēc viņa teiktā, aktīvi izmanto Latvijas un Krievijas iedzīvotāji, bet igauņiem tas vēl esot maz zināms.
 
13.jūl
Lai arī daudz dzirdēts, cik esam īgni, neiecietīgi viens pret otru, nelaipni, tomēr visus nevar mērīt pēc vienas mērauklas, jo ir arī cilvēki, kas nedomājot dosies otram palīgā.
 
13.jūl
Pēcpusdienā Rīgā lietus appludināja vairākas ielas, radot virkni apgŗutinājumu satiksmē.
 
13.jūl
Jau 16 gadus Latvijā spēkā stājās daļējs sausais likums, kas veikalniekiem aizliedz tirgot stipro alkoholu nakts laikā – no desmitiem vakarā līdz astoņiem rītā