Komentāri / Latvijā bezmaksas medicīna? Bērnam pusgads jāgaida rindā pie kardiologa!
 

17 komentāri

EEZIS
Un ja bērnam nepieciešama magnētiskā rezonanse, tad tā ir pieejama tikai par maksu - ap 100 eiro. Tāda mums tā bezmaksas medicīna bērniem!
15.aprīlis, 16:43 Atbildēt
mmants
Par to jautājiet tai bezgodīgajai melei ČAKŠAI!!! Es esmu pensionārs. Operācijai, kuru man noteica pēc 3-im mēnešiem vajadzēja 6-u ārstu izziņas. Pat ar ģimenes ārsta nosūtījumu neviens ārsts mani 3-u mēnešu laikā nepieņēma. Par šīm izziņām par katru es maksāju pats kā par maksas pakalpojumu, kaut arī tās katru izrakstīja no manas slimību vēstures 10 minūšu laikā, vai arī 20-minūšu laikā veica visu izmeklēšanu!?!?!?! Arī par operāciju es pusi maksāšu pats, citādi man būtu jāgaida 3-4 gadi!!! Tāda patiesībā ir ZZS valdības ministru "tusēšanās" Ministru kabinetā!!!
15.aprīlis, 17:04 Atbildēt
::DD
Diagnoze-jaunā māmiņa!
15.aprīlis, 18:04 Atbildēt
EElza
Čakša dzied sev Slavas dziesmu!Var tikai pabrīnīties par šo nekaunību.Tauta tiek turēta par idiotiem.
15.aprīlis, 18:04 Atbildēt
ZZz
Droši,ka,,samazinājās,, uz papīra.Realitāte ir cita.Pa kādiem gaisiem tā kundzīte lidinās? Pamosties,Čakšas kundze!
15.aprīlis, 18:36 Atbildēt
NNu tā
Man puisim gada vecumā bija aizdomas par trokšņiem sirsniņā, vajadzēja ehokardiogrammu. Maijā zvanīju uz slimnīcu- pieraksts novembrī!!!!!!!! Par naudu, tomēr mazulim sirsniņas problēmas, pēc trīs dienām!!!!! Jāpiezīmē- tā pati bērnu slimnīca, kas tiek finansēta no balsts budžeta, tas pats ārsts vecu vecais profesors, aparāts uz vietas, vizītes laiks 20 min. Pirms četriem gadiem- 38 euro!!!!!! Man vienīgai jau tad šķita, ka tiekam apčakarēti un pie kam par mūsu pašu nomaksātiem parādiem, vai kā?
15.aprīlis, 20:38 Atbildēt
jjoske
Tas ir baisi!Vai tiem,tur augšā,ir rezerves sirdis vai tikai šī necilvēcība ir augstās profesionalitātes un izglītības aborta sekas?
15.aprīlis, 21:18 Atbildēt
ČČakšas Astoņkājis
Bet es Jums saku, ka rindas mazinājušās !!!! Jūs man neticat ???!!! Es gan skatos spogulī un līksmoju par savām bezkaunīgajām runām un skaisto melošanu.
15.aprīlis, 23:16 Atbildēt
ppalasiet
valsts paräds 2017,gadä ir 40% no ikp... un jums vel ir jautäjumi?
15.aprīlis, 23:49 Atbildēt
AAnna.
Pensionāriem jādzīvo bez elektrības. Nu un kas???? Jo nevar piebarot Latvenergo piegādātājus. Kaut kādi pasakaini rēķini pienāk, kurus pat sapņos nevar izsapņot.Ārprāts.viņu izdomātās atlaides maznodrošinātām personām,,??? Murgs.
16.aprīlis, 3:56 Atbildēt
TTā gan!
Latvijas BEIGU SĀKUMS!!
16.aprīlis, 9:21 Atbildēt
KKāda vēl bezmaksas medicīna?
Skumji, bet tā ir. Janvārī zvanot par vizīti pie kardiologa pieaugušajam, par kvotām piedāvāja maija sākumu, par maksu laiku pēc 2 ned. Nu - ok, vismaz nedaudz aizņemta tā kardioloģe ir. Pēc konsultācijas bija nepieciešams veikt izmeklējumu, tas pats stāsts - par kvotām maijā. Par maksu: "varat atbraukt rīt?" Latvijā bezmaksas medicīnas nav. Nespēju iedomāties, ko dara cilvēki ar veselības problēmām, kuru ienākumi neatļauj iet uz maksas vizītēm pie ārstiem. Diemžēl man arī ir diezgan vērā ņemamas veselības problēmas, bet finansiālā situācija atļauj izmantot maksas medicīnas pakalpojumus.
16.aprīlis, 13:01 Atbildēt
AArī mamma
Jā, ļoti ilgi. Zvanīju janvārī, dabūju pierakstu uz maija beigām.
16.aprīlis, 16:17 Atbildēt
ees
Neatbalstu medicīnas sitēmu, bet bērna veselibai atvēlēt 65 eiro nav daudz,katru dienu taču neiet pie speciālistiem,un cik daudzos zinu , kas gaužas un žēlojās, un sapēk nebūt ne pirmās nepieciešamības lietas
16.aprīlis, 19:31 Atbildēt
LLielmāte
Tikai neaiztieciet Čakšu... ja nu atkal gaidībās !?
16.aprīlis, 21:12 Atbildēt
IInta
Tā laikam iet, ja reiz Stradiņos šiem vairs neko par t.s. "Hipokrāta zvērestu" nemāca...
:(
16.aprīlis, 22:24 Atbildēt
ZZanis Vieplis
Oktobrī laikam Saeimas vēlēšanas :-)
16.aprīlis, 23:32 Atbildēt